PROMOCJE

Aktualne promocje:


Black Red Modern Santa Claus Poster.png

ZAKOŃCZONE

promocja promocje marcinbus marcinbusowanie rabat ulga studencka dla studentów uczniów.png

Poznaj magiczną moc swojej legitymacji studenckiej bądź uczniowskiej i zdobądź 7% rabatu na przejazdy w firmie Marcinbus.

Oferta dedykowana jest dla wszystkich klientów, którzy w dniach 29.07.2023 r. - 31.07.2023 r. zakupią przejazd na dowolnym kierunku obsługiwanym przez naszą firmę. Sam przejazd, objęty promocją, może odbyć się w dniach 01.07.2023 r. - 31.07.2023 r.

Aby skorzystać z promocji należy:- być uczniem lub studentem,
- posiadać aktualną i podbitą legitymację uczniowską lub studencką,
- okazać kierowcy busa legitymację (w dniu przejazdu). W przypadku braku legitymacji, pasażer zmuszony będzie do dopłaty kwoty wynikającej z otrzymanego rabatu lub zapłaty pełnej kwoty,
- zakupić i odbyć w określonym powyżej terminie przejazd,
- w dniu przejazdu mieć mniej niż 30 lat,
- podczas składania zamówienia prosimy powołać się na promocję.

Rabat nie jest wymienialny na ekwiwalent pieniężny. W przypadku reklamacji firma Marcinbus Marcin Tomasz ma 30 dni na odpowiedź. Reklamacje przyjmowane są listownie pod adresem:

Marcinbus Marcin Tomasz, Kleszczyna 51/1, 77-400 Złotów

Zakończone promocje:


Czy wiesz o tym, że jesteśmy jedną z nielicznych firm (a może i nawet jedyną), która nie podnosi cen w okresie bożonarodzeniowym? Już wiesz! Zarezerwuj swój wyjazd z Polski do Holandii, Niemiec lub Belgii w dniach 15-22.12.2022 r. Dla osób obserwujących nas na Facebooku możliwość zgarnięcia dodatkowego rabatu w kwocie 50 złotych. Wejdź na stronę TĄ TU, zacznij nas obserwować i zdobądź swój rabat! Uśredniona cena za wyjazdy wynosi obecnie około 450 zł (przed rabatem). REZERWACJE +48 721-446-711

Red Modern Christmas Sales Promotion Instagram Post (1).png