Busy z Holandii do Polski

lista obsługiwanych województw

Zapraszamy do podróży organizowanych we wszystkie dni tygodnia od godziny 12-16 (powrót trwa nocą). Wybierz busa z Holandii do Polski u sprawdzonej firmy. Z nami zorganizujesz podróż w dowolnym dniu i o dowolnej długości. Organizujemy wyjazdy z Holandii do Polski door to door w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Ta forma podróżowania umożliwia spokojny sen podczas pokonywania trasy. Spokojny sen zapewnią także wygodne fotele i sprawna klimatyzacja, dzięki której zaznasz komfortu termicznego. Nasz bus przyjedzie pod wcześniej wskazane przez Ciebie miejsce, i zabierze do wskazanej przez Ciebie destynacji. Wybierając nasze przejazdy nie musisz znać języków obcych czy być online w celu szukania miejsce na mapie. Zatrudniamy kierowców posługujących się językiem polskim, a Ciebie zabierzemy tam gdzie tego potrzebujesz.

Przejazdy wykonujemy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu pojedziesz z nami w dowolnym terminie. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do 22. Rezerwacji możesz dokonywać całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie -> +48 721-446-711


Tanie busy z Holandii do Polski codziennie wieczorem

Oferujemy codziennie przewóz osób z Holandii do Polski wykonujący usługi niemal przez cały rok, a odstępstwem od tej zasady są dwa dni świąteczne w roku. Trasę rozpoczynamy w południe, a wykonujemy ją wieczorową porą. Bilet uprawnia do zabrania dwóch średnich walizek - do 20 kg każda oraz bagażu podręcznego. Ten drugi umieszczamy pod fotelem lub na kolanach właściciela. Sporadycznie udzielamy zgody na zabranie zwierzęcia wraz z pasażerem, o co trzeba każdorazowo dopytywać na naszej infolinii. W naszych pojazdach zabraniamy picia alkoholu, do czego zobligowani są wszyscy nasi klienci.

Każdy nasz busik pokonujący trasę wyposażyliśmy w szereg udogodnień. Podczas przejazdów mogą skorzystać Państwo ze sprzętu DVD i obejrzeć film lub zapalić lampki i oddać się lekturze. W busach znajduje się punkt ładowania, a w razie konieczności skorzystania z WI-FI, kierowca go udostępni. Każdy pojazd wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację, wygodne fotele i pasy bezpieczeństwa, co zdecydowania poprawia komfort jazdy. Zachęcamy do wspólnego wyjazdy i spokojnego powrotu do kraju razem z nami!

Zasady przewozu w strefie SchengenPrzewozy z Holandii do Polski dla polskich pasażerów nie wymagają posiadania paszportu i żadnych dodatkowych dokumentów . Pamiętaj jednak o posiadaniu dowodu osobistego, na wypadek kontroli Policji lub Straży Granicznej. Od 2023 roku można posługiwać się także elektronicznym dowodem w aplikacji m-obywatel (sprawdź szczegóły). Oba kraje leżą w strefie Schengen, czyli w strefie bezwizowego przepływu osób, usług i kapitału. Wszystkie osoby spoza strefy Schengen, muszą posiadać paszport lub wizę. Warunki wjazdu i pobytu obcokrajowców w Polsce znajdziesz na stronie MSWiA -> kliknij tu.

Naszym pasażerom przypominamy, iż nie wszystko co jest dozwolone w Holandii, jest dozwolone także w Polsce. W kraju nad Wisłą obowiązuje całkowity zakaz wwozu produktów zawierających THC! Jeśli chcesz wwieźć egzotyczne zwierzęta, to koniecznie musisz mieć dokumenty. Jedyną walutą rozliczeniową są złotówki, ale wiele walut można wymienić w licznych kantorach (duże miasta). Niemal wszystkie sklepy w Polsce oferują możliwość płatności kartą, jednak warto mieć trochę gotówki w kieszeni.Zorganizuj sprawnie powroty do Polski z Holandii busem w dobrej cenie

zdjęcie naszej klientki pijącej kawę

Wracając do Polski postaw na sprawdzoną firmę oferującą pasażerski transport z Holandii do Polski. Flotę naszych busów tworzy kilkadziesiąt aut marki Renault Traffic, których cechą charakterystyczną jest bordowy lub czerwony kolor. Posiadamy autonomiczny warsztat samochodowy, w którym dokonujemy ich napraw, dzięki czemu jesteśmy pewni za ich sprawność podczas podróży.

Kadrę naszych kierowców tworzą osoby o dużym doświadczeniu na trasach międzynarodowych, co przyczynia się do poprawy komfortu. Przed nową trasą mają dużo czasu na wypoczynek, a wypoczęty kierowca zapewnia bezpieczne dotarcie do wskazanej destynacji. Jesteśmy pionierem rynku jeśli chodzi o kształtowanie cen, a te na omawianej trasie należą na prawdę do dobrych. W 2023 roku średni koszt przejazdu waha się w granicach 450-500 zł brutto. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, a więc każdy przejazd z nami jest ubezpieczony.

Rezerwacje


Na wskazanym terenie obsługujemy wszystkie wsie, miasta i miasteczka, dzięki czemu dojedziesz pod dowolnie wskazany adres. Północno-zachodnia Polska oferuje wiele atrakcji zarówno dla miłośników przyrody, jak i historycznych oraz kulturalnych miejsc. Poniżej znajduje się lista niektórych popularnych atrakcji w regionie:

Powrót codziennie zarezerwujesz z dowolnego adresu holenderskiego dzwoniąc na naszą infolinię -> telefon +48 721 446-711, wysyłając na nią SMS-a lub email na adres: rezerwacje.marcinbus@gmail.com lub Uzupełnij formularz kontaktowy . Zapraszamy!