Busy do Haslev

bus Haslev Polska: Wielkopolska, Poznań lubuskie zachodniopomorskie szczecin pomorskie kujawsko pomorskie Bydgoszcz

Szukasz taniego busa z Polski do Haslev? Jest to miasto w Danii do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Organizujemy sprawne przewozy z Polski do Haslev na adres. Wyjazdy pod drzwi zmniejszają nie tylko koszty, ale także skracają czas pokonywania trasy. Jedziemy rano, a powroty z Haslev do Polski organizujemy wieczorem. Z nami możesz zabrać w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny, co umożliwi zabranie wszystkiego co ważne. Tani transport codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> Rezerwacje: +48 721-446-711.

Jest to miasto do którego docieramy systematycznie, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są sprawne, zawsze czyste i bogato wyposażone. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Będziesz nim i Ty? Wybierz się z nami busem do Haslev z Wielkopolski (w tym z Poznania), z zachodniopomorskiego (w tym ze Szczecina), z kujawsko-pomorskiego (w tym z Bydgoszczy) z lubuskiego czy z pomorskiego. Żaden autobus czy autokar, tylko Marcinbus!


Informacje turystyczne


Haslev to niewielkie miasto w Danii, które może nie jest znane, ale warto tu zajrzeć. Nørreskov Park, jest pięknym parkiem położonym na północ od centrum miasta. Można tu spacerować po ścieżkach, cieszyć się przyrodą i zrelaksować na ławce słuchając śpiewu ptaków. W parku znajduje się także jezioro, które jest idealne na kąpiele i rekreację. Jednym z ważniejszych zabytków Haslev jest Sankt Nikolaj Kirke. Na nas kościół wywarł olbrzymie wrażenie. Drugim ważnym kościołem jest Højelse Kirke. jest to drewniana cerkiew pochodzi z XV wieku i jest pięknym przykładem architektury sakralnej.