Busy z Holandii do Polski

KLIKNIJ, ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711

Busy z Holandii do Polski


Szukasz dobrej oferty na busa z Holandii do Polski? Nasza firma od ponad dekady prowadzi usługi transportowe na tej trasie. Przewozy z Holandii do Polski codziennie wieczorem, a raczej odbywające się późnym popołudniem (startują od 17). Z naszą firmą pojedziesz siedem dni w tygodniu pod wskazany adres. Oczywiście o ile oba punkty znajdują się na obsługiwanym przez nas terenie. Jest to najwygodniejsza forma lokomocji pomiędzy oboma krajami. W kraju obsługujemy teren pięciu województw. Z nami każdy wyjazd odbywa się z adresu pod adres na znakomitym poziomie. Na obsługiwanym przez nas terenie dojedziemy do najmniejszej wioski zabierając się w podróż jednym z naszych pojazdów. Skorzystaj z naszych tanich usług! Sprawdź czy mamy wolne miejsca! Zaplanuj z nami swój powrót do kraju!

bus z holandii do polski

Kursy powrotne organizowane są w naszej firmie każdego dnia. Niezależnie czy jest to poniedziałek, piątek, sobota czy niedziela. Z naszą firmą nie musisz dostosowywać się do naszego rozkładu jazdy. Dzwonisz do nas lub piszesz, a jeden z busów po prostu po Ciebie przyjedzie. Transport w naszej firmie to gwarancja pełnej satysfakcji, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Usatysfakcjonuje Cię dojazd pod wskazany numer domu, kadra najlepszych kierowców, klimatyzowane pojazdy oraz niesamowicie wygodne fotele. W naszej firmie znajdziesz znakomite ceny, miłą obsługę posprzedażową oraz infolinię czynną każdego dnia do godziny 21. Rezerwacji możesz dokonywać całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie. Zapraszamy już dziś. Ciesz się bezpieczeństwem, komfortem i niskimi cenami jakie oferujemy. Sprawdź koniecznie naszą mapkę obsługi i zamów miejsce w jednym z naszych pojazdów. Czekamy na Ciebie pod nr telefonu +48 721-446-711.

Przewozy z Holandii do Polski. O naszych pasażerach i warunkach przejazdów.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty komfortowych i niedrogich przejazdów z Holandii do Polski, gdyż każdego dnia pojedziesz z nami w dobrych warunkach! Z naszych usług korzystają osoby które chcą szybko, bezpiecznie i oszczędnie dla portfela dotrzeć do naszej ojczyzny. W większości są to Polacy wracający z wakacji, ze szkoły, jadący na urlop do ojczyzny lub osoby wracające z pracy sezonowej. Coraz częściej w naszych pojazdach widać także Holendrów jadących do naszego kraju na wakacje lub w celach służbowych. Podchodzimy bardzo fair do naszych klientów, w związku z czym dla każdego klienta wybierającego nasze uslugi oferta jest identyczna (bez względu na narodowość). Jako jedna z nielicznych firm nie podwyższamy cen przejazdów w okresie okołoświątecznym, co przyniosło nam grono wielu stałych klientów. Z naszych usług korzystają także agencje pracy, które wysyłają swoich pracowników do domu w Polsce.

W ramach zakupionego biletu pojedziesz z nami na tej trasie zazwyczaj bez konieczności przesiadania się. Jeździmy niemal przez cały rok, a odstępstwem od tej zasady są dwa dni świąteczne w roku. Bilet uprawnia to zabrania dużej walizki umieszczanej w tylniej części pojazdu oraz bagażu podręcznego. Bagaż podręczny powinien zostać umieszczony pod fotelem lub na kolanach właściciela. Sporadycznie udzielamy zgody na transport zwierzęcia wraz z pasażerem, o co trzeba każdorazowo dopytywać na naszej infolinii. W naszych pojazdach zabraniamy picia alkoholu, a do stosowanie się do tej zasady prosimy wszystkich naszych klientów. Przewóz osób z naszą firmą to czysta satysfakcja!


Busiki z Holandii do Polski. O naszych pojazdach bagażu i udogodnieniach.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo wyjazdy bezpośrednie busem z Holandii do Polski wygodne i bezpieczne. Jesteśmy pionierem rynku jeśli chodzi o kształtowanie cen, a te na omawioanej trasiie należą na prawdę do dobrych. Oferowane przez nas usługi są jedną z najtańszych form transportu pomiędzy tymi krajami. Jadąc pod wskazany adres minimalizują Państwo ilość środków lokomocji jakie muszą Państwo opłacić aby dotrzeć do celu swoich wojaży. Ma to zdecydowanie duże znaczenie dla portfela, a brak zmian środka lokomocji chroni przez zmiennością czynników atmosferycznych. Wszystkie nasze pojazdy są prowadzone przez doświadczonych kierowców którzy przebyli już wiele tras pokonując każdego dnia europejskie trasy.

busy holandia polska

W trasę wypuszczamy tylko i wyłącznie w pełni sprawne busiki których stan techniczny pozwoli Państwu dojechać w pożądane miejsce. W razie awarii każdy nasz pojazd jest zaopatrzony w narzędzia naprawcze, które pozwolą szybko uruchomić pojazd aby wyruszyć w dalszą trasę. W razie większej awarii która zdarza się nam niezmiernie rzadko szybko podstawiamy auto zastępcze. W czasie kursu zatrzymujemy się w dozwolonych do tego miejscach i są to zazwyczaj stacje benzynowe. To tu każdy pasażer może się posilić, wypić kawę, rozprostować kości czy skorzystać z WC. W czasie podróży mogą skorzystać Państwo ze sprzętu DVD i obejrzeć film lub zapalić lampki i oddać się lekturze. W razie potrzeby nasi kierowcy udostępnią Państwu Państwu wi-fi. Zabierzemy Ciebie ze wskazanego adresu i zawieziemy w drugie miejsce - zapraszamy do bezproblemowych rezerwacji!