Poznań - Belgia

Busy do Belgii z Poznania


Szukasz taniego busa którym bezpiecznie pojedziesz do Belgii z Poznania? Codziennie wykonujemy przewóz osób z Poznania do Belgii pod wskazany wcześniej adres. Usługa ta umożliwia szybki przejazd, bez zbędnych przesiadek i konieczności korzystania z innych form transportu. Wyjazdy organizujemy codziennie rano, dzięki czemu można wybrać dogodny termin. Powroty do Poznania organizujemy w godzinach popołudniowych od poniedziałku dom niedzieli. W Polsce jak i Belgii obsługujemy wszystkie miejscowości (na obsługiwanym terenie) przez co przewozimy osoby nawet z najmniejszych wiosek. Zapraszamy do rezerwacji tanich przejazdów na naszej infolinii.

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721-446-711

bus Poznań Belgia

Nasze pojazdy jeżdżące na trasie to w większości marki Renault Traffic, które przewidują możliwość zabrania do ośmiu pasażerów. Dodatkowym miejscem w pojeździe jest to przewidziane dla kierowcy. Wszystkie nasze pojazdy posiadają bardzo wygodne fotele, dzięki którym można nasze plecy odpoczywają podczas trasy, sprawną klimatyzację i wszelkie środki bezpieczeństwa. W czasie każdego kursu przewidujemy postoje (zazwyczaj są to stacje benzynowe) podczas których można się rozprostować czy też skorzystać z WC. Rano, w południe i wieczorem kupisz u nas bilety w dobrej cenie!

Przewozy do Belgii z PoznaniaJako sprawdzony przewoźnik codziennie oferujemy transport z Poznania do Belgii. Wyjazdy jakie organizujemy zyskały uznanie wśród osób prywatnych i firm jakie obsługujemy. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za jakość obsługi klienta. W 2020 roku otrzymaliśmy nagrodę Orłów Transportu przyznawaną najlepszym firmom z branży na rynku. Bezpieczeństwo zapewniają sprawne auta i kierowcy objeżdżeni po europejskich drogach. Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia aby móc zabrać Państwa w sposób legalny i bezpieczny. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortowymi przejazdami w najlepszych cenach na rynku. Zabierzemy także Twoją paczkę!


Jadąc z nami możesz spokojnie rozsiąść się w wygodnym fotelu i uciąć sobie drzemkę lub zasnąć. Dzięki naszym fotelom wyjdziesz z auta wypoczętym i gotowym na zwiedzanie. Po przyjeździe we wskazane miejsce nasz kierowca Cię obudzi. Podróż umili Ci sprzęt DVD oraz komfort cieplny (dzięki klimatyzacji). Jeśli potrzebujesz pomocy, gniazdka lub wi-fi poproś o to naszego kierowcę. Dziś rezerwujesz, a jutro jedziesz. Dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy. Zapraszamy do wspólnej podróży do Belgii z Poznania.


Informacje przydatne dla podróżnych


Z naszych przewozów korzystają przede wszystkim pracownicy i turyści. Nasi rodacy udają się do tego kraju przede wszystkim w celach zarobkowych. Polaków można tu często spotkać w dużych miejscowościach gdzie pracują w usługach oraz na wiejskich peryferiach (praca w rolnictwie). Kraj ten słynie także ze wspaniałej architektury i organizacji europejskich. Wiele razy zabieraliśmy tu liczne wycieczki szkolne zorientowane na instytucje UE.

Poznań jest częstym kierunkiem zwiedzania dla mieszkańców krajów Beneluksu. Jest to jedno z najstarszych i historycznie ważnych miast w naszym kraju, posiada wiele interesujących zabytków. Koniecznie trzeba tu zobaczyć Katedrę św. Piotra i Pawła. Jest to gotycka katedra wznosząca się w najstarszej części miasta. Jest to jedna z najważniejszych świątyń w naszym kraju, gdyż pełni funkcję katedry archidiecezji poznańskiej. Zamek Królewski wznosi się na Wzgórzu Zamkowym, który w przeszłości pełnił funkcję rezydencji królów . Dziś mieści się w nim Muzeum Narodowe, które jest pełne eksponatów. Jedziesz razem z nami?