BUSY Z GORZOWA DO BELGII

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721-446-711

gorzów-belgia.pngCodziennie oferujemy Państwu tanie busy jadące z Gorzowa Wielkopolskiego do Belgii i w przeciwną stronę. Przewozy w naszej firmie wykonujemy z adresu na adres, czyli pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klientów adresami. W tym przypadku jeden będzie znajdować się w Gorzowie Wielkopolskim, a drugi w Belgii. Na pokład busów można zabrać jedną dużą walizkę umieszczaną w luku bagażowym oraz sztukę bagażu podręcznego. Koszty przewozu bagażu wliczone są w cenę biletu dzięki czemu nasi Klienci nie dopłacają do tej usługi. Busy do Belgii Gorzów Wielkopolski - postaw na sprawdzone rozwiązanie czyli na firmę Marcinbus!

Przewozy z Gorzowa do Belgii wykonujemy naszymi kapitalnymi pod kątem technicznym, busami renowanej marki renault Traffic. Pojazdy te słyną na rynku motoryzacyjnym ze swojej niezawodności dzięki czemu można poczuć się w nich bezpiecznie. Bezpieczeństwo w naszej firmie gwarantują również kierowcy objeżdżeni po międzynarodowych trasach. W trosce o Państwa bezpieczeństwo i czułość na uwagi Klientów wyrywkowo kontrolujemy naszych kierowców prowadząc rozmowy o przejeżdzie z pasażerami. Rezerwacji można dokonać kontaktując się z nami pod numerem telefonu +48 721-446-711.


Przewozy z Gorzowa Wielkopolskiego do Belgii


Cyklicznie każdego dnia jako solidny przewoźnik dokładamy wszelkich starań aby nasi podróżni byli bezpieczni w naszych busach. Każdorazowo przez wyjazdem z Gorzowa do Belgii dezynfekujemy nasze busy. Na bieżąco monitorujemy ich stan techniczny, a kiedy nie zapewniaja bezsprzecznie naszych standardów wymieniamy je na nowe. Nasze busy muszą zapewniać Państwu stuprocentowe bezpieczeństwo, gdyż od naszej renomy zależy przyszłość naszej firmy.

Udając się z Gorzową w eskapadę do Belgii warto dobrze zastanowić się co chcemy zobaczyć. Nas zachwyciła Katedra Najświętszej Marii Panny – kościół w Antwerpii. Jest to największy i zdecydowanie najbardziej znaczący kościół gotycki w Belgii. Liczne przebudowy sprawiły, iż kościółposiada również cechy innych stylów architektonicznych, w tym: renesansu, baroku, rokoko i innych. Co ciekawe budynek ten jest jednym z najwyższych budynków sakralnych na świecie, co potęguje zachwyt nim. Budowa tego arcydziełą trwała prawie 200 lat między rokiem1352 a 1521. Udając się do Belgii skorzystaj z naszej oferty przewozowej dla Gorzowa Wielkopolskiego.