Busy z Holandii

lista obsługiwanych województw

Zapraszamy do codziennych przejazdów organizowanych nocą, a raczej w południe, bo w godzinach 12-15 (start przejazdu). Organizujemy wyjazdy z Holandii do Polski door to door w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Ta forma podróżowania umożliwia spokojny sen podczas pokonywania trasy. Spokojny sen zapewnią także wygodne fotele i sprawna klimatyzacja, dzięki której zaznasz komfortu termicznego. Nasz bus przyjedzie pod wcześniej wskazane przez Ciebie miejsce, i zabierze do wskazanej przez Ciebie destynacji.

Przejazdy wykonujemy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu pojedziesz z nami w dowolnym terminie. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Rezerwacji możesz dokonywać całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie -> +48 721-446-711


Busy z Holandii do Polski codziennie wieczorem

bus Holandia Polska - Informacje o bagażu

Oferujemy przewóz osób z Holandii do Polski wykonujący usługi niemal przez cały rok, a odstępstwem od tej zasady są dwa dni świąteczne w roku. Trasę rozpoczynamy w południe, a wykonujemy ją wieczorową porą. Bilet uprawnia do zabrania dwóch średnich walizek - do 20 kg każda oraz bagażu podręcznego. Ten drugi umieszczamy pod fotelem lub na kolanach właściciela. Sporadycznie udzielamy zgody na transport zwierzęcia wraz z pasażerem, o co trzeba każdorazowo dopytywać na naszej infolinii. W naszych pojazdach zabraniamy picia alkoholu, do czego zobligowani są wszyscy nasi klienci.

Każdy nasz bus pokonujący trasę wyposażyliśmy w szereg udogodnień. Podczas codziennych przejazdów mogą skorzystać Państwo ze sprzętu DVD i obejrzeć film lub zapalić lampki i oddać się lekturze. W busach znajduje się punkt ładowania, a w razie konieczności skorzystania z WI-FI, kierowca go udostępni. Każdy pojazd wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację, wygodne fotele i pasy bezpieczeństwa, co zdecydowania poprawia komfort jazdy. Zachęcamy do wspólnego wyjazdy i spokojnego powrotu do kraju razem z nami!

Przewozy Holandia-Polska zasady w strefie SchengenPrzewozy z Holandii do Polski dla polskich pasażerów nie wymagają posiadania paszportu i żadnych dodatkowych dokumentów . Pamiętaj jednak o posiadaniu dowodu osobistego, na wypadek kontroli transportu policji lub straży granicznej. Od 2023 roku można posługiwać się także elektronicznym dowodem w aplikacji m-obywatel (sprawdź szczegóły). Oba kraje leżą w strefie Schengen, czyli w strefie bezwizowego przepływu osób, usług i kapitału. Wszystkie osoby spoza strefy Schengen, muszą posiadać paszport lub wizę. Warunki wjazdu i pobytu obcokrajowców w Polsce znajdziesz na stronie MSWiA -> kliknij tu.

Naszym pasażerom przypominamy, iż nie wszystko co jest dozwolone w Holandii, jest dozwolone także w Polsce. W kraju nad Wisłą obowiązuje całkowity zakaz wwozu produktów zawierających THC! Jeśli chcesz wwieźć egzotyczne zwierzęta, to koniecznie musisz mieć dokumenty. Jedyną walutą rozliczeniową są złotówki, ale wiele walut można wymienić w licznych kantorach (duże miasta). Niemal wszystkie sklepy w Polsce oferują możliwość płatności kartą, jednak warto mieć trochę gotówki w kieszeni.Zorganizuj sprawnie powroty do Polski z Holandii - informacje o pojazdach, kierowcach i cenach


zdjęcie naszej klientki pijącej kawę

Wracając do Polski postaw na sprawdzoną firmę. Flotę naszych busów tworzy kilkadziesiąt aut marki Renault Traffic, których cechą charakterystyczną jest bordowy lub czerwony kolor. Posiadamy autonomiczny warsztat samochodowy, w którym dokonujemy ich napraw, dzięki czemu jesteśmy pewni za ich sprawność. podczas podróży z Holandii.

Kadrę naszych kierowców tworzą osoby o dużym doświadczeniu na trasach międzynarodowych, co przyczynia się do poprawy komfortu. Przed nową trasą mają dużo czasu na wypoczynek, a wypoczęty kierowca zapewnia bezpieczne dotarcie do wskazanej destynacji. Jesteśmy pionierem rynku jeśli chodzi o kształtowanie cen, a te na omawianej trasie należą na prawdę do dobrych. W 2023 roku średni koszt przejazdu waha się w granicach 450-500 zł brutto. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, a więc każdy przejazd z nami jest ubezpieczony.

Rezerwacje


Na wskazanym terenie obsługujemy wszystkie wsie, miasta i miasteczka, dzięki czemu dojedziesz pod dowolnie wskazany adres. Północno-zachodnia Polska oferuje wiele atrakcji zarówno dla miłośników przyrody, jak i historycznych oraz kulturalnych miejsc. Poniżej znajduje się lista niektórych popularnych atrakcji w regionie:

Powrót codziennie zarezerwujesz z dowolnego adresu holenderskiego dzwoniąc na naszą infolinię -> telefon +48 721 446-711, wysyłając na nią SMS-a lub email na adres: rezerwacje.marcinbus@gmail.com lub Uzupełnij formularz kontaktowy . Zapraszamy!