Złotów

Busy ze Złotowa do Holandii, Niemiec i Belgii.


Złotów jest siedzibą naszej firmy przewozowej. Firma zarejestrowana jest w Kleszczynie, ale nasze biuro, baza busów i warsztat znajdują się w Złotowie. To stąd każdego dnia od ponad dekady wyruszają nasze pojazdy do Holandii, Niemiec i Belgii. Wszystkie nasze busy przed każdym wyjazdem ze Złotowa poddajemy ozonowaniu. Ozonowanie pozwala nam usunąć niemal całość wirusów, w tym wirusa Covid-19. Ze Złotowa w kierunku Holandii, Belgii i Niemiec wyruszamy codziennie rano. Rezerwacji telefonicznej można dokonać pod numerem telefonu +48 721-446-711.

Przewóz osób Złotów to zadanie które warto powierzyć nam, gdyż wykonujemy go od wielu lat jadąc "door to door" do Holandii, Niemiec lub Belgii. Przyjedziemy zatem po Państwa pod wskazany adres w Polsce i zawieziemy pod adres który nam Państwo wskażą jako punkt docelowy. Przewozy odbywają się naszymi komfortowymi pojazdami. Dla Państwa komfortu wyposażyliśmy je w sprzęt DVD, który umili podroż.  W naszej firmie możesz zabrać ze sobą do trzech sztuk bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny). W naszej firmie układamy krótkie trasy dzięki czemu podróż ze Złotowa minie Ci znacznie szybciej niż u naszej konkurencji. Pojedź naszym busem raz, a już zawsze zostaniesz naszym klientem. Zamów busa do Holandii ze Złotowa w najlepszej cenie na naszej stronie!

Przewóz osób Złotów

Codziennie wykonujemy zagraniczny przewóz osób ze Złotowa docierajac z naszej rodzimej miejscowości do Holandii, Niemiec i Belgii. To właśnie w krajach Beneluksu i w Niemczech wielu naszych rodaków zarabia by utrzymać swoje rodziny w Polsce. Flotę naszych busów stanowią w większości 9-osobowe pojazdy marki Renault Traffic, których kapitalny stan techniczny jest zasługą zatrudnionego przez nas mechanika. To tymi przejazdami prowadzimy przewóz osób ze Złotowa do wskazanych wcześniej krajów. W ramach zagranicznych przewozów ze Złotowa prowadzimy również transport przesyłek i sporadycznie transport większych gabarytów.

Złotów leży w północno-zachodniej Polsce. Tu mieszczą siedziba samorządu powiatu złotowskiego oraz gminy wiejskiej. Miasto usytuowane jest nad rzeką Głomią i jeziorami: Złotowski, Baba, Burmistrzowski i dwoma dodatkowymi. Tereny te są zamieszkałe od czasów neolitu o czym podświadczają liczne znaleziska arecheologiczne pochodzące z tego okresu. W średniowieczu tereny nosiły nazwę Wielatowo, o czym wspominają kroniki. Miasto powstało jako prywatne miasto szlacheckie w 1370 roku. Znajduje się tu wiele zabytków pochodzących głównie z okresu baroku.

przewóz osób złotów.jpg