> > Zachodnio-pomorskie

Busiki do Holandii, Niemiec i Belgii Zachodniopomorskie


Mieszkasz w województwie zachodniopomorskim? Często podróżujesz w kraju i za  granię – do Holandii, Niemiec lub Belgii? Poszukujes dobrego i rzetelnego przewoźnika? Jeśli tak to zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Marcinbus. Prowadzimy przewóz osób w systemie „door to door” – transport odbywa się naszymi nowoczesnymi busami. Naszym najczęstszym miejse odnioru Klientów jest Szczecin.

Marcinbus to wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Nasze przewozy najlepiej opisują trzy przymiotniki: bezpieczne, tanie, komfortowe. Obsługujemy południowe województwo, wszystkie miasta te mniejsze i te większe, choć często dojeźdżamy do takich miast jak: Szczecin, Stargard czy Goleniów.

Przewóz grupowy oraz transport przesyłek

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla Klienta detalicznego. Z naszej bogatej oferty korzystają również firmy oraz agencje pracy. Posiadamy wiele firm w obsłłudze ze względu na naszą niezawodność – pracownik Klienta z nami dotrze zawsze na czas we wskazane miejsce. Oferta dla grup obejmuje przewóz krajowy oraz zagraniczny oraz możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą oraz bez niego. To główny determinant ceny, poza nim na cenę wpływa okres na jaki pojazd ma być wynajęty.

Usługą komplementarną dla naszej firmy jest przewóz przesyłek. Niestety nie przewozimy paczek o znacznych rozmiarach – chyba że pozwala nam na to ilość bagażu naszych pasażerów. Zazwyczaj przewozimy drobne paczki oraz dokumenty – w tym przypadku miejsce w jednym z naszycch busów znajdzie się zawsze. Dzięki naszej usłudze Twoja paczka może bardzo szybko i w dobrej cenie trafić pod zagraniczny adres

Zachód Europy na wyciągnięcie ręki – tani przewóz osób

Marcinbus każdego dnia wykonuje kursy z Polski i do Polski. Z nami dostaniesz się na Zachód szybko i bepiecznie. Codziennie kursujemy do: Niemiec, Belgii i Holandii.  Obsługujemy nie tylko duże miasta – dowieziemy Cię pod dowolnie wskazany adres, nawet do najmniejszej miejscowości. Kury w jedną i drugą stronę odbywają się 7 dni w tygodniu. Wyjątek stanowią święta Wielkanocne, Sylwester i Boże Narodzenie.

Nasze usługi są synonimem bezpieczeństwa i komfortu, co zapenia nasza nowoczesna flota pojzdów  i znakomici kierowcy. Stan techniczny naszych busów jest systematycznie monitorowany – sprawne pojazdy to gwarancja Twojego bezpieczeństwa, a to najważniejsze. Kierowcy? Tylko najlepsi! Ci z odpowiednnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów oraz z aktualnymi badaniami psychotechnicznymi.

Jak zarezerwować i ile to kosztuje

W celu ustalenia ceny rzejazdu prosimy o kontakt z naszą infolinią  – zadzwoń pod numer +48 721 446 711, tu również możesz zarezerwować miejsce w jednym z naszych busów. Ostateczna cena Twojego miejsca uzależniona jest od dystansu między miejscem przyjazdu po Ciebie kierowcy i adresem docelowym. Z naszych usług każdego roku korzysta kilkanaście tysięcy Klientów – zaufaj nam również i Ty! Z nami bezpiecznie dotrzesz do takich krajó jak: Holandia, Niemcy i Belgia.