CERTYFIKATY

PZLtravel - busy do Niemiec, Szwajcarii, Danii, Luksemburga i Holandii - Złotow

NAJLEPSZA FIRMA PRZEWOZOWA

Dzięki Wam należymy do najlepszych firm przewozowych dostępnych na rynku. W 2020 roku otrzymaliśmy brązową nagrodę Orły Transportu, której laureatami są firmy o najlepszej opinii wśród klientów. Prowadzimy codziennie przejazdy z naszego kraju do Holandii, Niemiec i Belgii. Firma Marcinbus działa na rynku przewozowym od ponad dekady. W tym okresie stale udoskanaliśmy nasze usługi aby sprostać wzrastającym wymaganiom naszych klientów. Każdego dnia dbamy o naszych klientów oferując im sprawne i bezpieczne busy, kadrę najlepszych kierowców oraz infolinię czynną od rana do późnych godzin wieczornych.

Od początku istnienia naszej firmy stale się rozwijamy dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi klienci. Zaufanie to pozwoliło nam m.in na uzyskanie brązowego Orła Transportu. Nagroda ta jest przyznawana wyróżniającym się firmom w zakresie usług jakie oferujemy. Firma Marcinbus angażuje się w różne przedsięwzięcia o charakterze lokalnym. Wspieramy różne cele charytatywne, juniorskie drużyny piłkarskie i inne inicjatywy lokalne. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych fanów na Facebooku! Jest nas ponad 4 tysiące! Nasza firma jest gwarantem bezpiecznego przejazdy we wskazane miejsce. Sprawdź nasze wszystkie certyfikaty poniżej!

CCF20130901_0001-page-001-717x1024.jpg
CCF20130901-page-001.jpg
IMG-20181127-WA0002-1-e1543339226915.jpg

Jak wybrać firmę transportową

Wielu z nas wybierając się w podróż zastanawia się jaka jest najlepsza firma transportowa. Firm przewozowych dostępnych na rynku jest wiele. Wśród nich istnieją małe jednoosobowe działalności w których to właściciel jest księgową i kierowca busa. Istnieją również olbrzymie międzynarodowe i ogólnopolskie korporacje. Niestety podróż z nimi wiąże się z częstymi przesiadkami lub przewozem do wyznaczonych punktów. Najlepszym wyborem są średnie firmy, które zapewniają pełnię bezpieczeństwa jak i indywidualne podejście do klienta. My właśnie należymy do tego segmentu firm, dzięki czemu otrzymasz najlepszą usługę.

Przy wyborze optymalnej firmy przewozowej warto również zwrócić uwagę na staż takiej firmy. Nowe przedsiębiorstwa nie mają często wypracowanych sposobów radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi. Firmy z bogatym doświadczeniem znakomicie radzą sobie ze wszystkim co może wydarzyć się w trakcie przewozu. Pomyślność firmy istniejącej od lat świadczy jednoznacznie o poziomie oferowanych przez nią usług. Jeśli firma przyciąga do siebie klientów od wielu lat, to znaczy iż usługi te muszą stać na odpowiednio wysokim poziomie. W Marcinbusie najczenniejszy jest klient, dlatego codziennie dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Do zobaczenia w trasie w jednym z naszych busów!