BUSY Z BYDGOSZCZY DO BELGII

Szukasz busa do Belgii z Bydgoszczy? My codziennie wykonujemy przewozy do Belgii z Bydgoszczy na adres, dzięki czemu można wybrać dogodny termin wyjazdu. Od poniedziałku do niedzieli wyjazdy rozpoczynamy rano, a powroty siedem dni w tygodniu odbywają się w godzinach popołudniowych. Nie mamy stałego punktu odbioru pasażerów, gdyż prowadzimy przewozy pomiędzy dwoma wskazanymi adresami. Przejazdy pod drzwi znacznie skracają czas przejazdu przynosząc jego oszczędność podróżnym.

bus Bydgoszcz Belgia

+48 721-446-711 - to numer naszej infolinii pod którym od rana do wieczora można zarezerwować bezpośredni transport z Bydgoszczy do Belgii komfortowymi pojazdami. Nasi tele-konsultanci, którzy udzielą Państwu niezbędnych informacji i przyjmą zlecenie. Z nami zawsze sprawnie, bezpiecznie i komfortowo dotrzesz we wskazane miejsce. Nasze pojazdy posiadają szereg udogodnień, które pozwolą Ci zrelaksować się w trakcie podróży. Bezpieczeństwo zapewnia nienaganny stan naszych aut i najlepsi kierowcy. Zapraszamy do wspólnej podróży.PRZEWOZY Z BYDGOSZCZY DO BELGII


Przewóz osób na trasie z Bydgoszczy do Belgii obsługują nasze idealne zadbane i nowoczesne busiki Renault Trafic. Każdy z nifch posiada fotel dla kierowcy i osiem wygodnych foteli dla pasażerów, w związku z czym podróż mija w kameralnym gronie. Wygodne fotele z regulowanym zagłówkiem pozwolą Państwu zasnąć i wstać wypoczętymi po przyjeździe do wskazanego miejsca. Po przyjeżdzie pod wskazany przez pasażera adres nasz kierowca budzi go pomagając mu wyciągnąć bagaż z luku bagażowego. Dla pozostałych pasażerów w każdym naszym pojeździe udostępniliśmy sprzęt DVD, na którym można zobaczyć ciekawy film co znacznie umili podróż.

Nasi kierowcy przed każdą podróżą posiadają dużo czasu na wypoczynek i regenerację, dzięki czemu mogą Państwo spokojnie zasnąć. W naszych pojazdach zamontowaliśmy nowoczesny sprzęt DVD, dzięki któremu nocne marki mogę umilić sobie czas podczas pokonywania trasy. W ramach poniesionej opłaty możesz nieodpłatnie zabrać bagaż w ilości 3 sztuki / per capita. Są to dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy, którym umożliwiamy również możliwość nadania z przesyłki z odbiorem i dostawą pod drzwi,


Co warto zwiedzić?


Wszystkim udającym się w tym kierunku polecamy zobaczyć Gandawę. Miasto to należy do najczęściej odwiedzanych w tym kraju, w związku z czym na prawdę warto tu przyjechać. Działa tu słynny uniwersytet (Universiteit Gent) z roku 1817, który niezmiennie fascynuje przyjezdnych. Do innych obiektów które koniecznie trzeba zobaczyć należą: Katedra św. Bawona, romańsko-gotycki kościół św. Mikołaja, Kościół św. Michała czy Kościół św. Jakuba.

Bydgoszcz ma urocze Stare Miasto. Można tu spacerować po wąskich uliczkach podziwiając kolorowe kamienice i zabytkowe budynki. Punktem orientacyjnym na rynku jest katedra św. Marcina, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego to miejsce arcyważne dla miłośników sztuki. Można tu zobaczyć kolekcję prac malarza Leona Wyczółkowskiego oraz innych artystów polskich i zagranicznych. Obiekt ten znajduje się w zabytkowym budynku w centrum miasta. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej i pojedź tanio i w komfortowych warunkach do celu swojej podróży!