> > > Goleniow

Goleniów

Goleniów jest miastem powiatowym województwa zachodniopomorskiego. Z Goleniowa odjeżdżają codziennie nasze busy jadące w kierunku Holandii, Niemiec i Belgii. Przewóz osób i transport paczek jest dla nas codziennością od dekady. W tym okresie stale zwiększaliśmy jakość naszych usług, choć transport wykonują zawsze nasze busy. Dla mieszkańców miasta Goleniów i nie tylko możemy zaoferować miejsce w jednym z naszych pięćdziesięciu busów marki Renault Traffic.

Są one w kapitalnym stanie technicznym – to proste, gdyż stale poddajemy je doraźnym naprawom, a co dwa lata wymieniamy je na nowe pojazdy. Bezpieczeństwo w naszej firmie uzupełniają znakomici i w pełni profesjonalni kierowcy. Każdy z nich posiada testy psychotechniczne uprawniające do wykonywania zawodu oraz mają wyjeżdżone setki tysięcy kilometrów. Z nami udasz się w podróż „od drzwi do drzwi”. Podróż rozpoczynasz i kończysz pod dowolnie wskazanym adresem. Busy do Holandii, Belgii i Niemiec są w zasięgu Twojej ręki. Umó swój przejazd pod nr tel +48 721-446-711. Zapraszamy Goleniów i okolice.

Obsługujemy również okoliczne miejscowości, takie jak: Damastryjewo, Żdżary, Krzewno, Żółwia, Nadrzecze czy Ininka. Zabierzemy Cię w podróż od jednego adresu pod drugi adres – nigdzie się nie musisz ruszać. Twoja podróż rozpoczyna się w punkcie A, kończy w punkcie B, gdzie Ty wskazujesz gdzie ten punkt A i B się znajdują. Może to byc Holandia, Niemcy czy też Belgia – Ty wybierasz! Rezerwacji możesz dokonać na naszej infolinii pod nr telefonu +48 721-446-711. Nasi konsultanci przyjmą Twoje zgłoszenie i udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Jeśli szukasz oferty na busy do Holandii lub oferty na busy do Niemiec, to jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem. Goleniów i okolice zapraszamy do kontaktu!