BUSY DO HOLANDII WIELKOPOLSKACodziennie rano oferujemy Państwu busa do Holandii z Wielkopolski. Obsługujemy północne i środkowe regiony województwa, w tym wszystkie miasta, miasteczka i nawet najmniejsze wsie. Przewozy do Holandii z Wielkopolski wykonujemy sprawnymi, dziewięcioosobowymi pojazdami marki Renault Traffic. Systematycznie poddajemy je kontrolom stanu technicznego w naszym warsztacie, w związku z czym ręczymy za ich niezawodność. One i nasi doświadczeni kierowcy są gwarancją bezpiecznego przejazdy. Wykonujemy przejazdy z wielkopolskiego do Holandii pod domowy adres. Komfortowe przejazdy codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> REZERWACJE +48 721-446-711

bus wielkopolska Holandia - obszar obsługi


Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do niedzieli rano i wieczorem. Oferujemy korzystne cenowo usługi transportowe, a tanie wyjazdy jakie organizujemy wykonujemy z pełną sumiennością. Wszyscy nasi klienci mogą zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu, dlatego mogą zabrać wszystko co ważne. Dwie średnie walizki umieszczamy w luku bagażowym naszych pojazdów. Trzecia sztuka bagażu może być umieszczona pod fotelem lub na Twoich kolanach (maksymalnie 5 kg). Walizki mogą mieć wagę do 40 kg i łączne wymiary do 160 cm każda. Tanie przejazdy czekają na Ciebie w Marcinbusie!Przewozy do Holandii z Wielkopolski


klientka pije kawę w naszym aucie

Wykonamy dla Ciebie transport na trasie z Wielkopolski do Holandii - zawsze w dobrej cenie. Koszty związane z transportem do Królestwa Niderlandów uzależnione są od kilku czynników. Pierwszym z nich jest adres początkowy i końcowy Twojego przejazdu które nam wskażesz. Im bliżej z miejscowości w której mieszkasz do destynacji w Holandii tym mniejszą cenę zapłacisz. W okresie pandemii Covid nasze ceny ulegają wahaniom, ze względu na ustawowe zmiany maksymalne liczby pasażerów w jednym busie. W odróżnieniu do większości firm z naszej branży nie podwyższamy cen w okresie świątecznym, nawet jadąc z Polski.

Nasze busiki są sprawne, zawsze czyste i pachnące. Przed nową trasą ozonujemy je, dzięki czemu usuwamy większość drobnoustrojów. Ich stan techniczny jest systematycznie kontrolowany w naszym prywatnym warsztacie samochodowym. Każdy z naszych pojazdów posiada szereg udogodnień, które sprawią że podróż będzie miłym i bezpiecznym przeżyciem. Wyposażyliśmy je w wygodne fotele - idealne do drzemki, światełka, gniazdko ładujące i pasy bezpieczeństwa. Obsługujemy osoby prywatne, a także firmy i agencje pracy.


Rezerwacje codziennie w godzinach 8-22

SMS:

  • godność pasażera i telefon kontaktowy,
  • adres początkowy i końcowy,
  • data wyjazdu.

Jak wygląda proces rezerwacji:

  • zamów przejazd
  • dzień przed wyjazdem potwierdzimy godzinę odjazdu
  • w dniu wyjazdu do Holandii kierowca będzie z Tobą w kontakcie

Informacje turystyczne


Wielkopolska to region w zachodniej Polsce, który charakteryzuje się różnorodnymi i atrakcyjnymi walorami krajobrazowymi. Obejmuje on zarówno obszary miejskie, jak i wiejskie. Region ten bogaty jest w liczne jeziora i rzeki. Do znanych jezior należą Jezioro Powidzkie, Jezioro Gopło oraz Jezioro Kórnickie. Rzeki i jeziora gwarantują możliwości wędkarstwa i rekreacji wodnej. Zostało tu założonych wiele obszarów chronionych, takich jak Park Krajobrazowy Warta czy Park Krajobrazowy Dolina Baryczy. Te walory przyciągają tu licznych holenderskich turystów.

Wybierając nasze wyjazdy z Wielkopolski do Holandii można skorzystać z bogatej oferty muzeów jakie proponuje stolica tego kraju. Wśród nich znajduje się m.in. muzeum Rijksmuseum,m które jest najważniejszym muzeum tego kraju i jednym z ważniejszych w Europie. Sam budynek muzeum jest arcydziełem zaprojektowanym przez Pierrea Cuypersa w stylu neorenesansowym z elementami gotyku. Prezentowane jest w nim 8 tysięcy zbiorów, dzięki czemu jeden dzień na jego zwiedzenie nam nie wystarczy. W muzeum wystawiane są eksponaty swoją historią sięgającą XII wieku. Zachęcamy wszystkich do odwiedzin tego wspaniałego miejsca! Wybierz wyjazdy u sprawdzonego przewoźnika!