Busy Szczecin - Holandia

Busem ze Szczecina do Holandii

busy Szczecin Holandia

Tanie busy do Holandii Szczecin? To musi być Marcinbus! Codziennie obsługujemy klientów udających się na naszą zachodnią granicę, w jadąc na trasie Szczecin - Holandia Jeździmy każdego dnia w jedną i drugą stronę. Wyjazdy ze Szczecina rozpoczynamy w godzinach rannych, a powroty z Zachodu rozpoczynają się o 17. Gwarantujemy korystne warunki cenowe, komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Zapewniamy bezpieczeństwo gdyż oferujemy nasze nowe i bogato wyposażone busy marki Renault Traffic. Nasze pojazdy posiadają miejsce dla dziewięciu osób (pasażerowie + kierowca), dzięki czemu podróż będzie kameralnym przeżyciem. Są one systematycznie diagnozowane, dzięki czemu ręczymy za ich niezawodność. Aby zapewnić podóżnym pełny komfort podróży zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców - bezpieczny bus i odpowiedni personel zapewni spokój. Jeździmy w systemie door to door. Szczecin i okolice zachęcamy do kontaktu -> KLIKNIJ ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ.

Szczecin jest stolicą i największym miastem w tym terenie oraz stanowi dla nas olbrzymią bazę potencjalnych klientów. Jesteśmy liderem wśród firm przewozowych w centralnej i południowo-północnej części naszego kraju. Codziennie z naszych usług korzysta ponad setka klientów, dlatego zachęcamy do rezerwacji aby dołączyć do ich grona. Sprawdź nasze busy już dziś! Rezerwacja w naszej firmie jest bardzo prosta wystarczy zadzwonić pod numer +48 721-446-711, a nasz konsultant przyjmie od Państwa zgłoszenie. Marcinbus to najlepsze i kompleksowo wyposażone pojazdy jadące każego dnia do Holandii ze Szczecina i nie tylko - ZAPRASZAMY!

Przewozy busem Holandia - Szczecin

busy Holandia Szczecin

Szczecin jest miastem o wspaniałych tradycjach i wielkich możliwościach. Miasto położone jest we wspaniałych pod kątem geograficznym regionach, dzięki czemu przyciąga wielu turystów, w tym tych z Holandii. Mamy tu Pobrzeże Szczecińskie, jedną z największych polskich rzek - Odrę oraz jezioro Dąbie. Na rzece jak i na jeziorze odbywa się transport śródlądowy, ale oczywiście wodny. Mimo niepodważalnych walorów krajobrazowych wielu naszych klientów wyjeżdża do na Zachód w poszukiwaniu lepszego życia. My oferujemy najlepszy i tani przewóz osób busem na trasie Holandia - Szczecin oraz przewozy w przeciwną stronę (oba kierunki obsługujemy codziennie).

Transport lotniczy obsługiwany jest tutaj przez lotnisko, gdzie często odbieramy grupy zorgnizowane. Lotnisko umożliwia Szczecinianom możliwości podróżowania po całym świeciem, choć najtaniej i najszybciej podróżować po Europie busikami takimi jak nasze. W mieście jest również bardzo dobrze rozwinięta sieć autobusów miejskich i dalekobieżnych (za trasy miejskie odpowiada ZDiTM). Po drogach zarządzanych przez tą firmę jeźdżą nasze komfortowo wyposażone i bezpieczne busy. Sa tutaj również bardzo rozległe trasy rowerowe - często krzyżują się one z drogami po których podróżują nasi kierowcy. Szczecin i okolice zachęcamy do kontaktu.