Tanie busy z Holandii do Polski

Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów z Holandii do Polski komfortowymi busami. Od poniedziałku do niedzieli można skorzystać z naszych tanich przewozów powrotnych. Rozpoczynają się one w godzinach 12-15. Z nami codziennie udasz się w podróż z Holandii do Polski pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Przejazdy pod dom umożliwiają spokojny sen podczas pokonywania trasy. Zatrudniamy doświadczonych i pomocnych kierowców. Pomogą Ci oni z załadowaniem bagażu, a także Cię obudzą gdy dojedziemy do destynacji jaką podałeś podczas składania rezerwacji. Obsługujemy teren pięciu województw, w tym wszystkie wsie i miasta na wskazanym terenie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wieloma kierowcami. Bezpieczeństwo w naszej firmie oparliśmy na trzech filarach: ubezpieczeniu podróżnemu, doświadczonych kierowcach i niezawodnych autach. Wszystkie posiadają wygodne fotele, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i liczne udogodnienia podróży. W ramach uiszczonej płatności możesz zabrać 3 sztuki bagażu (2 średnie walizki i bagaż podręczny). W dniu podróży przejedziemy po Ciebie pod dom i zabierzemy od drzwi do drzwi. O wszelkich opóźnieniach nasz kierowca będzie Cię informować.

Bus zarezerwować można całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie lub dzwoniąc na infolinię. -> +48 721-446-711 Można wysłać także SMS-a z danymi: godność pasażera i telefon kontaktowy, data przejazdu, adres początkowy i końcowy.
Płatność za przejazd można można uiścić w trojaki sposób: przelew online, przelew tradycyjny, oraz w dniu przejazdu u kierowcy. Przejazdy wykonujemy codziennie, dzięki czemu pojedziesz z nami w dowolnym terminie. Dzwonisz do nas lub piszesz, a jeden z busów po prostu po Ciebie przyjedzie. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.