Przewóz osób z Holandii do Polski kompleksowo

Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług związanych z przemieszaniem się z Holandii do Polski. W naszej firmie wyruszamy w trasę codziennie komfortowymi busami marki Renault Traffic. Z naszych przewozów korzystają osoby prywatne, a także firmy. Dodatkowo można w naszej firmie nadać paczki, której podróż z Holandii do Polski, minie znacznie szybciej niż w firmach kurierskich. Omijamy po prostu centra logistyczne. Obsługujemy także grupy zorganizowane, dla których przewidzieliśmy korzystne rabaty.

Bezpieczeństwo w naszej firmie oparliśmy na trzech filarach: ubezpieczeniu podróżnemu, doświadczonych kierowcach i niezawodnych autach. Wszystkie posiadają wygodne fotele, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i liczne udogodnienia podróży. W ramach uiszczonej płatności możesz zabrać 3 sztuki bagażu (2 średnie walizki i bagaż podręczny). W dniu podróży przejedziemy po Ciebie pod dom i zabierzemy od drzwi do drzwi. O wszelkich opóźnieniach nasz kierowca będzie informować Cię telefonicznie.

Wszystkie nasze usługi można zamówić całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie lub dzwoniąc na infolinię. -> +48 721-446-711 Można wysłać także SMS-a z danymi: godność pasażera i telefon kontaktowy, data przejazdu, adres początkowy i końcowy. Dzwonisz do nas lub piszesz, a jedno z naszych aut po prostu po Ciebie przyjedzie. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.