Nowy Tomyśl

Marcinbus obsługuje Nowy Tomyśl oraz okoliczne miasta. Nasze busy każdego dnia odjeżdżają na zachód Europy, do Holandii, Belgii i Niemiec. Trasa obsługiwana jest przez wykwalifikowanych kierowców oraz niezawodne busy. Jeździmy codziennie, dzięki czemu nie musisz dostosowywać się do naszego rozkładu jazdy. Przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres oraz dowieziemy pod konkretny adres. Zadzwoń i zarezerów swój przejazd już dziś. Zadzwoń lub wyślij SMS-a pod numer +48 721-446-711. Mieszkańców Nowego Tomyśla i okolic zapraszamy do kontaktu. Kursy z Polski rozpoczynają się w godzinach rannych (od godziny 4). Z takich krajów jak Holandia, Niemcy czy Belgia wracamy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Start w kraju pomarańczowych kibiców rozpoczyna się o godzinie 17. Z nami zawsze szybko i bezpiecznie dotrzesz na czas. Jeśli jesteś pracodawcą i wysyłasz swoich pracowników za granicę, to z chęcia nawiążemy z Tobą współpracę. Posiadamy w obsłudze wiele firm i pośrednictw pracy tymczasowej, ktore ceniąc nas za profesjonalizm, rzetelność i dobre ceny wysyłają z nami swoich pracowników od wielu lat. Zapraszamy wszystkie firmy do kontaktu. Holandia, Niemcy i Belgia są na wyciągnięcie ręki.

Czym kierować się wybierając firmę przewozową?

Myśląc o podróży za granicę, zastanawiamy się jaki środek transportu wybrać. Jadąc na Zachód najczęściej wybieramy busy. Samoloty są drogie, trzeba dojechać na lotniko w dużym mieście i odbyć odprawę celną. Pociągi międzynarodowe obsługują tylko duże miasta, z których musimy dojechać do interesującej nas lokalizacji. Busy mają przewagę nad tymi formami transpory ze względu na dużą elastyczność usługi oraz niski koszt transportu. W dzisiejszych czasach korporacji trudniących się międzynarodowym transportem osób i ich mienia są setki.

Oczywiście wybieramy firmy obsługując nasz teren. Kolejnym elementem całości jest staż spółki, którą sobie upatrzyliśmy. Im wyższy staż tym wyższe doświadczenie. Komfort podczas jazdy gwarantują u nas nowe busiki (nie jeździmy zdezelowanymi pojazdami) oraz prowadzone sa przez wykwalifikowanych kierowców. Jesteś z Nowego Tomyśla i chcesz szybko oraz dodatkowo bezpiecznie dojechać do takich krajów jak Holandia, Belgia czy też Niemcy? Koniecznie postaw na firmę Marcinbus.