> > > Walcz

Wałcz

Szukasz dobrej, bezpiecznej i taniej oferty na busy z Wałcza? Z nami dojedziesz busem z miasta Wałcz do Holandii, Niemiec i Belgii oraz w przeciwną stronę. Kursujemy w każdy dzień tygodnia. Wyjątek stanowią Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie oraz Sylwester (nasi kierowcy świetują ze swoimi rodzinami). Nasze busy są synomnimem bezpieczeństwa – stale inwestujemy w ich naprawy, diagnostykę oraz zatrudniamy najlepszych kierowców. Nasze busy są bezpieczne każdego dnia. W końcu Twoje bezpieczeństwo w podróży jest najważniejsze. Klienci podróżują z nami w od drzwi (adres pod który mamy po Ciebie przyjechać) do drzwi (adres pod który mamy Cię dostarczyć).  Przewóz osób z Wałcza do Holandii, Belgii i Niemiec w najlepszej cenie na Marconbus.pl

Poza mniastem Wałcz obsługujemy również okoliczne miejscowości, w tym: Strączno, Chwiram, Morzyca. Olszynka, Płuskota, Omulno czy Kłębowiec. Rezerwacji na busy można dokonywać pod nr tel +48 721-446-7111. Zapraszamy! Firma Marcinbus to wiele tysięcy stałych i zadowolonych Klientow. Na samym Facebooku jest na ponad 3 tys. Dołacz do ich grona i ciesz się komfortowytm i bezpiecznym przewozów osób busem w miłej atmosferze! Holandia, Niemcy i Belgia są w zasięgu Twojej ręki! Nasze busy czekają na Ciebie!

Trochę o Wałczu

Wałcz jest bardzo starym miastem. Miasto prawa miejskie uzyskało już w 1303 roku. Wszystkim podróżującym do miasta polecamy znakomite zabytki oraz pomniki przyrody o wielkim znaczeniu ekologicznym. Mogą Cię tu zabrać nasze komfortowe i bezpieczne busy. Godnymi naszej uwagi będą wspaniłe budowle, takie jak ratusz, kościół św. Mikołaja czy kościół św. Antoniego. Znajduje się tu równeż pomnik wybitnego Polaka, jakim jest Józef Piłsudski. Jeśli Interesują Cię busy z Wałcza do Holandii, Niemiec lub Belgii do koniecznie skorzystaj z naszej oferty!
busem z Wałcza do Holandii i Niemiec