Przewóz osób z Belgii do Polski wieczorem

Szukasz wieczornych kursów z Belgii do Polski ? W trasę wyruszamy w okolicach południa, ale podróż powrotna trwa przez wieczór. W czasie podróży z Belgii do Polski zatrzymujemy się busami kilkukrotnie w miejscach przeznaczonych do skorzystania z toalety. Bardzo często są to stacje benzynowe, które umożliwiają także zakup napojów i jedzenia. Podróż z nami odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez naszych klientów adresami. Ta forma przemieszczania się skraca czas podróży i ogranicza koszty. Codziennie nasze usługi zamówisz na naszej infolinii -> +48 721-446-711

W ramach poniesionej opłaty możesz zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż (dwie średnie walizki + bagaż podręczny). Walizki umieszczane są tylnej części auta. Prosimy aby przyczepić do nich tabliczkę ze swoimi danymi. Bagaż podręczny powinien być torbą tudzież plecakiem o standardowych wymiarach. Będziesz go mieć na swoich kolanach, lub pod siedzeniem. Im mniejszy będzie, tym wygodniej dla Ciebie.

Za przejazd możesz zapłacić online, tradycyjnym przelewem bankowym lub w dniu przejazdu u kierowcy. Przyjmujemy płatności w euro i złotówkach. Udzielamy rabatów za płatność z góry w dwie strony. Naszą dodatkową usługą jest możliwość nadania paczek pomiędzy dwoma wskazanymi nam adresami.