Krajenka

Busy z Krajenki do Holandii, Belgii i Niemiec.


busy do Holandii Krajenka

Mieszkańców Krajenki zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która trudni się międzynarodowym transportem osób i ich mienia za granice kraju. Z nami zawsze na czas i pod wskazany adres. Codziennie prowadzimy przewozy busem z Krajenki do Holandii, Niemiec (centralnych) i Belgii. Na północ i południe Niemiec jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty wykonywane są każdego dnia i startują w Belgii o 16 lub w Holandii o 17. Powroty z północy i południa Niemiec organizujemy około północy z poniedziałku na wtorek i z piątku na sobotę.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj swój wyjazd. Codzienne wyjazdy ułatwiają dotarcie na czas nawet dla zapominalskich. Także nie czekaj i skorzystaj z najszybszych wyjazdów w Polsce. Jeśli poszukujesz zatem szybkiego, taniego i bezpiecznego przewozu busem z Krajenki do Niemiec i krajów Beneluksu, to powinieneś skorzystać z naszej oferty. Nasze komfortowe pojazdy zabiorą Cię pod dowolnie wskazany adres. Europa z naszą firmą jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Zadzwoń i umów swój przejazd pod nr telefonu +48 721-446-711. Czekamy na Twój telefon od rana do późnych godzin wieczornych.Trochę o miejscowości

250px_100px-Krajenka_herb.svg_.png

Krajenka to blisko czterotysięczne miasto woj. wielkopolskiego. Wiodą tam dwie drogi wojewódzkie, o numerach: 188 oraz 190. Tymi drogami codziennie jeźdżą nasze busy. Pierwsze historyczne wzmianki o mieście Krajenka pochodzą z 1286 roku, jednakże prace archeologiczne dowodzą, iż miejscowość istniała jeszcze w starożytności. Wszelkie sprawy załatwisz tu udając się do UM mieszczącego się przy ul. Szkolnej 17. Krajenka w 2020 roku obchodziła swoje 600-lecie udzielenia praw miejskich! Mioasto jest zatem jednym z najstarszych w Polsce!