> > > Szczecin

Szczecin

Busem ze Szczecina do Holandii, Niemiec i Belgii

Tanie busy do Holandii Szczecin? To musi być Marcinbus! Codziennie obsługujemy Klientów jadących do takich krajów jak: Holandia, Belgia i Niemcy. Jeździmy każdego dnia w jedną i drugą stronę. Wyjazdy ze Szczecina rozpoczynamy w godzinach rannych, a powroty z Zachodu rozpoczynają się o 17. Gwarantujemy korystne warunki cenowe, komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży, które zapewniają nasze busy. Zapewnia to Państwu nasze nowe i bogato wyposażonebusy marki Renault Traffic mieszczące dziewięć osób (pasażerowie + kierowca). Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane. Zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych i profesjonalnych kierowców – bezpieczny bus i odpowiedni personel zapewni Ci spokojną podróż. Jeździmy w systeemie door to door. Szczecin i okolice zachęcamy do kontaktu.

Szczecin jest stolicą i największym miastem województwa zachodniopomorskiego oraz stanowi dla nas olbrzymią bazę potencjalnych Klientów. Jesteśmy liderem wśród firm przewozowych w centralnej i południowo – północnej Polski. Codziennie z naszych usług korzysta ponad setka Klientów. Dołącz do ich grona i sprawdź nasze busy. Rezerwacja w naszej firmie jest bardo prosta wystarczy zadzwonić pod numer +48 721-446-711, a nasz konsultant przyjmie od Państwa zgłoszenie. Marcinbus to najlepsze busy ze Szecina do Holalndii, Niemiec oraz Belgii. Zapraszamy!

Przewóz osób Szczecin – Niemcy – Holandia

Szczecin jest miastem o wspaniałych tradycjach i wielkich możliwościach. Miasto położone jest we wspaniałych pod kątem geograficznym: mamy tu Pobrzeże Szczecińskie, jedną z największych polskich rzek – Odrę oraz jezioro Dąbie. Mimo niepodważalnych walorów krajobrazowych wielu naszych Klientów wyjeżdża do takich krajów jak Holandia, Niemcy czy Belgia. Na rzece jak i na jeziorze odbywa się transport śródlądowy, ale oczywiście wodny. My oferujemy najlepszy i tani przewóz osób ze Szczecina do Holandii. Niemiec i Belgii. Transport lotniczy obsługiwany jest tutaj przez lotnisko znajdujące się w Goleniowie. Tu często odieramy grupy zoorgnizowane. Lotnisko umożliwia Szczecinianom możliwości podróżowania po całym świecie. W mieście jest również bardzo dobrze rozwinięta sieć autobusów miejskich i dalekobieżnych. Za trasy miejskie odpowiada ZDiTM. Po drogach zarządzanych przez tą firmę jeźdżą nasze komfortowo wyposażone i bezpieczne busy. Sa tutaj również bardzo rozległe trasy rowerowe – często krzyżują się one z drogami po któryh podrużują nasi kirowcy. Szczecin i okolice zachęcaamy do kontaktu. Zarezerwuj nasze busy jadące do Holandii, Niemiec i Belgii.

busy do Holandii