Busy z Holandii do Polski

KLIKNIJ, ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711


Busy z Holandii do Polski


Szukasz dobrej oferty na busa do Polski z Holandii? Nasza firma od ponad dekady prowadzi usługi transportowe na tej trasie. Wyjazdy powrotne z Holandii do Polski odbywają się wieczorem, a raczej późnym popołudniem bo rozpoczynają się od 17. Z naszą firmą pojedziesz codziennie pod wskazany adres. Oczywiście o ile oba adresy znajdują się na obsługiwanym przez nas terenie. Nazwa tej usługi to "door to door" i jest najwygodniejszą formą lokomocji pomiędzy Holandią i Polską. W Polsce obsługujemy teren pięciu województw. Na obsługiwanym przez nas terenie dojedziemy do najmniejszej wioski zabierając się w podróż jednym z naszych busów. Skorzystaj

busy z holandii do polski

Przejazdy z Holandii są organizowane w naszej firmie każdego dnia. Niezależnie czy jest to poniedziałek, piątek, sobota czy niedziela. Z naszą firmą nie musisz dostosowywać się do naszego rozkładu jazdy. Dzwonisz do nas lub piszesz, a jeden z busów po prostu po Ciebie przyjedzie. Przewozy w naszej firmie to gwarancja pełnej satysfakcji, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Usatysfakcjonuje się przewóz w systemie door to door, kadra najlepszych kierowców, klimatyzowane pojazdy oraz niesamowicie wygodne fotele. W naszej firmie znajdziesz znakomite ceny, miłą obsługę posprzedażową oraz infolinię czynną codziennie do godziny 21. Tanie kursy door to door to nie fikcja, wystarczy skorzystać z oferty naszej firmy. Zapraszamy już dziś. Ciesz się bezpieczeństwem, komfortem i niskimi cenami jakie oferujemy. Sprawdź koniecznie naszą mapkę przejazdów i zamów swój wyjazd do Polski! My i nasze busy zzekamy na Ciebie pod nr telefonu +48 721-446-711.

Przewozy z Holandii do Polski


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na przewozy busem z Holandii do Polski wykonywane codziennie. Z naszych usług korzystają osoby które chcą szybko, bezpiecznie i tanio dotrzeć do Polski. W większości są to polacy wracający z wakacji, ze szkoły, jadący na urlop do ojczyzny lub osoby wracające z pracy sezonowej. Coraz częściej w naszych pojazdach widać także Holendrów jadących do naszego kraju na wakacje lub w celach służbowych. Podchodzimy bardzo fair do naszych klientów, w związku z czym dla każdego klienta wybierającego nasze przewozy oferta jest identyczna (bez względu na narodowość). Jako jedna z nielicznych firm nie podwyższamy cen przejazdów w okresie okołoświątecznym, co przyniosło nam grono wielu stałych klientów. Z naszych usług korzystają także agencje pracy, które wysyłają swoich pracowników do domu w Polsce.

W ramach zakupionego biletu dojedziesz z Holandii zazwyczaj bez przesiadek. Jeździmy niemal przez cały rok, a odstępstwem od tej zasady są dwa dni świąteczne w roku. Bilet uprawnia to zabrania dużej walizki umieszczanej w tylniej części pojazdu oraz bagażu podręcznego. Bagaż podręczny powinien zostać umieszczony pod fotelem lub na kolanach właściciela. Sporadycznie udzielamy zgody na przejazd zwierzęcia wraz z pasażerem, o co trzeba każdorazowo dopytywać na naszej infolinii. W naszych pojazdach zabraniamy picia alkoholu, a do stosowanie się do tej zasady prosimy wszystkich naszych klientów.


Busy do Polski z Holandii


W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo tanie busy z Holandii do Polski pod adres. Jesteśmy pionierem rynku jeśli chodzi o kształtowanie cen, a te na trasie Holandia - Polska należą na prawdę do dobrych. Kursy busami są jedną z najtańszych form transportu pomiędzy tymi krajami. Jadąc pod wskazany adres minimalizują Państwo ilość środków lokomocji jakie muszą Państwo opłacić aby dotrzeć do celu swoich wojaży. Ma to zdecydowanie duże znaczenie dla portfela, a brak przesiadek chroni przez zmiennością czynników atmosferycznych. Wszystkie nasze busy są prowadzone przez doświadczonych kierowców którzy przebyli już wiele tras pokonując każdego dnia europejskie trasy.

tanie busy z Holandii do Polski

W trasę wypuszczamy tylko i wyłącznie w pełni sprawne pojazdy których stan techniczny pozwoli Państwu dojechać w pożądane miejsce. W razie awarii każdy nasz bus jest zaopatrzony w narzędzia naprawcze, które pozwolą szybko uruchomić pojazd aby wyruszyć w dalszą trasę. W razie większej awarii która zdarza się nam niezmiernie rzadko szybko podstawiamy auto zastępcze. W czasie pzrejazdu zatrzymujemy się w dozwolonych do tego miejscach i są to zazwyczaj stacje benzynowe. To tu każdy pasażer może się posilić, wypić kawę, rozprostować kości czy skorzystać z WC. W czasie podróż z Holandii mogą skorzystać Państwo ze sprzędy DVD i obejrzeć film lub zapalić lampki i oddać się lekturze. W razie potrzeby nasi kierowcy udostępnią Państwu Państwu wi-fi.