ZACHODNIOPOMORSKIE - BELGIA


Busy do Belgii z zachodniopomorskie
Znajdziesz u nas busa który bezpiecznie zabierze Cię do Belgii z zachodniopomorskiego codziennie jadące w trasę. Condicio sine qua non naszej oferty na przewóz osób z zachodniopomorskiego do Belgii na wskazany adres dbałość o bezpieczeństwo naszych podróżnych. Bezpieczeństwo w naszej firmie opieramy na trzech filarach: sprawnych busach, rzetelnych kierowcach i fachowemu doradztwu telekonsultantów. Nasi pracownicy przyjmują codziennie Państwa zgłoszenia transportu od rana do późnego wieczora. Zapraszamy do składania rezerwacji -> +48 721-446-711

bus zachodniopomorskie Belgia

Wyjazdy organizujemy rano, a powroty od popołudnia do wieczora. Posiadamy flotę około 40 niezawodnych pojazdów marki Renault Traffic, dzięki czemu każdy pasażer może czuć się bezpiecznie. Posiadają one wygodne fotele, w których można wygodnie usiąść i odpalić film na naszym DVD lub na smartfonie. Jeśli potrębujesz wi-fi, maseczki lub energii to poproś o to naszego kierowcę. Podczas każdego przejazdu można także wziąć jedną z naszych smyczy firmowych. Drzemkę lub sen ułatwi także sprawna klimatyzacja i płynna jazda jaką zapewnią nasi doświadczeni kierowcy.


Przewozy do Belgii z zachodniopomorskiegoWykonujemy przejazdy osobowe i transport z zachodniopomorskiego do Belgii paczek. Ofertę tą dedykujemy zarówno dla firm i osób prywatnych. Od wielu lat stale podnosimy zakres naszych usług jak i ich jakość. Przewóz pracowników dedykujemy polskim i belgijskim agencjom pracy dzięki czemu są właściciele mają pewność dotarcia pracownika na czas we wskazane miejsce. Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość nadania małych gabarytów. Odbiorcami mogą być osoby zamieszkujące te tereny. Standardowo przewozimy dokumenty i paczki oznaczone small. Paczki w rozmiarze M i L zabieramy jeśli w luku bagażowym naszego znajduje się wolne miejsce.

mapa obsługi

Zajmujemy się transportem do krajów Europy Zachodniej od ponad 10 lat, dzięki czemu śmiało można nas nazwać doświadczonym przewoźnikiem. Zdobyte na europejskich trasach doświadczenie przekładamy codziennie na podnoszenie standardów bezpieczeństwa i komfortu dla naszych pasażerów. Nasze pojazdy spełniają nasze wysoko postawione standardy bezpieczeństwa. Posiadamy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu nasi klienci zatrzymują dodatkową środki w kieszeni.


Info dla podróżujących w jedną i drugą stronę


Województwo zachodniopomorskie, jest jednym z pięciu jakie obsługujemy dzięki czemu jego mieszkańcy łatwo mogą dostać się do wybranego belgijskiego miasta. W stolicy znajdują się trzy muzea które każdego roku przyciągają wielu oglądających. Znajduje się tu m.in. Muzeum Miejskie, Muzeum Włodzimierza Wysockiego oraz Muzeum Wody. Drugi z wymienionych o biektów został udostępniony zwiedzającym w 1994 roku. Wysocki był rosyjskim bardem i poetą, który mieszkał w mieście przy ul. Andersa. Główną część zbiorów stanowią rzeczy osobiste artysty, w tym listy, tomiki, rękopisy, a także afisze, plakaty i dokumenty. Zachęcamy wszystkich turystów do odwiedzin tego miasta!

Jadąc do Belgii koniecznie musicie zobaczyć miasto sztuki i diamentów. Jest to portowe miasto położone w północnej części kraju do którego szybko przedostaniesz się naszymi busami z wielu polskich miast. Na nas największe wrażenie wyparło muzeum Rubensa. To tu ten słynny malarz tworzył i żył, czas jakby się tu zatrzymał w jego epoce. Niesamowite wrażenie robi strzelista Katedra Marii Panny, która jest jednym z najwyższych obiektów sakralnych na świecie. Wśród niezapomnianych obiektów miasta należy wymienić pełen przepychu XIX-wieczny dworzec kolejowy. Zapraszamy do wspólnej podróży!


Sprawdź ofertę przewozową dla stolicy województwa.