BUSY DO HOLANDII ZACHODNIOPOMORSKIE

Planujesz wyjazd? Jeśli szukasz busa do Holandii z zachodniopomorskiego to jesteś w najlepszym miejscu. Posiadamy dobre ceny, która z pewnością Cię zadowolą. Wykonujemy przewozy do Holandii z zachodniopomorskiego pod wskazane adresy, a więc podróż każdego pasażera kończy się pod dowolnie wskazanym adresie. Zabierzemy Cię codziennie z miejsca swojego aktualnego pobytu, gdyż nasza oferta "door to door" obejmuje odbiór pasażerów z dowolnego adresu. Niezawodny transport z zachodniopomorskiego do Holandii pod dom zamówisz na naszej infolinii pod nr telefonu +48 721-446-711. Nasi pracownicy infolinii z chęcią przyjmą Twoje zamówienie, a Ty w spokoju będziesz czekać na swój wyjazd. Można wysłać nam także wiadomość SMS, lub wysłać formularz kontaktowy. Wyjątek od codziennych przejazdów stanowią święta Wielkanocne, Sylwester i Boże Narodzenie. Jedziemy rano, a wracamy wieczorem.

busy zachodniopomorskie Holandia - mapa obszaru obsługi w kraju

W dniu przejazdu nasz kierowca przyjedzie po Ciebie pod wybrane miejsce, i zawiezie pod wskazane drzwi. Wyjazdy wykonujemy z samego rana, a wracamy popołudniu - wieczorem od godziny 17. Wykonujemy transport naszymi dziewięcioosobowymi busami Renault Traffic dzięki czemu podróż minie w kameralnym gronie. Przed każdym kursem dokładnie je czyścimy i ozonujemy, dzięki czemu usuwamy zanieczyszczenia i drobnoustroje. Obsługujemy wszystkie miejscowości na obsługiwanym terytorium, ale najczęstszym miejscem odbioru klientów jest stolica województwa. Marcinbus to przewoźnik, który ma wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, poparte nagrodami. Nasze wyjazdy najlepiej opisują trzy przymiotniki: bezpieczne, tanie, komfortowe.


Przewozy do Holandii zachodniopomorskie


bagaż.png

Przejazdy z zachodniopomorskiego do Holandii wykonujemy od ponad 10 lat, dzięki czemu można nazwać nas doświadczonym przewoźnikiem. W ramach zakupionego biletu każdy nas pasażer może zabrać trzy sztuki bagażu, a więc może zabrać wszystko co istotne. Maksymalnie dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych busów (prosimy o zaopatrzenie je w plakietki imienne). Dodatkowy bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć przy sobie na kolanach lub pod fotelem.

Obsługujemy także firmy, a dzięki naszej usłudze pracodawcy są pewni, iż ich pracownicy na czas trafią we wskazane miejsce. Usługą komplementarną dla naszej firmy jest przewóz niewielkich przesyłek, dzięki czemu Twoja paczka w ekspresowym tempie trafi do adresata. Nasze busiki posiadają sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, sprzęt DVD, punkt ładowania oraz wygodne fotele, które zapewnią Ci komfort w czasie podróży. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zatrudniamy doświadczonych na trasach międzynarodowych kierowców, dzięki czemu podróż mija płynnie. Nasi kierowcy przed kolejnym kursem ma odpowiedni czas na odpoczynek - wyspany i "świeży" kierowca to Twój bezpieczny przejazd. Zapraszamy do rezerwacji!

Informacje turystyczne, przebieg trasy


Wykonujemy przewozy dla osób pracujących poza granicami naszego kraju, ale także dla turystów, studentów czy rozłączonych rodzin. Polscy pasażerowie nie potrzebują paszportów, gdyż nasz kraj jest w strefie Schengen. Pasażerowie spoza strefy musza posiadać aktualny paszport. W trakcie pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach, dzięki czemu można rozprostować kości, skorzystać z WC czy zakupić prowiant.

W województwie zachodniopomorskim znajduje się liczna grupa miast, w których można podziwiać zabytki z czasów dawno minionych. W wielu miastach stoją wciąż zamki, rezydencje z i murami obronnymi z wieżami, fosami, bramami i z okresu średniowiecza. Pod względem ich wartości są to często obiekty unikatowe dla architektury europejskiej, dzięki czemu polecamy zobaczyć je wszystkie. Jednym z najlepiej zachowanych obiektów są mury obronne znajdujące się w stolicy województwa. Poza walorami architektonicznymi, województwo słynie z pięknych krajobrazów, dzięki czemu każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy dom wspólnych wyjazdów codziennie w dobrej cenie!

Oferta przewozowa dla stolicy województwa