Busy Szczecin Lubeka

W każdy poniedziałek i piątek wyruszają w naszej firmie busy na trasie Szczecin - Lubeka, dzięki czemu umożliwiamy mieszkańcom miasta komfortowe przewozy. Do DE wyruszamy z samego rana, dzięki czemu wieczorem jesteśmy na miejscu. Przewozy w naszej fimie wykonywane są w pełni sprawnymi busami marki Renault Traffic, dzięki czemu każda podróż odbywa się w komfortowych warunkach. Wpływ na komfort jazdy mają również nasze wygodne fotele, które umożliwiają by całą trasę do Lubeki przespać. Wykonujemy przewozy od drzwi do drzwi, dzięki czemu nasi pasażerowie jadą pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z nasza infolinią pod numerem telefonu +48 721-446-711

W naszej firmie prowadzimy transport sprawnymi busami do Lubeki, które punktualnie odbierają naszych klientów. Każdy pojazd przed wyjazdem z Polski przechodzi przez kontrolę stanu technicznego, dzięki czemu są na pewno bezpieczne dla naszych klientów. Każdy nasz bus co jakiś czas poddajemy kontrolom ich sprawności, dzięki czemu wiemy że nie ulegną awarii w trasie. Wiemy doskonale, że sprawny pojazd jest bezpieczny dla naszych klientów, dlatego podchodzimy do tych kwestii z pełną sumiennością. Przewozy Lubeka - Polska - Szczecin codziennie dostępne są w najlepszej cenie mna naszej stronie!

busy Szczecin Lubeka


Busy Polska - Lubeka


Lubeka jest miastem o wspaniałej tradycji do którego za pośrednictwem naszej firmy docierają liczni turyści ze Szczecina. Stare Miasto w 1987 roku zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, dzięki czemu jest miastem o wybitnych walorach turystycznych. Na obszarze objętym ochroną UNESCO znajduje się ponadniezliczona ilość budynków, m.in.: Katedra (Lübecker Dom), Kościół Mariacki (Marienkirche – główna fara miejska), Kościół św. Piotra. Innymi cennymi obiektami są: Kościół św. Jakuba, kościół św. Katarzyny czy Kościół św. Idziego stąd też Lubekę nazywano często „Miastem Siedmiu Wież”.

Dzięki naszej usłudze przewozowej mogą Państwo dojechać z Polski do pracy, w odwiedziny do rodziny czy w celach turystycznych do Lubeki. Podczas podróży zawsze przewidujemy podróży postoje, dzięki czemu po wyjściu z busa będa czuć się Państwo wypoczęci. Pauzy w podróży służą wyprostowanie nóg, zapalenie papierosa czy skorzystanie z WC, dzięki czemu podróż staje się milsza. Busy do Lubeki? Postaw na najbardziej optymalne rozwiązanie jakim jest nasza firma!

Bus Polska Lubeka