Busy do Holandii Bydgoszcz

Planujesz wyjazd? Zarezerwuj busa do Holandii z Bydgoszczy u sprawdzonego przewoźnika - w naszej firmie. Przewozy do Holandii z Bydgoszczy wykonujemy na adres codziennie. Nie jest ważne z jakiego adresu w mieście chcesz wyjechać oraz do jakiej miejscowości jedziesz, gdyż obsługujemy wszystkie adresy. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem. Przez cały dzień możesz zarezerwować transport z Bydgoszczy do Holandii na naszej infolinii do późnych godzin wieczornych -> +48 721-446-711. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących informacji.

bus Bydgoszcz Holandia

Przewóz osób to dziedzina którą się zajmujemy od ponad 10 lat. Przez cały ten okres dbaliśmy o jakoś naszych usług oraz komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Zapewniamy sprawne i czyste pojazdy oraz sztab najlepszych kierowców. Poza przejazdami osobowymi wykonujemy także transport pakunków o niewielkich rozmiarach. Z pewnością nie zabieramy gabarytów. W celu ustalenia możliwości wykupu usługi, jak i jej ceny, prosimy o kontakt z naszą infolinią. Cena za paczki wynosi około 150 zł, a ceny przejazdy zaczynają się od 430 złotych (stan na 2023 rok). Zapraszamy do wspólnego wyjazdu z Marcinbusem!

Miasto jako jedno z największych miast w Polsce jest dla naszej firmy doskonałym rynkiem. Bydgoszcz liczy ponad 300 tysięcy mieszkańców, a kilka tysięcy z nich było już naszymi klientami.

Przewóz osób z Bydgoszczy do Holandii


Przejazdy z Bydgoszczy do Holandii wykonujemy na wskazany adres. Trasa często zaczyna się w historycznym centrum miasta i wiedzie do samej Holandii. Jest to malownicze miasto, które historycznie leży na Kujawach, nad rzeką Brdą oraz Kanałem Bydgoskim. Najczęściej zabieramy naszych klientów do Holandii, ale to nie jedyny kierunek jaki obsługujemy. Docelowa destynacja zależy od naszych klientów - to oni decydują gdzie chcą jechać. My udostępniamy nasze pojazdy, zawsze w pełni gotowe na przyjęcie pasażerów. Przewozy wykonujemy z adresu na adres, dzięki czemu podróż danego klienta odbywa się pomiędzy dwoma punktami przez niego wskazanymi. Skraca to czas przejazdu i pozwalam oszczędzić na dodatkowych formach lokomocji.

bagaż


W ramach zakupionego przejazdu busem, każdemu klientowi przysługuje możliwość transportu bagażu. Dwie duże walizki (do 20 kg każda) umieszczane są w luku bagażowym. W czasie trwania kursu nie ma do niej dostępu. Trzecia sztuka bagażu może być umieszczona pod fotelem lub na kolanach (jest to bagaż podręczny). Dzięki dużej ilości bagażu weźmiesz do auta wszystko co jest co potrzebne, a Twoja podróż minie bez trosk. Duże walizki powinny mieć standardowe turystyczne wyposażenie (ubrania + przedmioty codziennego użytku). Z nami zabierzesz walizki o średniej wielkości. Prosimy o podpisanie każdej sztuki bagażu swoim imieniem i nazwiskiem.

Informacje dla podróżujących


Transport osób, w tak pięknym mieście jest dla nas czystą przyjemnością. Wielokrotnie odbieraliśmy naszych klientów z ulicy Jezuickiej (tu znajduje się urząd miasta) skąd ruszaliśmy do Holandii. Bydgoszcz ma wspaniałą tradycję sięgająca XII wieku. Miasto nazywało się wtedy Bydgosciam. Miasto leży w malowniczych krajobrazowo regionach, a dodatkowo posiada wspaniałą architekturę.

Nasze uznanie wzbudziło stare miasto i jego okazałym rynkiem otoczonym kolorowymi kamienicami. To serce miasta, gdzie można poczuć jego historyczny charakter. Bydgoszcz jest nazywana "miastem mostów" ze względu na wiele mostów na rzece Brda. Są one piękne zarówno w dzień, jak i w nocy. Polecamy wieczorne spacery wzdłuż bulwarów! Najczęstszym kierunkiem naszych klientów jest stolica Holandii. Miasto to posiada także wiele mostów i jest nazywane miastem mostów. Co ciekawe, posiada ich więcej niż sama Wenecja.

Bilety możesz zakupić poprzez SMS, dzwoniąc na numer naszej infolinii czy wysyłając formularz kontaktowy. Pamiętaj, że Marcinbus to najtańsze wyjazdy.