Busy do Szwajcarii

rejon

Szukasz dobrego busa do Szwajcarii z Polski? Chciałbyś przedostać się pod wybrany adres? Z nami pojedziesz do pracy, na wakacje czy do rodziny. Cel Twojej podróży może być dowolny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Jeśli szukałeś w intrenecie sprawdzonego przewoźnika to jesteś w idealnym miejscu! Każdy przejazd z nami zapewni Ci pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Wykonujemy przewozy do Szwajcarii z Polski bezpośrednio pod wskazany dom, dzięki czemu nie musisz wykupować dodatkowych form transportu. Obsługujemy małe wioski i duże miasta , dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nasze sprawne usługi. Rezerwacje dostępne są pod numerem -> + 48 721-446-711

Oferujemy korzystne cenowo usługi transportowe w każdy poniedziałek i piątek. Z naszego kraju wyruszamy rano, a powroty organizujemy wieczorem. Trasy powrotne odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Rezerwacje busów codziennie przyjmujemy na naszej infolinii wskazanej powyżej. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą wszelkich informacji odnośnie wyjazdu i przyjmą Państwa zgłoszenie. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy z doświadczonymi kierowcami za ich sterami. Z nami pojedziesz busem do Szwajcarii pod wskazany adres, od drzwi do drzwi. Transport odbywa się ze wskazanego adresu i odbywa się pod konkretny adres.


Przewozy do Szwajcarii


Nasze busiki poza pasażerami zabierają w podróż także ich bagaż. W ramach zakupionego biletu na przejazd z dowolnego miejsca w Polsce, pod wybrany adres w Szwajcarii każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Bagaż ten powinien miec przyczepioną plakietkę imienną, w celu unikniecia pomysłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch dużych walizek i normalnych wymiarach, dzięki czemu wezmę w trasę wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów

Nasze usługi przewozowe skierowane są do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe. Zapraszamy do rezerwacji! Tanie busy do Szwajcarii codziennie w najlepszej ofercie są dostępne na naszej stronie!

Bezpieczne przejazdy z Marcinbusem


Wszystkie nasze busy posiadają sprawną klimatyzację oraz komfortowe fotele. Dzięki naszym fotelom wyjdziesz z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Działająca klimatyzacja jest szczególnie doceniana w okresie zimowym i letnim - czego nie trzeba tłumaczyć. Nasze kierownictwo zatrudnia doświadczonych na trasach międzynarodowych kierowców. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu niemal wszystkie trasy kończą się bez najmniejszych problemów. Uzbrojeni są oni wszelkie uprawnienia które zezwalają im na prowadzenie dziewięcioosobowych pojazdów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności.

Nasze auta posiadają sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów. Trasa z nami odbywa się w kameralnych warunkach, gdyż zabieramy maksymalnie ośmiu pasażerów w każdym kursie. Liczby te uległy zmniejszeniu w trakcie pandemii, kiedy to ustawowo władze zmniejszyły limity w tej materii. Bądź sprytny i pojedź do Szwajcarii z Marcinbusem!