Busy do Frankfurtu

Szukasz dobrej oferty na busa do Frankfurtu z Polski? Oferujemy w każdy poniedziałek i piątek sprawny przewozy do Frankfurtu z Polski na wskazany adres. Obsługujemy oba Frankfurty, ten nad Menem i ten nad Odrą.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przejazdów zagranicznych, co bezsprzecznie wpływa na jakość naszych usług przewozowych. Frankfurt jest stałym punktem na trasie naszych busów, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Obsługujemy teren pięciu województw, dzięki czemu wielu Polaków może na nas liczyć w dotarciu do miasta. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Zachęcamy do złożenia rezerwacji już dziś, dzięki czemu utrzymamy obecną cenę. Rezerwacje: +48 721-446-711.

Wyjazdy busami do Frankfurtu w naszej firmie organizujemy na wskazany adres, w związku z czym podróżujące z nami osoby pomiędzy adresami jakie nam wskażą. Zabierzemy Cię z adresu w Polsce i zawieziemy pod wybrany frankfurcki adres. Dojazd pod konkretne domostwo, to znakomita alternatywa dla pozostałych form transportu, gdyż prowa prosto do celu i pozwalają na oszczędności. Oszczędności generowane są przez brak konieczności dokupowania biletów na inne środki transportu, dzięki czemu pieniądze zostają w kieszeni podróżujących. W naszych pojazdach ustaliliśmy wysokie limity bagażu, dzięki czemu każdy pasażer może zabrać dwie walizki i bagaż podręczny. Przejazdy busami do Frankfurtu w najlepszej ofercie cenowej dostępne są na naszej stronie!

busy do Franfurtu nad Menem


Przewóz osób z Polski do Frankfurtu


Wykonujemy każdego dnia przewozy osobowe z Polski do Frankfurtu w przystępnej cenie. Nasze pojazdy wyjeżdżając z Polski są prowadzone przez doświadczonych kierowców, dzięki czemu są pewnym środkiem lokomocji. Nasi kierowcy to osoby o bardzo miłym usposobieniu, dzięki czemu podróż z nimi jest nader miłym przeżyciem. Posiadają oni wszelkie uprawnienia które zezwalaja im na prowadzenie dziewiecioosobowych busów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności. Umiejętności te nie raz pomogły im w nagłych sytuacjach, w związku z czym nasi pasażerowie docierali cali i zdrowi do swoich rodzin. Obsługujemy klientów z terenu pięciu województw.

Nasze auta są sprawnymi maszynami, dzięki czemu każda podróż odbywa się w nie urągającyh nikomu warunkach. Warunki są wręcz znakomite gdyż posiadamy sprawne pojazdy, systematycznie kontrolowane, z wypaśnym wyposażeniem i sprawnymi podzespołami. Nasze pojazdy jadące do Frankfurtu wyposażyliśmy w sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można obejrzeć na ekraniku ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu gromimy drobnoustroje. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów. Zapraszamy do rezerwacji już dziś!


Busy z Polski do Frankfurtu


Naszym klientom oferujemy także tanie busy z Polski do Frankfurtu codziennie dostępne do rezerwacji na naszej infolinii. Warto jednak zauważyć, że większość naszych klientów podąża w przeciwną stronę! Jest to nasza cykliczna usługa którą wykonujemy w każdy pierwszy i piąty dzień tygodnia, dzięki czemu z wyprzedzeniem można zaplanować podróż. Franfurt jest centralnym punktem Europy i leży na skrzyżowanie ważnych w skali krajowej i międzynarodowej arterii komunikacyjnych. Przez miasto przebiegają autostrady A5 (Hattenbacher Dreieck – Weil am Rhein) oraz autostrada A3 (Arnhem – Pasawa). Znajduje się tu jeden z największych portów lotniczych świata, Ren-Men który jest obsługiwany przez operatora Fraport AG. Do miasta również docierają nasze busy które przywożą tu pracowników i turystów.

W mieście znajdują się liczne zabytki kościelne, dzięki czemu osoby uduchowione mogą tu podziwiać liczne zabytki sakralne. Wśród kościołów ewangielickich znajdują się: Katharinenkirche (kościół św. Katarzyny), Alte Nikolaikirche (kościół św. Mikołaja), Peterskirche (kościół św. Piotra) i Dreikönigskirche (Trzech Króli). Innymi ciekawymi zabytkami w mieście są: Römerberg, który jest rynkiem starego miasta oraz Paulskirche. Ten drugi obiekt to dawny kościół które było siedzibą pierwszego niemieckiego parlametu. My polecamy również zwiedzić dzielnicę Sachsenhausen oraz Dworzec Główny (Frankfurt Hauptbahnhof). Chciałbyś to wszystko zobaczyć, jeśki tak to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Z nami zwiedzisz wiele ciekawych miejsc, które zostaną z Tobą na zawsze!