Busy do Holandii PoznańSzukasz sprawdzonego przewoźnika i busa do Holandii z Poznania? Z nami pojedziesz busem do pracy, do rodziny czy na upragnione wakacje. Wykonujemy przewozy do Holandii z Poznania pod domowy adres, który nam wskażesz. Wyjazdy codzienne rozpoczynamy rano, a powroty późnym popołudniem lub wieczorem. Do Państwa dyspozycji mamy blisko 40 nowoczesnych, klimatyzowanych pojazdów, dzięki którym zapewniamy Ci komfort. Podróżujemy z adresu pod adres, a podroż od drzwi do drzwi skraca czas jej trwania i zapewnia komfort. Zdecydowana większość z naszych aut, to maksymalnie dwuletnie Renault Traffic, dzięki czemu zaznają Państwo spokojnego przejazdu. Komfortowy transport z Poznania do Holandii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711

bus Poznań Holandia

Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do wieczora. Sprawdź czy mamy wolne miejsca i zakup swój bilet. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji odnośnie naszych usług. Każdy nas pasażer uprawiony jest do darmowego transportu ich bagażu w ilości trzech sztuk na głowę. Dwie średnie walizki umieszczamy w luku bagażowym naszych pojazdów. Trzecia sztuka bagażu może być umieszczona pod fotelem lub na Twoich kolanach (maksymalnie 5 kg). Walizki mogą mieć wagę do 40 kg i łączne wymiary do 160 cm każda. Tanie przejazdy od domu pod dom czekają na Ciebie w Marcinbusie! Oferujemy przewóz osób w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku, co przyniosło nam wielu zadowolonych Klientów.

Przewozy do Holandii Poznań


Nasze tanie busy z Poznania do Holandii często rozpoczynają się w sercu miasta, czyli na rynku - zawsze jadą door to door. Nasze usługi dedykujemy osobom prywatnym, firmom i pośrednictwom pracy. Codziennie zabieramy naszych pasażerów w podróż pomiędzy dwoma krajami, a także transportujemy paczki pomiędzy oboma krajami. Wszystkie paczki w ekspresowym tempie trafiają do adresatów, z ominięciem centrów logistycznych. Paczki zabieramy już od 150 zł, a przejazdy osobowe wykonujemy w cenie około 450 złotych (stan na 2023 rok).

W dniu wyjazdu przyjedziemy pod wskazany wcześniej adres, i ustaloną dzień wcześniej godzinę. Nasz kierowca w razie czego będzie z Państwem w kontakcie. Udostępniamy naszym pasażerom sprawne i pachnące pojazdy, wyposażone w szereg udogodnień. Komfort i bezpieczeństwo wliczone są już w cenę biletu. Przed przewozem starannie czyścimy nasze busiki, a przez wyruszeniem z Polski ozonujemy je, co umożliwia ich dezynfekcję. Nasze auta spełniają wysoko postawione standardy bezpieczeństwa. Posiadają sprawne podzespoły, pasy bezpieczeństwa i odpowiedzialnego kierowcę za ich sterami. W ramach zapewnienia komfortu zamontowaliśmy w nich wygodne siedziska, lampi, gniazdka ładujące. Zapewniamy także, że nasza klimatyzacja zapewni Ci ciepło zimą i odrobinę chłodu latem.

Informacje dla podróżujących w obie strony


Zachęcamy do wspólnych wyjazdów w jedną lub w przeciwną stronę. Obsługujemy także okoliczne wsie i miasteczka. Wśród nich znajdują się m.in: Chyby, Baranowo, Przeźmierowo, Luboń, Czerwonak czy  Szczytniki.  Poznań znany jest z przepięknego rynku z kolorowymi kamienicami, który ściąga do miasta turystów ze wszystkich stron świata. W mieście znajdują się urzędy, prokuratury, wszelkie instytucje Państwowe. Miasto przyciąga również wielu zagranicznych inwestorów. Co ciekawe miasto jest wybitnie studenckie, gdyż każdego roku na uczelniach wyższych uczy się tutaj 110 tysięcy osób! Dzięki temu rozkwitają tu puby, kawiarnie i restauracje.

Jadąc do Holandii polecamy udać się w celach turystycznych na tereny nadmorskie. Zandvoort to popularne nadmorskie miasto, które oferuje piękne piaszczyste plaże i możliwości uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing czy kitesurfing. Jest ono także znane ze swojego toru wyścigowego Circuit Zandvoort. Scheveningen to jedno z najważniejszych miejsc nadmorskich w tym kraju. Posiada długi molo, liczne restauracje i kawiarnie oraz piękne plaże. Można tu także odwiedzić popularne Muzeum Morskie. Udaj się tu razem z nami. Wybierz wyjazdy u sprawdzonego przewoźnika!