Szczecin

Busem ze Szczecina do Holandii

busy do holandii szczecin.png

Tanie busy do Holandii Szczecin? To musi być Marcinbus! Codziennie obsługujemy klientów udających się na naszą zachodnią granicę, w tym do Holandii. Jeździmy każdego dnia w jedną i drugą stronę. Wyjazdy ze Szczecina rozpoczynamy w godzinach rannych, a powroty z Zachodu rozpoczynają się o 17. Gwarantujemy korystne warunki cenowe, komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Zapewniamy bezpieczeństwo gdyż oferujemy nasze nowe i bogato wyposażone busy marki Renault Traffic. Nasze pojazdy posiadają miejsce dla dziewięciu osób (pasażerowie + kierowca), dzięki czemu podróż będzie kameralnym przeżyciem. Są one systematycznie diagnozowane, dzięki czemu ręczymy za ich niezawodność. Aby zapewnić podóżnym pełny komfport podróży zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców - bezpieczny bus i odpowiedni personel zapewni spokój. Jeździmy w systemie door to door. Szczecin i okolice zachęcamy do kontaktu -> KLIKNIJ ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ.

Szczecin jest stolicą i największym miastem województwa zach-pom oraz stanowi dla nas olbrzymią bazę potencjalnych Klientów. Jesteśmy liderem wśród firm przewozowych w centralnej i południowo-północnej części naszego kraju. Codziennie z naszych usług korzysta ponad setka Klientów, dlatego zachęcamy do rezerwacji aby dołączyć do ich grona. Sprawdź nasze busy już dziś! Rezerwacja w naszej firmie jest bardo prosta wystarczy zadzwonić pod numer +48 721-446-711, a nasz konsultant przyjmie od Państwa zgłoszenie. Marcinbus to najlepsze i kompleksowo wyposażone busy ze Szczecina do Holandii i nie tylko - ZAPRASZAMY!

Przewozy Szczecin - Holandia

szczecin.png

Szczecin jest miastem o wspaniałych tradycjach i wielkich możliwościach. Miasto położone jest we wspaniałych pod kątem geograficznym regionach, dzięki czemu przyciąga wielu turystów, w tym tych z Holandii. Mamy tu Pobrzeże Szczecińskie, jedną z największych polskich rzek - Odrę oraz jezioro Dąbie. Na rzece jak i na jeziorze odbywa się transport śródlądowy, ale oczywiście wodny. Mimo niepodważalnych walorów krajobrazowych wielu naszych Klientów wyjeżdża do na Zahcód w poszukiwaniu lepszego życia. My oferujemy najlepszy i tani przewóz osób ze Szczecina do Holandii oraz przewozy w przeciwną stronę (oba kierunki obsługujemy codziennie).

Transport lotniczy obsługiwany jest tutaj przez lotnisko znajdujące się w Goleniowie, gdzie często oodieramy grupy zorgnizowane. Lotnisko umożliwia Szczecinianom możliwości podróżowania po całym świeciem, choć najtaniej i najszybciej podróżować po Europie busikami takimi jak nasze. W mieście jest również bardzo dobrze rozwinięta sieć autobusów miejskich i dalekobieżnych (za trasy miejskie odpowiada ZDiTM). Po drogach zarządzanych przez tą firmę jeźdżą nasze komfortowo wyposażone i bezpieczne busy. Sa tutaj również bardzo rozległe trasy rowerowe - często krzyżują się one z drogami po któryh podrużują nasi kirowcy. Szczecin i okolice zachęcamy do kontaktu.