BUSY Z BYDGOSZCZY DO BELGII

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721-446-711

busy z Bydgoszczy do BelgiiBusy do Belgii z Bydgoszczy ruszają w trasę za pośrednictwem naszej firmy transportowej, dzięki czemu można wybrać dogodny termin wyjazdu. Od poniedziałku do niedzieli wykonujemy poranne kursy, w czwartki jeździmy dodatkowo wieczorami dzięki czemu każdy znajdzie dogodną dla siebie porę wyjazdu. Nie mamy stałego punktu odbioru pasażerów w Bydgoszczy, gdyż prowadzimy przewozy z adresu na adres (od drzwi do drzwi). Usługa ta nadaje klientom władztwo nad pokonywaną przez nich trasą, dzięki czemu ich kurs odbywa się pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą. Przewozy door to door znacznie skracają czas przejazdu przynosząc jego oszczędność podróżnym.

Aby udać się w bezpieczną podróż do Belgii należy wykonać połączenie telefoniczne z numerem +48 721-446-711. Pod nim codziennie dostępni są nasi telekonsultanci, którzy udzielą Państwu niezbędnych informacji i przyjmą zlecenie przewozowe. Z nami zawsze sprawnie, bezpiecznie i komfortowo dotrzesz we wskazane miejsce. Tanie busy na trasie Bydgoszcz - Belgia codziennie są dostępne na naszej stronie!


PRZEWOZY BYDGOSZCZ - BELGIA


Przewóz osób busem z Bydgoszczy do Belgii obsługują nasze idealne zadbane i nowoczesne busy marki Renault Traffic.Każdy nasz bus posiada fotel dla kierowcy i osiem wygodnych foteli dla pasażerów, w związku z czym podróż mija w kameralnym gronie. Wygodne fotele z regulowanym zagłówkiem pozwolą Państwu zasnąć i wstać wypoczętymi po przyjeździe do wskazanego miejsca. Po przyjeżdzie pod wskazany przez pasażera adres nasz kierowca budzi go pomagając mu wyciągnąć bagaż z luku bagażowego. Dla pozostałych pasażerów w każdym naszym pojeździe udostępniliśmy sprzęt DVD, na którym można zobaczyć ciekawy film co znacznie umili podróż.

U nas wszystko musi być na "tip-top", dlatego posiadamy flotę nowoczesnych busów i zatrudniamy doświadczonych kierowców. Jak każda firma posiadamy nowych pracowników, ale większość naszych kierowców współpracuje z nami od lat, dzięki czemu jesteśmy pewni ich umiejętności. Przed każdą podróżą do Belgii posiadają oni dużo czasu na wypoczynek i regenerację dzięki czemu mogą Państwo spokojnie zasnąć. W naszych pojazdach zamontowaliśmy nowoczesny sprzęt DVD, dzięki któremu nocne marki mogę umilić sobie czas podczas pokonywania trasy.


Co warto zwiedzić w Belgii?


Wszystkim udającym się do Belgii polecamy zobaczyć Gandawę. Miasto to urzeka swoją różnorodnością architektoniczną, dzięki czemu dla każdego będzi to niezapomniana podróż. Nasze busy kursują tam codziennie, dzięki czemy można odwiedzić miasto w dogodnym terminie. Miasto to należy do najczęściej odwiedzanych przez turystów miast Belgii,w związku z czym na prawdę warto tu przyjechać. Działa tu słynny uniwersytet (Universiteit Gent) z ropku 1817, który niezmiennie fascynuje przyjezdnych. Do innych obiektów które koniecznie trzeba zobaczyć należą: Katedra św. Bawona, romańsko-gotycki kościół św. Mikołaja, Kościół św. Michała czy Kościół św. Jakuba. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej i pojedź tanio i w komfortowych warunkacj do celu swojej podróży! Oferujemy przewozy w znakomitej cenie! w znakomitej cenie na naszej stronie!