Busy Gniezno

Przewozy busem z Gniezna do Holandii, Niemiec Belgii z Gniezna

Każdego dnia oferujemy tanie busy do Holandii Gniezno, przejazdy Gniezno - Niemcy oraz wyjazdy do Belgii, dzięki czemu możesz zwiedzić z nami te trzy kraje. Gniezno jest pięknym miastem - a my mamy szansę obsługiwać jego mieszkańców, dzięki czemu odwdzięczmy się bezpiecznymi przewozami. Codziennie wyjazdy gwarantują Ci dotarcie do wybranego przez Ciebie miejsca w najbardziej odpowiednim dniu. Wybierajac naszą usługę nie musisz podróżować do punktu odbioru klientów - przyjedziemy po Ciebie pod Twój aktualny adres pobytu (może to być adres w mieście Gniezno). Zawieziemy Cię również pod dowolnie wybrany adres w Holandii, Niemczech czy też Belgii, dzięki czemu pojedziesz z nami w obie strony. Zastrzegamy, że oba adresy muszą pokrywać się z naszą mapą obsługi transportowej -> rezerwacje +48 721-446-711.

Nasze pojazdy starannie czyścimy przed nowym kursem, co z pewnością sprzyja komfortowi jazdy naszych pasażerów. W naszych autach zainstalowaliśmy sprawną klimatyzację i sprzęt DVD, który z pewnością umili każdą podroż. Każdy nasz pojazd raz w miesiącu wysyłamy na testy sprawności podzespołów w naszym warsztacie, dzięki czemu jesteśmy za nie pewni. Sprawne podzespoły to bezpieczne pojazdy, a dzęki nim zapewnimy Ci bezpieczeństwo które jest dla nas priorytetem. Zachęcamy byś zadzwonił już dziś i zarezeerwował swoje miejsce. Z Gniezna do Niemiec i innych krajó startujemy we wczesnych godzinach rannych, dzięki czemu rano jest się już na miejscu. Holandia jest krajem w którym rozpoczynamy naszą podróż powrotną, dalej jest Belgia i Niemcy (start o godzinie 17).

W swoją podróż możesz zabrać jedną pełnowymiarową walizkę oraz bagaż podręczny, co umożliwia zabór wszystkiego co potrzebne. Prosimy o każdorazowe zgłaszanie większej ilości bagażu, dzięki czem uzgodnimy możliwość jego przewozu. Każdy nas bus posiada miejsce dla ośmiu pasażerów i kierowca, co umożliwi każdego pasażerowi zajęcie miejsca siedzącego.

herb-gniezno-300x300.jpg

Przewóz osób Gniezno - wyjazdy do Holandii, Niemiec i Belgii - usługi komplementarne i obsługa firm

Poza wyjazdami z Gniezna do Holandii, Niemiec czy też Belgii oferujemy również transport przesyłek - ponad 90% z nich staowią przesyłki o małych gabarytach. Często z tej uslugi korzystają firmy, które chcą szybko i bezpiecznie przewieźć ważne dokumenty. Często przewozimy dokumenty, ważne listy czy upominki dla rodziny. Z nami Twoja przesyłka szybko trafi do odbiorcy - zazwyczaj mieścimy się w 24h, dzięki czemu jesteśmy szybsi od kurierów. Marcinbus posiada bardzo konkurencyjną ofertę dedykowaną firmom i biurom pośrednictwa pracy, a korzystając z naszych usług każda firma może być pewna o bezpieczeństwo swojego pracownika. Posiadamy bardzo konkurencyjną ofertę na przewóz osób dla firm i agencji pracy, co bezsprzecznie wpłynęło na współpracę z wieloma takim i agencjami.

przewóż osób do Holandii Gniezno

W mieście znajduje się olbrzymia ilość zabytków, dzięki czemu każdy fan zwiedzania poczuje się tu jak w architektonicznym niebie. Od południowej strony Wzgórza Lecha mieści się wybudowana w stylu klasycystycznym Rezydencja Metropolitów Gnieźnieńskich i Prymasów Polski. Znajduje się tu również Rezydencja sufraganów gnieźnieńskich z 1 połowy XIX w., Od strony zachodniej katedry mieści się Plac św. Wojciecha, stąd już bardzo blisko jest do seminarium duchownego z 1782. Przewozimy również turystów z innych krajów europejskich, którzy chcą zwiedzić to wspaniałę miasto. Oferujemy najlepsze pojazdy i znakomitą obsługę lienta. Przewozy busem do Niemiec z Gniezno odbywają się w znakomitych warunkach, dzięki czemu podróż nie jest męcząca. Niezależnie czy jest to przejazd prywatny, pracowników firm czy przejazd grup zoorgaizowanych. Każdy Klient będzie zadowolony z naszych usług. Zapraszamy Gniezno i okolice do kontaktu!