BUSY DO HOLANDII LUBUSKIE

Jeśli zatem szukasz busa do Holandii z lubuskiego to jesteś w najlepszym miejscu. Posiadamy dobrą ofertę cenową, która z pewnością Cię zadowoli. Organizujemy osobowe przewozy do Holandii z lubuskiego pod wskazane adresy, a więc swój przejazd rozpoczynasz i kończysz tam gdzie chcesz. Nie musisz zatem się ruszać z miejsca swojego zamieszkania, ponieważ nasza oferta obejmuje odbiór pasażerów z dowolnego adresu. Komfortowy transport z lubuskiego do Holandii codziennie zamówisz na naszej infolinii pod nr telefonu +48 721-446-711. Nasi pracownicy infolinii z chęcią przyjmą Twoje zamówienie, a Ty w spokoju będziesz czekać na swój wyjazd. Można wysłać nam także wiadomość SMS, lub wysłać formularz kontaktowy.

Jedno z naszych aut wraz z kierowcą przyjedzie po Ciebie pod wybrane miejsce. Wyjazdy organoizujemy z samego rana, a wracamy o godzinie 17. Przed każdym kursem dokładnie czyścimy nasze pojazdy, kontrolując ich wszystkie najważniejsze parametry. Przed każdym kursem ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu usuwamy drobnoustroje. Nasze auta są systematycznie diagnozowane celem ich ewentualnej naprawy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przejazdu nasze pojazdy prowadzone są przez sprawdzonych kierowców. Każdy z nich przed kolejnym kursem ma odpowiedni czas na odpoczynek - wyspany i "świeży" kierowca to Twój bezpieczny przejazd. Zapraszamy do wspólnego przejazdu!

bus lubuskie Holandia obszar obsługi

PRZEWOZY Z LUBUSKIEGO DO HOLANDII


bagaż

Przewóz osób organizujemy ze wskazanego adresu w lubuskim pod wskazany adres w Holandii. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa całościowo, tzn. że przejazdy organizujemy nawet z najmniejszych wiosek w województwie. Wielkość Twojej miejscowości nie ma tu znaczenia, liczy się jedynie chęć podróżnego do odbycia z nami swojej wyprawy. W ramach poniesionej opłaty każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie średniej wielkości walizki, a także bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym, a więc powinny być zaopatrzone w plakietki imienne.

Wszystkie nasze busiki posiadają sprawną klimatyzację, dzięki czemu czynniki atmosferyczne nie mają wpływu na komfort podróży. W autach zamontowaliśmy wygodne fotele, dzięki którym wyjdziesz wypoczętym. W celu umilenia podróży nocnym sowom zamontowaliśmy w nich nowoczesny sprzęt DVD. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przede wszystkim stancje benzynowe, na których można zakupić prowiant lub coś do picia. W czasie pokonywania trasy w naszych pojazdach zakazaliśmy picia alkoholu oraz palenia wyrobów alkoholowych. Prosimy także o to by w bagażu nie przewozić intensywnie pachnącego bagażu.

Dodatkowe informacje turystyczne - dla podróżujących w obie strony


Lubuskie to województwo położone w zachodniej części kraju. Obszar ten charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, malowniczymi jeziorami, lasami i bogatą historią. Dzięki tym walorom zabieramy tu coraz więcej holenderskich turystów. Co roku w stolicy województwa odbywa się słynny festiwal wina - Winobranie. Impreza ta przyciąga smakoszy wina z całej Europy. Park Narodowy Ujście Warty jest jednym z najważniejszych obszarów ochrony ptaków w Polsce. Park zapewnia możliwość podziwiania dzikiej przyrody. Zachęcamy do spacerów po ścieżkach przyrodniczych oraz rejsów łodzią po rzece Warcie. Teren ten w jeziora, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji

Zachęcamy wszystkich do wyjazdu do Maastricht, w którym utworzono traktat o UE. Miasto jest oczywiście jednym z większych w Holandii, co sprawia że dociera tu każdego roku tysiące turystów ciągnących z naszego kraju. Na nas duże wrażenie wywarło Wzgórze Świętego Piotra znajduje się na południe od miasta, tuż na granicy. W tym miejscu odnaleziono artefakty z epoki żelaza, niektórzy sądzą, że forteca ta to być może fort Aduatuka, należąca do celtyckiego ludu Eburonów. W średniowieczu na wzgórzu wybudowano kilka zamków, znaleźć można ich ruiny. W przejazdach międzynarodowych nie mamy sobie równych. Jedziesz razem z nami?