Busy kujawsko-pomorskie - Szwajcaria

Planujesz podróż do Szwajcarii z kujawsko-pomorskiego? Szukasz taniego i sprawdzonego sposobu przedostania się we wskazane miejsce? W naszej firmie złapiesz busa z kujawsko-pomorskiego do Szwajcarii w każdy poniedziałek i piątek. Przewozy na trasie województwo kujawsko - pomorskie - Szwajcaria wykonujemy rano z adresu pod adres, wyruszając często w godzinach 2-3 nad ranem. Dzięki tak wczesnym odjazdom już rano jest się na miejscu.

Powroty do Polski organizujemy w poniedziałki i piątki wieczorem (w okolicach północy). Dzięki przejazdom o tej porze już rano możesz witać się ze swoimi bliskimi.

kawadd.jpg

Jeździmy z adresu pod adres, a transport do i z Kujaw odbywa się komfortowymi busami. Posiadają one wygodne fotele, sprawną klimatyzację czy przednie gniazdko ładujące. Za sterami naszych aut zasiadają kierowcy doświadczeni na międzynarodowych trasach, o ponadprzeciętnych umiejętnościach w prowadzeniu pojazdów.

Jadąc z nami możesz zabrać dużą ilość bagażu (dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny). Przejazdy z kujawsko-pomorskiego do Szwajcarii codziennie zamówisz na naszej infolinii w godzinach 8-22 -> +48 721-446-711. Zapraszamy do wspólnej podróży!Bagaż, przesyłki i udogodnienia.


Wybierając nas możesz zabrać bagaż podręczny i bagaż rejestrowany. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych aut. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek o normalnych wymiarach. Obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy. W naszej firmie nadasz przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie.

Wszystkie nasze pojazdy posiadają sprawne podzespoły, działającą klimatyzację oraz komfortowe fotele. Dzięki naszym fotelom, wyjdziesz z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Nasze auta posiadają sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje.