Busy ze Szwajcarii do Polski wieczorem

Busy Szwajcaria Polska

Szukasz niezawodnego busa ze Szwajcarii do Polski o wieczorowej porze? Chcesz wrócić do kraju pod dowolny adres? Z nami pojedziesz do pracy, na wypoczynek czy do rodziny. Możesz obrać dowolny cel wyjazdu, gdyż codziennie dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Jeśli w Google wyszukiwałeś sprawdzonego przewoźnika, to jesteś w idealnym miejscu! Nasze nowe auta zapewnią Ci pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Wykonujemy przewozy ze Szwajcarii do Polski wieczorem prosto pod wskazany dom, dzięki czemu nie musisz opłacać dodatkowych form transportu. Obsługujemy niewielkie wioski i wielkie miasta. Nasza firma umożliwia mieszkańcom najmniejszych miejscowości skorzystanie z naszych sprawnych usług. Codziennie transport ze Szwajcarii do Polski zarezerwujesz na naszej infolinii -> + 48 721-446-711

Oferujemy w dobrej cenie usługi transportowe na trasie Szwajcaria Polska, w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do kraju rozpoczynamy późnym wieczorem. Trasa pokonywana jest na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Rezerwacje przejazdów od poniedziałku do niedzieli przyjmujemy na naszej infolinii wskazanej powyżej. Nasi wyszkoleni pracownicy udzielą wszelkich informacji odnośnie naszych usług i przyjmą Państwa rezerwację. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy. Za ich starami zasiadają doświadczeni kierowcy. Podróż z nami odbywa się pod dowolny adres, od drzwi do drzwi. Transport odbywa się z dowolnie wskazanego adresu i odbywa się pod konkretne domostwo.

na niebieskim tle napisane wyjazd poniedziałek i piątek rano oraz małe zdjęcie wiśniowego busa

na niebieskim tle napisane powroty poniedziałek i piątek wieczorem oraz małe zdjęcie wiśniowego busa

Przewozy ze Szwajcarii do Polski - przewóz osób i bagażu na adres


Naszymi busikami pojedziesz w podróż powrotną ze Szwajcarii, zabierając potrzebny bagaż. Przewóz osób w naszej firmie wykonujemy ze wskazanego adresu w Szwajcarii, pod wskazany adres w Polsce. W ramach wyjazdu każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany umieszczany jest w luku bagażowym naszych aut. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch dużych walizek i normalnych wymiarach, dzięki czemu wezmę w trasę wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów.

Nasza oferta na przewóz osób ze Szwajcarii do Polski skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe. Zapraszamy do rezerwacji!


Busy Szwajcaria Polska - Bezpieczny transport z Marcinbusem


Wszystkie nasze busy wyposażyliśmy w klimatyzację oraz komfortowe fotele. Udogodnienia pozwolą Państwu wyjść z naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do działania. Niezawodna klimatyzacja jest najważniejsza w okresie zimowym i letnim, kiedy trzeba regulować temperatury. W naszej firmie pracują obyci na międzynarodowych trasach kierowcy. Dzięki ich wieloletniemu stażowi, niemal wszystkie trasy kończą się bez najmniejszych problemów. Zdobyli oni uprawnienia, które zezwalają im na prowadzenie dziewięcioosobowych pojazdów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności.

Każdy nasz bus posiada, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż dokonujemy ozonacji naszych pojazdów. Proces ten pozwala nam usunąć większość drobnoustrojów. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów. Trasa z nami odbywa się w kameralnych warunkach, gdyż zabieramy maksymalnie ośmiu pasażerów w każdym kursie. Liczby te uległy zmniejszeniu w trakcie pandemii, kiedy to ustawowo władze zmniejszyły limity w tej materii. Bądź sprytny i wykup niezawodne busy ze Szwajcarii do Polski w Marcinbusie!