BUSY Z BYDGOSZCZY DO BELGII

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721-446-711

busy do Belgii BydgoszczBusy z Bydgoszczy do Belgii codziennie ruszają w trasę za pośrednictwem naszej firmy transportowej. Od poniedziałku do niedzieli wykonujemy poranne kursy, w czwartki jeździmy dodatkowo wieczorami dzięki czemu każdy znajdzie dogodną dla siebie porę wyjazdu. Nie mamy stałęgo punktu odbioru pasażerów w Bydgoszczy, gdyż prowadzimy przewozy z adresu na adres. Usługa ta nadaje Klientom władztwo nad pokonywaną przez nich trasą, gdyż ich kurs osbywa się pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą. Przewozy door to door znacznie skracają czas przejazdu przynosząc jego oszczędność podróżnym.

Aby udać się w bezpieczną podróż do Belgii należy wykonać połączenie telefoniczne z numerem +48 721-446-711. Pod nim codziennie dostępni są nasi telekonsultanci, którzy udzielą Pańswtu niezbędnych informacji i przyjmą zlecenie przewozowe. U nas wszystko musi być na "tip-top", dlatego posiadamy flotę nowoczesnych busów i zatrudniamy doświadczonych kierowców. Jak każda firma posiadamy nowych pracowników, ale większośc naszych kierowców współpracuje z nami od lat. Przed każdą podróżą do Belgii posiadają oni dużo czasu na wypoczynek i regenerację dzięki czemu mogą Państwo spokojnie zasnąć. Z nami zawsze sprawnie, bezpiecznie i komfortowo dotrzesz we wskazane miejsce! Busy do Belgii Bydgoszcz to zadanie które warto powierzyć przewoźnikowi o uznanej renomie!


PRZEWOZY BYDGOSZCZ-BELGIA


Przewozy z Bydgoszczy do Belgii obsługiwane są przez nasze idealne zadbane i nowoczesne busy marki Renault Traffic. Busy te posiadają fotel dla kierowcy i osiem wygodnych foteli dla pasażerów. Wygodne fotele z regulowanym zagłówkiem pozwwolą Państwu zasnąć i wstać wypoczętymi po przyjeździe do wskazanego miejsca. Po przyjeżdzie pod wskazany przez pasażera adres nasz kierowca budzi go pomagając mu wyciągnąć bagaż z luku bagażowego. Dla pozostałych pasażerów w każdym naszym pojeździe udostępniliśmy sprzęt DVD, na którym można zobaczyć ciekawy film co znacznie umili podróż.

Wszystkim udającym się do Belgii polecamy zobaczyć Gandawę. Miasto to urzeka swoją różnorodnością architektoniczną, dzięki czemu dla każdego będzi to niezapomniana podróż. Z województwa kujawsko-pomorskiego do Gandawy kursują codziennie nasze busy co pozwala odwiedzić miasto w dogonym terminie. Gandawa należy do najczęściej odwiedzanych przez turystów miast Belgii. Działa tu słynny uniwersytet (Universiteit Gent) z ropku 1817, który niezmiennie fascynuje przyjezdnyc. Do innych obiektów które koniecznie trzeba zobaczyć należą: Katedra św. Bawona, romańsko-gotycki kościół św. Mikołaja, Kościół św. Michała czy Kościół św. Jakuba.