Busy ze Szwajcarii do Polski wieczorem

Chcesz wrócić do kraju i szukasz przewoźnika ze Szwajcarii do Polski? Powroty organizujemy w godzinach wieczornych. Nasze nowe, ośmioosobowe auta zapewnią Ci pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Przewozy ze Szwajcarii do Polski odbywają się pod wskazany dom, dzięki czemu nie musisz opłacać dodatkowych form transportu. Obsługujemy niewielkie wioski i wielkie miasta. Rezerwacje codziennie przyjmujemy do nocy na naszej infolinii ->+ 48 721-446-711

Zabierzemy Cię na trasie Szwajcaria - Polska w każdy poniedziałek i piątek zabierze Cię do wskazanej destynacji. Wszystkie nasze pojazdy trasę pokonują nocą, dzięki czemu już w południe można witać się z rodziną w Polsce. Trasa pokonywana jest na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty - w okolicach północy. Wróć z nami w porze wieczorowej spokojnie i bez przesiadek pod wskazany adres!

W naszej firmie w ramach zakupionego biletu możesz nieopłatnie zabrać bagaż. Możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Walizki umieszczamy jest w luku bagażowym naszych busów. Powinny mieć one przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów. Zapraszamy do wspólnej eskapady komfortowymi busami!