BUSY DO BELGII ZACHODNIOPOMORSKIECodziennie od ponad 10 lat oferujemy tanie busy z zachodniopomorskiego do Belgii. Jest to jeden z trzech krajów które obsługujemy dzięki czemu można się tam dostać w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Condicio sine qua non naszych przewozów jest dbałość o bezpieczeństwo naszych podróżnych, dzięki czemu nasi Klienci czują się zrelaksowani. Bezpieczeństwo w naszej firmie opieramy na trzech filarach: sprawnych busach, rzetelnych kierowcach i fachowemu doradztwu telekonsultantów. Nasi pracownicy przyjmują codziennie Państwa zgłoszenia przejazdu w godzinach od rana do późnych godzin wieczornych.
Posiadamy flotę około 40 niezawodnych busów marki Renault Traffic, dzięki czemu każdy pasażer może czuć się bezpiecznie. Nie oszczędzamy na naprawach pojazdów, odgrzybianiu klimatyzacji i dezynfekcji, gdyż komfort naszych pasażerow to nasz priorytet.

Od wielu lat stale podnosimy zakres naszych usług jak i ich jakość. Umożliwiamy wynajem busa z kierowcą i bez niego, prowadzimy przejazdy eventowe dla grup zorganizowanych oraz przewozimy pracowników. Przewóz pracowników dedykujemy polskim i belgijskim agencjom pracy dzięki czemu są właściciele mają pewność dotarcia pracownika na czas we wskazane miejsce. Organizujemy również przewozy na terenie województwa zachodniopomorskiego, w tym przejazdy na lotnisko i dowolnie wskazane wydarzenia. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i ciesz się tanimi przewozami z województwa zach-pom do Belgii.

busy do Belgii zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie jest jednym z pięciu jakie obsługujemy dzięki czemu jego mieszkańcy łatwo mogą dostać się do Belgii. W Koszalnie znajdują się trzy muzea które każdego roku przyciągają wielu oglądających. Znajduje się tu m.in. Muzeum Miejskie, Muzeum Włodzimierza Wysockiego oraz Muzeum Wody. Drugi z wymienionych onbiektów został udostępniony zwiedzającym w 1994 roku. Wysocki był rosyjskim bardem i poetą, który mieszkał w mieście przy ul. Andersa. Główną część zbiorów stanowią rzeczy osobiste artysty, w tym listy, tomiki, rękopisy, a także afisze, plakaty i dokumenty. Zachęcamy wszystkich turystów do odwiedzin tego miasta!


Przewozy do Belgii zachodniopomorskie


Codziennie wykonujemy przewozy z zachodniopomorskiego do Belgii naszymi sprawnymi busami, a uzupełnieniem naszej oferty przewozowej ja transport małych gabarytów. Odbiorcami mogą być osoby zamieszkujące w województwie zachodniopomorskim. Standardowo przewozimy dokumenty i paczki oznaczone small. Paczki w rozmiarze M i L przewozimy jeśli w luku bagażowym naszego busa znajduje się wolne miejsce. Przed zamówieniem paczki prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu +48 721-446-711. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na busy. Posiadamy niskie ceny a naszej pojazdy są kompleksowo wyposażone: sprawna i systematycznie czyszczona klimatyzacja oraz sprzęt DVD.

przewozy do belgii zachodniopomorskie.png

Jadąc do Belgii koniecznie musicie zobaczyć Antwerpię, którą często nazywa się miastem sztuki i diamentów. Jest to portowe miasto położone w północnej Belgii do którego szybko przedostaniesz się naszymi busami z wielu polskich miast. Na nas największe wrażenie wyparło muzeum Rubensa. To tu ten słynny malarz tworzył i żył, czas jakby się tu zatrzymał w jego epoce. Niesamowite wrażenie robi strzelista Katedra Marii Panny, która jest jednym z najwyższych obiektow sakralnych na świecie. Wśród niezapomnianych obiektów Antwerpii należy wymienić pełen przepychu XIX-wieczny dworzec kolejowy. Zachęcamy do odwiedzenia Belgii wraz z naszą firmą transportową!

Transport z zach-pom do BE

busy z zachodniopomorskiego do Belgii

Zajmujemy się transportem osobowym z Polski do krajów Europy Zachodniej od ponad 10 lat, dzięki czemu śmiało można nas nazwać doświadczoną firmą. Zdobyte na europejskich trasach doświadczenie przekładamy codziennie na podnoszenie standardów bezpieczeństwa i komfortu dla naszych pasażerów. Nasze pojazdy spełniają nasze wysoko postawione standardy bezpieczeństwa. Posiadamy pokażne zaplecze nowych i bezpiecznych busów, które codziennie zabierają naszych klientów. Z naszego kraju wyjeżdzamy codziennie rano, a dodatkowo w czwartki podróżujemy wieczorami. Posiadamy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu nasi klienci zatrzymują dodatkową środki w kieszeni.

Nasza firma porzewozowa zyskałą uznanie wśród firm z branży czego rezultatem było uzyskanie Brązowego Orła Transportu. dzięki tej nagrodzie mogą być Państwo pewni, że wybrali jedną z najlepszych firm transportowych na rynku. Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku - jest nas tam ponad cztery tysiące. To tu ogłaszamy promocje na przejazdy (co roku pojawia się ofertą świateczna) oraz ogłaszamy liczne konkursy. Busy do Belgii zachodniopomorskie? Posta na naszą firmę!

Sprawdź ofertę przewozową dla stolicy województwa.