Busy z Holandii do Polski bezpośrednio

bus Holandia Polska

Szukasz dobrej oferty na bezpośredniego busa z Holandii do Polski? Nasza firma od ponad dekady prowadzi usługi transportowe na tej trasie. W naszej firmie przewozy z Holandii do Polski odbywają się pod wskazany adres. Transport rozpoczyna się wieczorem, a raczej odbywające się późnym popołudniem (startujemy od 17). Przejazdy pod drzwi są najwygodniejszą formą lokomocji pomiędzy oboma krajami. W Polsce obsługujemy teren pięciu województw. Na obsługiwanym przez nas terenie dojedziemy do najmniejszej wioski. Sprawdź czy mamy wolne miejsca!

Przewóz osób w naszej firmie organizowany jest każdego dnia. Niezależnie czy jest to poniedziałek, piątek, sobota czy niedziela. Dzwonisz do nas lub piszesz, a jeden z busów po prostu po Ciebie przyjedzie. Transport w naszej firmie to gwarancja pełnej satysfakcji, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Usatysfakcjonuje Cię dojazd pod wskazany numer domu, kadra najlepszych kierowców, klimatyzowane pojazdy oraz niesamowicie wygodne fotele.

Zapraszamy do rezerwacji transportu z Holandii do Polski na naszej infolinii -> +48 721-446-711 Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Rezerwacji możesz dokonywać całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie. Sprawdź koniecznie naszą mapkę obsługi i zamów miejsce w jednym z naszych pojazdów.


Przewóz osób z Holandii do Polski- obsługa klienta, ceny, bagaż


Przewóz osób w naszej firmie wykonujemy ze wskazanego miejsca w Holandii, do wskazanego miejsca w Polsce. Z naszych usług korzystają osoby które chcą szybko, bezpiecznie i oszczędnie dla portfela dotrzeć do naszej ojczyzny. W większości są to Polacy wracający z wakacji, ze szkoły, jadący na urlop do ojczyzny lub osoby wracające z pracy sezonowej. Coraz częściej w naszych pojazdach widać także Holendrów jadących do naszego kraju na wakacje lub w celach służbowych. Podchodzimy bardzo fair do naszych klientów, w związku z czym dla każdego klienta wybierającego nasze usługi oferta jest identyczna (bez względu na narodowość). Jako jedna z nielicznych firm, nie podwyższamy cen przejazdów w okresie okołoświątecznym.

przewóz osób Holandia Polska

W ramach zakupionego biletu, pojedziesz z nami bez konieczności przesiadania się (zazwyczaj). Jeździmy niemal przez cały rok, a odstępstwem od tej zasady są dwa dni świąteczne w roku. Bilet uprawnia to zabrania dwóch walizek do 20 kg każda oraz bagażu podręcznego. Bagaż podręczny powinien zostać umieszczony pod fotelem lub na kolanach właściciela. Sporadycznie udzielamy zgody na transport zwierzęcia wraz z pasażerem, o co trzeba każdorazowo dopytywać na naszej infolinii. W naszych pojazdach zabraniamy picia alkoholu, a do stosowanie się do tej zasady prosimy wszystkich naszych klientów. Przewóz osób z naszą firmą to czysta satysfakcja!
Busem z Holandii do Polski - o pojazdach i udogodnieniach.


Jesteśmy pionierem rynku jeśli chodzi o kształtowanie cen, a te na omawianej trasie należą na prawdę do dobrych. Oferowane przez nas usługi są jedną z najtańszych form bezpośredniego transportu pomiędzy Polską i Holandią. Jadąc pod wskazany adres minimalizują Państwo ilość środków lokomocji jakie muszą Państwo opłacić aby dotrzeć do celu podróży. Ma to zdecydowanie duże znaczenie dla portfela, a brak zmian środka lokomocji chroni przez zmiennością czynników atmosferycznych. Wszystkie nasze pojazdy są prowadzone przez doświadczonych kierowców którzy przebyli już wiele tras pokonując każdego dnia europejskie trasy.

przewozy holandia polska

W trasę wypuszczamy tylko i wyłącznie w pełni sprawne busiki których stan techniczny pozwoli Państwu dojechać w pożądane miejsce. W razie awarii każdy nasz pojazd jest zaopatrzony w narzędzia naprawcze, które pozwolą szybko uruchomić pojazd aby wyruszyć w dalszą trasę. W razie większej awarii która zdarza się nam niezmiernie rzadko szybko podstawiamy auto zastępcze.

Zatrzymujemy się w dozwolonych do tego miejscach, i są to zazwyczaj stacje benzynowe. To tu każdy pasażer może się posilić, wypić kawę, rozprostować kości czy skorzystać z WC. W czasie podróży mogą skorzystać Państwo ze sprzętu DVD i obejrzeć film lub zapalić lampki i oddać się lekturze. W razie potrzeby nasi kierowcy udostępnią Państwu Państwu wi-fi. Zamów tanie busy z Holandii do Polski codziennie na naszej infolinii!