Szwajcaria

Busy do Szwajcarii


Szukasz oferty na busa z Polski do Szwajcarii pod wskazany dom? Marcinbus to przewoźnik z którym tanio pojedziesz do pracy, na wakacje czy do rodziny. Cel Twojej podróży może być dowolny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczną podróż dla naszych pasażerów. Wykonujemy osobowe przewozy do Szwajcarii z Polski wykonujemy jadąc z adresu pod adres. Dzięki przejazdom pod drzwi, nie musisz wykupować dodatkowych form lokomocji. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od rana do późnego wieczora. W naszej firmie nadasz także paczkę, która ekspresowo trafi co adresata. Tani transport codziennie zarezerwujesz pod numerem telefonu -> + 48 721-446-711

lista obsługiwanych województw: wielkopolska, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin

Trasę pokonujemy naszymi dziewięcioosobowymi pojazdami marki Renault, co sprzyja kameralnej atmosferze. Oferujemy korzystny cenowo bus w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem. Trasy powrotne odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy z doświadczonymi kierowcami za ich sterami. Przewóz osób z Polski wykonujemy do większości szwajcarskich kantonów z: Wielkopolski, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego oraz województwa pomorskiego. Jeździmy także z Poznania, Bydgoszczy i Szczecina i wszystkich innych miejscowości na podległym nam terenie.


Bus ze Szwajcarii do Polski


obszar mapa.png

W naszej firmie znajdziesz także przejazdy w przeciwną stronę. Wykonujemy wieczorem wyjazdy do Polski ze Szwajcarii pod adresu na wskazanym powyżej obszarze. Na wskazanym terenie dojeżdżamy do wszystkich miejscowości, oferując komfortowe warunki. Obsługujemy małe wioski i duże miasta, co umożliwia mieszkańcom najmniejszych miejscowości sprawną komunikację z krajami zachodnimi.

Z nami pojedziesz małym busem w każdy poniedziałek i piątek rano, a wracamy w te same dni późnym wieczorem (przed północą). Podczas pokonywania trasy można zdrzemnąć się w wygodnych fotelach czy skorzystać z wi-fi udostępnianego przez naszego kierowcę. Dzięki przejazdom ze wskazanego adresu pod drugi adres, skracamy czas wyjazdu, dzięki czemu już w południe można witać się z rodziną w kraju.
Przewóz pod dom pozwala oszczędzić czas i pieniądze, a także uniknąć nieprzychylnej pogody. Zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach.


Informacje o limitach bagażu, obsłudze firm i możliwości nadania przesyłek


W ramach zakupionego biletu zabieramy naszych klientów w podróż pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą. Każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych busów. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch dużych walizek i normalnych wymiarach, dzięki czemu wezmę w trasę wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów, lub pod fotelem.

Nasza oferta przewozowa skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe, co wzbogaca naszą ofertę transportową.


O udogodnieniach i środkach bezpieczeństwa


111.jpg

Jesteśmy legalnie działającą firmą, a więc podróż z nami jest ubezpieczona. Jest to jeden z filarów bezpieczeństwa w naszej firmie. Drugim filarem bezpieczeństwa są nasze komfortowe i sprawne pojazdy. Wszystkie nasze pojazdy posiadają sprawne podzespoły, działającą klimatyzację oraz komfortowe fotele. Dzięki naszym fotelom wyjdziesz z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Działająca klimatyzacja jest szczególnie doceniana w okresie zimowym i letnim, kiedy to pogoda lubi doskwierać anomaliami. Wszystkie nasze auta są systematycznie diagnozowane w naszym warsztacie samochodowym, dzięki czemu jesteśmy pewni ich niezawodności.

Nasze auta posiadają sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów.

Trzecim filarem bezpieczeństwa w naszej firmie są doświadczeni na międzynarodowych trasach kierowcy, co sprawiana, że przewozimy bez komplikacji. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu niemal wszystkie trasy kończą się bez najmniejszych problemów. Uzbrojeni są oni wszelkie uprawnienia które zezwalają im na prowadzenie dziewięcioosobowych pojazdów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności. Przed podróżą mają oni dużo czasu by wypocząć, co zdecydowanie sprzyja bezpieczeństwu.


Co warto wiedzieć przed wyjazdem


Jeśli planujesz wyjazd, to przed podróżą warto zaznajomić się z kilkoma istotnymi kwestiami. Osoby o obywatelstwu ze strefy Schengen nie potrzebują wizy, więc jeśli jesteś Polakiem nie musisz się o to martwić. Jeśli masz paszport spoza strefy Schengen sprawdź wymagania wizowe odpowiednie dla Twojego kraju przed podróżą. Dla wszystkich krajów spoza Strefy wiza jest wymagana. Oficjalną walutą w tym kraju jest frank szwajcarski (CHF). Jest to jedyna waluta rozliczeniowa. Warto zabrać ze sobą trochę gotówki na początek podróży, ale większość miejsc akceptuje także karty płatnicze. Przed wyjazdem, warto mieć na względzie, że Szwajcaria jest krajem znacznie droższym od większości krajów europejskich.

Kraj ma zróżnicowany klimat, zależny on przede wszystkim od regionu w którym się znajdujemy. W partiach wysokogórskich panuje chłodniejszy klimat. Z kolei na nizinach temperatury mogą być wyższe. Zalecamy sprawdzenie prognozy pogody dla konkretnych miejsc, do których się udasz, i odpowiednie przygotowanie odzieży.

Transport do Szwajcarii - cena


Codziennie pojedziesz z nami w dobrej cenie. Na wysokość kosztów związanych z przewozem mają wpływ m.in. ceny paliw czy restrykcje związane z ograniczeniem maksymalnej liczby pasażerów. Oferujemy tanie usługi transportowe, ale nie będziemy tańsi od freelancierów. Korzystając za naszych usług mają Państwo pewność dotarcia do celu podróży oraz pewność jej daty. Mamy dużą flotę, dzięki czemu w razie awarii szybko podstawiamy auto zastępcze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych! W chwili obecnej (2023 rok) cena oscyluje w okolicach 550-600 złotych. Wybierz nasze busiki i ciesz się z komfortu w dobrych cenach jadąc do wybranego szwajcarskiego kantonu!