> > > Stargard-szczecinski

Stargard Szczeciński

Komfortowe busy ze Stargardu Ssczecińskiego do Holandii, Niemiec oraz Belgii.

Firma Marcinbus codziennie oferuje tanie i komfortowe busy z miejscowości Stargard Szczecińsski do Holandii, Niemiec i Belgii oraz w przeciwną stronę.Każdego dnia nasze nowe busy zapewniają Państwu bezpieczeństwo w podróży, ze Stargardu Szczecińskiego do wybranego adresu znajdującego sie w Niemczech, Holandii czy też Belgii. wyjazdy organizujemy w systemie „door to door” – Twoja podróż zaczyna sie w punkcie A, a kończy w punkcie B, gdgzie oba punkty sa dowoolnie przez Ciebie wskazanymi adresami. Korzystając z naszej oferty na busy koniecznie sprawdź obsługiwanym przez nas region! W celu dokonania rezerwacji na przejazd ze Stargardu prosimy o kontakt pod nr tel +48 721-446-711. Nasi konsultanci przyjmą Twoje zamowienie i zarezerwują dla Ciebie miejsce w jednym z naszych busów.

Co wyróżnia naszą firmę? Przede wszystkim to troska o bezpieczeństwo i wysoki standard obsługi Kleinta. Stale kontrolujemy jakość naszych usług. Dzwonimy do naszych Klientów z miejscowości Stargard Sczeciński i nie tylko, pytając ich o pracę kierowcy, naszej infolinii czy też zadając pytania o nasze busy. Gro z naszych busów stanowią nowe pojazdy marki Renault Traffic. Stale je diagnozujemy (posiadamy własny warsztat samochodowy), a kiedy nie przechodzą naszych wysoko postawionych wymogór technicznych, to wymieniamy je na nowe busy. Twoja podróż do Holandii, Niemiec czy też Belgii musi byc przede wszystkim biezpieczna i tania – na tym zależy nam najbardziej.

Stargard Szczeciński to jedno z najstarszych miast w Polsce i trzeci ośrodek miejski pod względem liczby ludności w województwie zachodniopomorskim. Każdy mieszkaniec tego miasta podróżuje i pracuje. Nasza Firma przewozu osób i ich mienia jest w tanie pogodzić te dwie kwestie i wyjazd do pracy zamienić w miłą podróż, a nie obowiązek. W naszej ofercie są wyjazdy do Niemiec, Holandii i Belgii. Zapraszamy do rezerwacji pod nr tel +48 721-446-711