> > > Gniezno

Gniezno

Każdego dnia wyruszają w podróż z Gniezna nasze komfortowe busy. Wiozą one naszych Klientów do Holandii, Niemiec i Belgii. Gniezno jest pięknym miastem – a my mamy szansę obsługiwać jego mieszkańców. Codziennie wyjazdy gwarantują Ci dotarcie do wybranego przez Ciebie miejsca w najbardziej odpowiednim dniu. Wybierajac naszą usługę nie musisz podróżować do punktu odbioru Klientów – przyjedziemy po Ciebie pod Twój aktualny adres pobytu oraz zawieziemy Cię pod dowolnie wybrany adres – oczywiście znajdujący się na terytorium obsługiwanym przez naszą firmę. W potocznym języku taki rodzaj transportu określany jest mianem „door to door”. Nasze busy są zawsze starannie czyszczone przed nowym kursem. Posiadają klimatyzację i sprzęt DVD. Przechodzą one raz w miesiącu testy na sprawność podzespołów. Sprawny pojazd to bezpieczny pojazd, a Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Zadzwoń już dziś i zarezerwuj swoje miejsce pod nr telefonu +48 721-446-711.

Odjazdy z Polski i tym samym z Gniezna rozpoczynają się we wczesnych godzinach rannych. Holandia jest krajem w którym rozpoczynamy naszą podróż powrotną, dalej jest Belgia i Niemcy (start o godzinie 17). W swoją podróż możesz zabrać jedną pełnowymiarową walizke oraz bagaż podręczny. Przy większej ilości bagażu skontaktuj się z nami. W każdym busie mieści sie ośmiu pasażerów i kierowca. Każdy z nich posiada swój bagaż, a nasze bagażniki mają ograniczoną pojemność. W celu ustalenia szczegółów zadzwoń na naszą infolinię.

Przewóz osób z Gniezna – usługi komplementarne i obsługa firm

Poza transportem osobowym nasze busy przewożą również przesyłki – ponad 90% z nich staowią przsyłki o małych gabarytach. Często przewozimy dokumenty, ważne listy czy upominki dla rodziny. Z nami Twoja przesyłka szybko trafi do odbiorcy – zazwyczaj mieścimy się w 24h. Marcinbus posiada bardzo konkurencyjną ofertę dedykowaną firmom i biurom pośrednictwa pracy. Korzystając z naszych usług każda firma może być pewna o bezpieczeństwo swojego pracownika oraz o jego terminowe dotarcie do celu. Zapraszamy do współpracy. Transport z Gniezna -najlepszy wybór to Marcinbus.