PRZEWÓZ OSÓB POLSKA HOLANDIA

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711


Szukasz kompleksowej oferty przewóz osób z Polski do Holandii? Dobrą i sprawdzoną firmę, która każdego dnia zabiera pasażerów komfortowymi pojazdami? Marcinbus jako sprawdzony przewoźnik z Polski do Holandii codziennie od ponad 10 lat zabiera swoich pasażerów w komfortową podróż. Wykonujemy usługi dzięki którym codziennie pojedziesz od domostwa do domostwa. Nasi klienci odbywają podróż pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą. Każdego dnia obsługujemy teren pięciu województw, co umożliwia skorzystanie z naszych usług szerokiemu grono odbiorców. W ramach naszej oferty w komfortowych warunkach i korzystnych cenach przedostaną się Państwo w pożądane miejsce. Wykonujemy tranzyt ze wskazanego miejsca w Polsce we wskazane miejsce w Holandii. W cenę biletów wliczyliśmy koszty związane z relokacją Państwa bagażu, dzięki czemu w podróż można zabrać dużą ilość ubrań i innych niezbędnych rzeczy. W celu dokonania rezerwacji na nasze kompleksowe usługi zapraszamy od rana do wieczora do kontaktu z naszą infolinią pod numerem telefonu: +48 721-446-711
przewóz osób Polska Holandia

Wyróżnia nas dbałość o każdy element wykonywanych przejazdów, dzięki czemu nasi klienci są pewni że korzystając z naszych usług otrzymują najlepszą ofertę. Zatrudniamy wyspecjalizowanych w transporcie międzynarodowym kierowców kierowców z dużym doświadczeniem, co bezsprzecznie wpływa na spokój w trakcie kursu z Polski do Holandii. Przeprowadzamy stałe szkolenia naszych pracowników infolinii by mogli przekazywać aktualne informacje odnośnie podróży, dlatego też są wiarygodnym źródłem informacji. W codzienną trasę wypuszczamy nasze dziewięcioosobowe pojazdy marki Renault Traffic o wysokiej klasie, co niewątpliwie wpływa na komfort jazdy i wygodę. Zachęcamy byś dokonał najlepszego wyboru i dokonał rezerwacji w naszej firmie, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić jak wygląda opisywana przez nas rzeczywistość!

flota


Każdego dnia przewozy osobowe w znakomitej ofercie znajdziesz na naszej stronie! Aby być pewnym przejazdu w danym dniu prosimy o składanie zamówień z dwudniowym wyprzedzeniem, gdyż osób korzystających z naszych usług jest an prawdę dużo. Nie zawsze jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie jeśli klient składa je przykładowo we wtorek, a chce jechać w środę. Rezerwacje w okresie świąt powinny być realizowane z dużym wyprzedzeniem, gdyż w tym okresie nasza firma przeżywa prawdziwe oblężenie. To co ważne nie podnosimy w tym okresie cen! Na prawdę warto nam zaufać. Dziesięcioletnie o olbrzymie grono stałych klientów przemawiają zdecydowanie za naszą firmą! Zamów swój kurs z nami już dziś. Nasze usługi są kompleksowe: obsługujemy osoby prywatne, firmy, agencje pracy i transportujemy pakunki.


Dodatkowe informacje o usłudze. Przykładowe kierunki podróży.Nasza oferta zyskała duże grono zadowolonych klientów. Transport międzynarodowy w naszej firmie wykonywany jest codziennie z pełną sumiennością, rozpoczynając wyjazdy w naszym kraju z samego rana, co umożliwia dojazd do celu za kilkanaście godzin. Kursy w drugą stronę rozpoczynają się o godzinie 17, dzięki czemu już na następny dzień można przywitać się z rodziną w kraju. Rezerwacje na przewóz osób przyjmujemy codziennie pod wskazanym numerem przez kilkanaście godzin, co z pewnością ułatwi kontakt z nami "nocnym Markom". Nasza oferta obejmuje odbiór pasażerów z dowolnego adresu pod którym się znajdują i transport do dowolnej obsługiwanej destynacji, dzięki czemu dostaniecie się z nami pod dowolny adres.

flaga1

Dzięki naszej ofercie lokomocyjnej mogą dojechać Państwo pod dowolny holenderski adres, co bezsprzecznie powinno zainteresować ludzi ciekawych świata. Dzięki naszej ofercie można dotrzeć chociażby do prowincji Geldria, dzięki czemu ten region nie będzie mieć przed Państwem tajemnic. Jedną z najciekawszych atrakcji regionu jest Zamek Doorwerth, który został wybudowany w średniowieczu. Już w 1260 roku odnotowano tu istnienie drewnianej budowli obronnej. W chwili obecnej w zamku można podziwiać trzy ekspozycje poświęcone łowiectwu, życiu w epoce średniowiecza oraz ekspozyję poświęconą malarstwu. Zbiory inspirowane są inspirowane malowniczymi terenami wokół Oosterbeek i zostały utworzone przez artystów stacjonujących w tej kolonii. Jeśli chciałbyś zwiedzić ten cudowny zamek.

Jadąc z naszą firmą sprawnie przedostaniesz się w w pożądane miejsce, nie wysiadając z naszego auta. Większość kursów odbywa się bez przesiadek, co ma olbrzymie znaczenie zwłaszcza w okresie kiedy za oknem pada deszcz czu śnieg. Bezpiecznie, tanio i komofortowo zawsze z Marcinbusem! Piszesz się na przejazd z naszą firmą?

Firma z doświadczeniem


Szkorzystaj z usług sprawdzonej firmy jeźdzącej pod wszystkie holenderskie adresy. Działamy na rynku od ponad 10 lat, a więc śmiało można nas nazwać doświadczną firmą! W trasę z Polski wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy. Zapewniają one bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotarcie do celu podróży. Na trasie tej jeździmy każdego dnia od ponad dekady. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale wiemy jak obsługiwać naszych klientów na tej i innych trasach. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Każda osoba i podmiot gospodarczy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta biznesowego oferujemy relokację pracowników oraz transport paczek i dokumentów firmowych. Dzięki ostatniej usłudze ekspresowo przemieszczamy dokumenty pomiędzy filiami firmy. Ma to olbrzymie znaczenie jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną.

obszar

Nadanie pakunków jest możliwe po uprzednim uzgodnieniu takiej możliwości i rozmiarów paczki z naszym konsultantem. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Udostępniamy taką możliwość w przypadku pewności, iż w aucie znajdzie się należyta ilość przestrzen dla bagażu naszych klientów. Ważnym aspektem jest także możliwość bezpiecznego transportu paczki. W luku bagażowym wsadzany jest bagaż naszych pasażerów, a jego transport to dla nas priorytet. Kursy w naszej firmie odbywają się cyklicznie - każdego dnia rano! Skorzystaj z usług sprawdzonego przewoźnika jakim jest firma Marcinbus!

Przydatne linki:
Informacje ministerialne