Busy Polska Szwajcaria


Szukasz dobrego busa z Polski do Szwajcarii? Chciałbyś przedostać się pod wybrany adres? Z nami pojedziesz do pracy, na wakacje czy do rodziny. Cel Twojej podróży może być dowolny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Jeśli szukałeś w intrenecie sprawdzonego przewoźnika to jesteś w idealnym miejscu! Każdy przejazd z nami zapewni Ci pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Wykonujemy przewozy z Polski do Szwajcarii na wskazany adres, dzięki czemu nie musisz wykupować dodatkowych form transportu. Obsługujemy małe wioski i duże miasta , dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nasze sprawne usługi. Rezerwacje dostępne są pod numerem -> + 48 721-446-711

Oferujemy korzystne cenowo usługi transportowe w każdy poniedziałek i piątek. Z naszego kraju wyruszamy rano, a powroty organizujemy wieczorem. Trasy powrotne odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Rezerwacje busów codziennie przyjmujemy na naszej infolinii wskazanej powyżej. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą wszelkich informacji odnośnie wyjazdu i przyjmą Państwa zgłoszenie. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy z doświadczonymi kierowcami za ich sterami.


Przewozy Polska Szwajcaria bez przesiadek


Nasze busy poza pasażerami zabierają w podróż także ich bagaż. Wykonujemy przewóz ze wskazanego adresu w Polsce pod wskazany dom w Szwajcarii, bez przesiadek, od drzwi do drzwi. Transport odbywa się ze wskazanego adresu i odbywa się pod konkretny adres. W ramach zakupionego biletu na przejazd z dowolnego miejsca w Polsce, pod wybrany adres w Szwajcarii każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Bagaż ten powinien miec przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch dużych walizek i normalnych wymiarach, dzięki czemu wezmę w trasę wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów

Nasze usługi przewozowe skierowane są do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe. Zapraszamy do rezerwacji! Z nami pojedziesz busem z Polski do Szwajcarii bez przesiadek.


Czego spodziewać się w trasie


Podczas przemierzania kolejnych kilometrów trasy zatrzymujemy się w przeznaczonych do tego miejscach. Zatrzymujemy się w miejscach w których można zaopatrzyć się w jedzenie lub skorzystać z WC. Nasi kierowcy zawsze informują o długości trwania postoju. Prosimy o punktualne wstawienie się w wyznaczonym miejscu o wskazanej godzinie. Zakaz spożywania alkoholu obowiązuje we wszystkich naszych busach. Spożywający alkohol przeważnie zachowuje się znacznie głośniej od pozostałych pasażerów, częściej korzysta z WC i stanowi potencjalne zagrożenie dla innych pasażerów.


W naszych pojazdach wzbroniliśmy możliwość stosowania wyrobów tytoniowych (w tym e-papierosów) i podgrzewaczy tytoniu. W standardzie nie zabieramy w trasę zwierząt, ale czasem się na to zgadzamy. Szczegóły ustalisz na naszej infolinii. Prosimy o niezabieranie ze sobą substancji łatwopalnych czy tych o niemiłym zapachu, w tym intensywnie pachnących wyrobów spożywczych. W naszych pojazdach obowiązuje nakaz noszenia maseczek przeciwwirusowych o ile wskazują na to obecne przepisy pandemiczny. W razie braku takich krajowych restrykcji, nasza firma jedynie sugeruje korzystanie z masaeczek. W naszych pojazdach możesz skorzystać także z żelu do dezynfekcji rąk.