BUSY DO NIEMIEC LUBUSKIE

Szukasz oferty na taniego busa do Niemiec z lubuskiego? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś, gdyż we wszystkie dni tygodnia prowadzimy przewozy do Niemiec z lubuskiego pod wskazany dom. Podjedziemy po Ciebie pod Twoje drzwi, a następnie przewieziemy pod wskazany adres. Wystarczy, że oba punkty znajdują się na naszej mapie działania. Nie musisz zatem się ruszać z miejsca swojego zamieszkania. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem. Komfortowy transport z lubuskiego do Niemiec codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii ->zadzwoń pod nr +48 721-446-711

Nasi konsultanci pracują codziennie od rana do wieczora. Codziennie obsługujemy centralne landy, a w poniedziałki i piątki obsługujemy wszystkie adresy. Wyróżnia nas dbałość o komfort jazdy i bezpieczeństwo każdego klienta. Dbamy o sprawność naszych aut w prywatnym warsztacie samochodowym, w którym przechodzą stałe poglądy. za ich sterami zasiadają doświadczeni kierowcy, którzy przed każdym kursem mają wiele czasu na odpoczynek. Świeży i wypoczęty kierowca to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Przed trasą dokładnie czyścimy nasz pojazdy i dezynfekujemy je ozonacją. Każdy z naszych aut ma klimatyzację, gniazdko ładujące, DVD, i komfortowe fotele. Zapraszamy do wspólnego przejazdu na trasie lubuskie Niemcy we wszystkie dni tygodnia. Zakup swój bilet u sprawdzonego przewoźnika.


bus lubuskie Niemcy - obszar obsługi w PL

Od poniedziałku do niedzieli wykonujemy kursy do centralnych Niemiec (PATRZ MAPKI OBOK), a w poniedziałki i piątki obsługujemy wszystkie landy!

Od poniedziałku do niedzieli:

OBSZAR OBSŁUGI DE CODZIENNIE.png

Wyjazdy w poniedziałki i piątki:

cały obszar.jpg


Przewóz osób z lubuskiego do Niemiec


Z nami przedostaniesz się z lubuskiego do Niemiec każdego dnia, a rezerwacji można dokonywać pod wskazanym wyżej nr telefonu. Województwo to jest jednym z najmniejszych woj. w kraju. Nasza firma oferująca przejazdy dla mieszkańców zachodnich powiatów województwa. To co wyróżnia naszą firmę to dobry stosunek jakości do ceny. Warto zwrócić również uwagę na wysoką kulturę osobistą naszych kierowców. jeśli potrzebujesz ich pomocy, to ich o to poproś. Obsługujemy osoby prywatne i firmy, w tym agencje pracy. Marcinbus to sprawdzony przewoźnik, któremu warto zaufać!

informacje o bagażu

Jesteśmy uczciwą firmą, dzięki czemu nasi klienci nas szanują, czego wyrazem są ogólnopolskie nagrody jakie otrzymaliśmy. To co ważne nie podwyższamy cen w okresie świąt Bożego Narodzenia. Nie pobieramy także dodatkowych opłat za bagaż naszych klientów. Zabierz w podróż wszystko co ważne, gdyż umożliwiamy zabranie trzech sztuk bagaży. Dwie średnie walizki umieszczamy w luku bagażowym naszych pojazdów. Trzecia sztuka bagażu może być umieszczona pod fotelem lub na Twoich kolanach (maksymalnie 5 kg). Walizki mogą mieć wagę do 40 kg i łączne wymiary do 160 cm każda. Transportujemy także na tej trasie paczki.Informacje dla podróżujących w obie strony

Dużą role w gospodarce lubuskiego odgrywa również baza hotelowa i usługi związane z wypoczynkiem. Tu tu również królują nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy. Lubuskie słynie z wielu walorów turystycznych. Region ten oferuje piękne krajobrazy, zabytki kultury i historii. Teren ten obfituje także w możliwości aktywnego wypoczynku. Obszar ten w całości leży na tak zwanych Ziemiach Odzyskanych. Są to oczywiście ziemie odzyskane przez nasz kraj po powojennym traktacie wersalskim. Liczy ono sobie nieco ponad jeden milion mieszkańców, czyli mniej niż sama stolica. Jego powierzchnia wynosi 13 987 km².

Wśród zabytków lubuskiego olbrzymie wrażenie wywarł na nas Park Narodowy Ujście Warty. Obejmuje on obszar delty rzeki Warty, gdzie możesz obserwować różnorodne ptaki wodne i lądowe oraz cieszyć się pięknymi krajobrazami. Unikalnym kompleksem fortyfikacji z czasów II wojny światowej jest Międzyrzecki Rejon Umocniony. Składa się on z podziemnych fortyfikacji, schronów i umocnień, które można tu zwiedzać. Kolejnym obiektem który trzeba zobaczyć jest Zamek Książąt Lubuskich w Łagowie. Ten zamek w stylu gotyckim znajduje się na wyspie jeziora Łagowskiego. Można go zwiedzać i dowiedzieć się o historii regionu. Chcesz zobaczyć te obiekt? Wybierz wyjazdy na trasie lubuskie - Niemcy jakie oferujemy! Zapraszamy do wspólnej podróży!

Drezdenko

Gorzów Wielkopolski

Kostrzyn nad Odrą

Międzyrzecz

Słubicie

Strzelce Krajeńskie

Świebodzin

Sulęcin