Busy Polska Szwajcaria

bus Polska Szwajcaria

Szukasz bezpiecznego busa z Polski do Szwajcarii? Chciałbyś pojechać się pod dowolny adres? Z nami pojedziesz do pracy, na wypoczynek czy do rodziny. Cel Twojej podróży może być dowolny, gdyż codziennie dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Jeśli w wyszukiwarce szukałeś sprawdzonego przewoźnika, to jesteś w idealnym miejscu! Wszystkie przejazdy z nami zapewnią Ci pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Wykonujemy przewozy z Polski do Szwajcarii bez przesiadek, bezpośrednio pod wskazany dom. Dzięki temu nie musisz opłacać dodatkowych form transportu. Obsługujemy maleńkie wioski i wielkie miasta, dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nasze sprawne usługi. Rezerwacja przejazdów dostępna jest pod numerem telefonu -> + 48 721-446-711

Oferujemy usługi transportowe na trasie Polska Szwajcaria, w przystępnej cenie w każdy poniedziałek i piątek. Z ojczyzny wyruszamy rano, a powroty organizujemy wieczorem. Kursy powrotne odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Rezerwacje przejazdów we wszystkie dni tygodnia przyjmujemy na naszej infolinii wskazanej powyżej. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą wszelkich informacji odnośnie wyjazdu i przyjmą Państwa zgłoszenie. W trasę wypuszczamy nasze sprawne auta z doświadczonymi kierowcami za ich sterami. Z nami pojedziesz pod dowolny adres, od drzwi do drzwi. Transport odbywa się z dowolnie wskazanego adresu i odbywa się pod konkretne domostwo. Tanie wyjazdy z miejsca w Polsce, pod adres w Szwajcarii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii.

na niebieskim tle napisane wyjazd poniedziałek i piątek rano oraz małe zdjęcie wiśniowego busa

na niebieskim tle napisane powroty poniedziałek i piątek wieczorem oraz małe zdjęcie wiśniowego busa


Przewozy Polska Szwajcaria - przewóz osób bez przesiadek

Nasze busy z Polski do Szwajcarii jadą bez przesiadania się. W ramach wykupionego biletu na przejazd zabierzemy Państwa z dowolnego miejsca w Polsce, pod wybrany adres w kantonie szwajcarskim. W ramach wyjazdu każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany umieszczany jest w luku bagażowym naszych aut. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch dużych walizek i normalnych wymiarach, dzięki czemu wezmę w trasę wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów.

Nasza oferta przewozowa skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe. Zapraszamy do rezerwacji na przewóz osób w Marcinbusie!


Busy z Polski do Szwajcarii - organizacja wyjazdów w Marcinbusie


Wszystkie nasze busy wyposażone są w sprawną klimatyzację oraz komfortowe fotele. Nasze fotele pozwolą Ci wyjść z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania Szwajcarii. Sprawna klimatyzacja jest szczególnie doceniana w okresie zimowym i letnim - czego nie trzeba tłumaczyć. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych na trasach międzynarodowych kierowców. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu niemal wszystkie trasy kończą się bez najmniejszych problemów. Posiadają oni wszelkie uprawnienia które zezwalają im na prowadzenie dziewięcioosobowych pojazdów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności.

Nasze auta posiadają sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów. Robimy to przed wyjazdem z Polski. Trasa z nami odbywa się w kameralnych warunkach, gdyż zabieramy maksymalnie ośmiu pasażerów w każdym kursie. Liczby te uległy zmniejszeniu w trakcie pandemii, kiedy to ustawowo władze zmniejszyły limity w tej materii. Bądź sprytny i wykup bezpieczny przewóz osób na trasie Polska - Szwajcaria w Marcinbusie!