Wągrowiec

Busy z Wągrowca do Holandii, Niemiec i Belgii.


Planujesz wyjechać i szukasz busa z Wągrowca do Holandii, Niemiec lub Belgii? Przewozy z Wągrowca organizujemy codziennie nowoczesnymi pojazdami (na dziewięć osób) marki Renault. Centralne Niemcy (środkowe landy), całą Holandię i wschodnio-środkową Belgię obsługujemy codziennie. Wszystkie niemieckie landy obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy organizujemy siedem dni w tygodniu, rano, a wracamy wieczorem, a raczej późnym popołudniem (od 15). Poza przewozem osób zajmujemy się także transportem paczek na trasie Wągrowiec - wybrane miasta we wskazanych krajach. Oferujemy tanie usługi - na każdą kieszeń, nie zastanawiaj się i pojedź z nami na wybranej trasie

Jadąc z nami nie zapłacisz dodatkowo za swój bagaż. Udaj się z nami w podróż z Wągrowca do pracy, szkoły na wakacje. Nasze auta mają szereg udogodnień w tym gniazdko ładujące, klimatyzację czy sprawne pasy bezpieczeństwa. Przewóz osób i transport paczek codziennie zamówisz na naszej infolinii -> +48 721-446-711 Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22.

kawa.jpg

Bus Wągrowiec - Niemcy - Holandia - Belgia, a może transport w drugą stronę?


Nasze busy i kierowcy świadczą także usługi dla firm i pośrednictw pracy. Wykonujemy dla ich pracowników transport z Wągrowca najczęściej do Holandii i Niemiec, a trochę rzadziej do Belgii. Z tych krajów do Wągrowca docierają także liczni turyści zafascynowani okolicznościami tutejszej przyrody.

Krajobraz okolic miasta jest fascynującym połączeniem lasów mieszanych i rynnowych jezior polodowcowych. W Wągrowcu znajduje się unikatowe zjawisko geograficzne – skrzyżowanie rzek - Wełny z Nielbą, które krzyżują się pod kątem prostym. Jest to rzecz jasna sztuczny twór. Kanał ten wybudowano w wieku XIX podczas prac melioracyjnych. Chcesz tu przyjechać? Skorzystaj zatem z naszych przewozów!