> > > Zlotow

Złotów

Busy ze Złotowa do Holandii, Niemiec i Belgii.

Złotów jest siedzibą naszej firmy przewozowej. Firma zarejestrowana jest w Kleszczynie, ale nasze biuro, baza busów i warsztat znajdują się w Złotowie. To stąd każdego dnia od ponad dekady wyruszają nasze busy do Holandii, Niemiec i Belgii. Wszystkie nasze busy przed każdym wyjazdem ze Złotowa poddajemy ozonowaniu. Ozonowanie pozwala nam usunąć niemal całość wirusów, w tym wirusa Covid-19. Ze Złotowa w kierunku Holandii, Belgii i Niemiec wyruszamy codziennie rano. Rezerwacji telefonicznej można dokonać pod numerem telefonu +48 721-446-711.

Oferujemy przewozy door to door do Holandii, Niemiec lub Belgii. Przyjedziemy zatem po Państwa pod wskazany adres w Polsce i zawieziemy pod adres którt nam Państwo wskażą jako punkt docelowy. Przewozy odbywają się naszymi komfortowymi busami. Dla Państwa komfortu wyposażyliśmy je w sprzęt DVD, który umili podroż.  W naszej firmie możesz zabrać ze sobą do trzech sztuk bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny). W naszej firmie układamy krótkie trasy dzięki czemu podróż ze Złotowa minie Ci znacznie szybciej niż u naszej konkurencji. Pojedź naszym busem raz, a już zawsze zostaniesz naszym Klientem.

Złotów leży w północno-zachodniej Polsce w województwie Wielkopolskim. Tu mieszczą siedziba samorządu powiatu  złotowskiego oraz gminy wiejskiej. Złotów leży nad Pojezierzem Krajeńskim, które jest częścią Pojezierza Pomorskiego.  Miasto usytuowane jest nad rzeką Głomią i jeziorami: Złotowski, Baba, Burmistrzowski i dwoma dodatkowymi. Tereny te są zamieszkałe od czasów neolitu. . W średniowieczu tereny nosiły nazwę Wielatowo, o czym wspominają kroniki.  Miasto powstało jako prywatne miasto szlacheckie w 1370 roku.