Busy do Roskilde

bus Rosklide Polska: Wielkopolska, Poznań lubuskie zachodniopomorskie szczecin pomorskie kujawsko pomorskie Bydgoszcz

kawa12.jpg


Szukasz taniego busa z Polski do Rosklide? Jest to miasto w Danii do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Organizujemy sprawne przewozy z Polski do Roskilde na adres. Wyjazdy pod drzwi zmniejszają nie tylko koszty, ale także skracają czas pokonywania trasy. Jedziemy rano, a powroty z Roskilde do Polski organizujemy wieczorem. Z nami możesz zabrać w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny, co umożliwi zabranie wszystkiego co ważne. Tani transport paczek i przewóz osób codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> Rezerwacje: +48 721-446-711.

Jest to miasto do którego docieramy systematycznie, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są sprawne, zawsze czyste i bogato wyposażone. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Będziesz nim i Ty? Wybierz się z nami busem do Roskilde z Wielkopolski (w tym z Poznania), z zachodniopomorskiego (w tym ze Szczecina), z kujawsko-pomorskiego (w tym z Bydgoszczy) z lubuskiego czy z pomorskiego. Żaden autobus czy autokar, tylko Marcinbus!


Informacje o mieście


W Rosklide prym wśród zwiedzających wiedzie katedra. Jest ona wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO i jest miejscem pochówku wielu duńskich monarchów. Kolejnym ważnym obiektem jest muzeum wikingów (Vikingeskibsmuseet). Prezentuje ono oryginalne statki wikingów oraz inne artefakty z okresu wikingów. Możesz dowiedzieć się więcej o historii i kulturze wikingów. Co roku odbywa się tu Roskilde Festival. Jest to największy festiwal muzyczny w Danii, warto spróbować uczestniczyć w tym wydarzeniu. Festiwal przyciąga znakomitych artystów z całego świata.