Bydgoszcz

Tanie busy z Bydgoszczy do Holandii | przewozy Bydgoszcz Holandia

busy bydgoszcz.png

Zachęcamy wszystkich odwiedzających do rezerwacji tanich busów jadących z Bydgoszczy do Holandii. Rezerwacji można dokonywać codziennie do późnych godzin wieczornych pod nr naszej infolinii +48 721-446-711. Miasto jako jedno z największych miast w Polsce jest dla naszej firmy przewozowej doskonałym rynkiem. Bydgoszcz liczy ponad 300 tysięcy mieszkańców, a kilka tysięcy z nich było już naszymi klientami. Nasze tanie busy jeżdżą tu codziennie nawet po 2-3 razy. Transport osób w tak pięknym mieście jest dla nas czystą przyjemnością. Wielokrotnie odbieraliśmy naszych klientów z ulicy Jezuickiej (tu znajduje sie urząd miasta) skąd ruszaliśmy do Holandii.

Nie jest ważne z jakiego adresu w mieście chcesz wyjechać oraz do jakiej miejscowości jedziesz, gdyż obsługujemy każdy bydgoski adres. Bydgoszcz ma wspaniałą tradycję sięgająca XII wieku. Miasto nazywało się wtedy Bydgosciam. Liczyło wtedy oczywiście znacznie mniej mieszkańców niż w chwili obecnej no i nie było wtedy tak profesjonalnych firm transportowych jak nasza. Podróż do krajów zachodnich zajmowała również znacznie więcej czasu, a trasa nie była również tak komfortowa i bezpieczna.

KLIKNIJ ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711


Przewozy z Bydgoszczy do Holandii


Przewóz busem z Bydgoszczy do Holandii często zaczyna się w historycznym centrum miasta i wiedzie do samej Holandii. Bydgoszcz to malownicze miasto, które historycznie leży na Kujawach, nad rzeką Brdą oraz Kanałem Bydgoskim. Nasze busy przewożą osoby ze wskazanego bydgoskiego adresu pod wskazany adres w wybranym kraju docelowym. Najczęsciej zabieramy naszych klientów do Holandii, ale to nie jedyny kierunek jaki obsługujemy. Docelowa destynacja zależy od naszych klientów, to oni decydują gdzie chcą jechać. My udostępniamy nasze tanie busy, a komfort i bezpieczeństwo wliczamy juz w cenę biletu. Przewozy wykonujemy z adresu na adres, dzięki czemu podróż danego klienta odbywa się pomiędzy dwoma punktami przez niego wskazanymi.

W ramach zakupionego przewozu busem każdemu klientowi przysługuje możlwiość dwóch pakunków bagażowych. Duża walizka umieszczana jest w luku bagażowym i w czasie trwania kursu nie ma do niej dostępu. Druga sztuka bagażu może być umieszczona pod fotelem lub na kolanach (musi być odpowiednio niewielka). Dzięki dużej ilości bagażu weźmiesz do busa wszystko co jest co potrzebne, a Twoja podróż minie bez trosk.

Transport busem z Bydgoszczy do Holandii

Najczęstszym kierunkiem jest dla nas Amsterdam, który jest stolicą Kraju Wiatraków. Amsterdam jest nazywany miastem mostów, gdyż posiada ich więcej niż sama Wenecja. Ze względu na ekspansje naszej firmy przewozowej chcemy zaoferować profesjonalne przewozy wszystkim mieszkańcom okolicznych miejscowości i miasta Bydgoszcz. Bilety możesz zakupić poprzez SMS, dzwoniąc na numer naszej infolinii czy wysyłając formularz kontaktowy. Pamiętaj że Marcinbus to najtańsze przejazdy do Holandii! Nasze busy obsługują dużą część tych terenów którego są stolicą. Nie daj się nabić w butelkę na ofertę naszej konkurencji i skorzystaj z oferty uznanej przez rzeszę klientów - ZAPRASZAMY!