Busy do Frankfurtu nad Menem

Szukasz dobrej oferty na busa do Frankfurtu nad Menem z Polski? Oferujemy w każdy poniedziałek i piątek sprawne przewozy do Frankfurtu nad Menem z Polski z adresu na adres. Jedziemy rano, a powroty organizujemy wieczorem. Marcinbus jako wieloletni przewoźnik posiada doświadczenie w prowadzeniu przejazdów zagranicznych pod dom, co bezsprzecznie wpływa na jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Wyjazdy od drzwi do drzwi zmniejszają nie tylko koszty, ale także skracają czas pokonywania trasy. Tani transport z Polski do Frankfurtu nad menem codziennie zarezerwujesz w dobrej cenie na naszej infolinii -> Rezerwacje: +48 721-446-711. Jesteśmy dostępni do późnych godzin wieczornych.

bus Polska Frankfurt nad Menem

Frankfurt jest stałym punktem na trasie naszych pojazdów, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są sprawne, zawsze czyste i bogato wyposażone. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Nie pobieramy dodatkowych płatności za bagaż -> więcej informacji poniżej. Zapraszamy do wspólnej podróży od drzwi do drzwi!Przewóz osób z Frankfurtu nad Menem do Polski


informacje o bagażu

Jeździmy także busem z Frankfurtu nad Menem do Polski w przystępnej cenie. Nasi kierowcy to osoby o bardzo miłym usposobieniu, dzięki czemu podróż z nimi jest nader miłym przeżyciem. Posiadają oni wszelkie uprawnienia, które zezwalają im na prowadzenie dziewięcioosobowych minibusów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności. Umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Każda z walizek może ważyć do 40 kg, przy standardowym bagażu. Łączne wymiary walizki (długość, szerokość, głębokość) nie mogą przekraczać 160 cm.

Nasze pojazdy mają sprawne podzespoły, w pełni funkcjonalną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa , sprzęt DVD, lamki i gniazdko ładujące. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu gromimy drobnoustroje. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów. W dniu wyjazdu kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stancje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z toalety i zakup jedzenia.


Informacje dla podróżnych


Franfurt jest centralnym punktem Europy i leży na skrzyżowanie ważnych w skali krajowej i międzynarodowej arterii komunikacyjnych. Przez miasto przebiegają autostrady A5 (Hattenbacher Dreieck – Weil am Rhein) oraz autostrada A3 (Arnhem – Pasawa). Znajduje się tu jeden z największych portów lotniczych świata, Ren-Men który jest obsługiwany przez operatora Fraport AG. Do miasta również docierają nasze busy które przywożą tu pracowników i turystów. Wielu naszych klientów przesiada się tu na autokary czy samoloty jadące po całym świecie i EuRopie.

W mieście znajdują się liczne zabytki kościelne, dzięki czemu osoby uduchowione mogą tu podziwiać liczne zabytki sakralne. Wśród kościołów ewangielickich znajdują się: Katharinenkirche (kościół św. Katarzyny), Alte Nikolaikirche (kościół św. Mikołaja), Peterskirche (kościół św. Piotra) i Dreikönigskirche (Trzech Króli). Innymi ciekawymi zabytkami w mieście są: Römerberg, który jest rynkiem starego miasta oraz Paulskirche. Ten drugi obiekt to dawny kościół które było siedzibą pierwszego niemieckiego parlametu. My polecamy również zwiedzić dzielnicę Sachsenhausen oraz Dworzec Główny (Frankfurt Hauptbahnhof). Wyjazdy do Frankfurtu w najlepszym wydaniu znajdziesz w naszej firmie! Wybierz najlepsze przejazdy w Marcinbusie!