Busy do Stuttgartu

Szukasz busa z Polski do Stuttgartu z adresu pod adres (czytaj sztutggart)? Wykonujemy przejazdy z terenu pięciu województw (patrz zdjęcie) jadąc od domu pod domu. Z nami pojedziesz na wakacje, do pracy czy w odwiedziny do rodzin. Przejazdy odbywają się od drzwi do drzwi w każdy poniedziałek i piątek. Transport w naszej firmie organizujemy pod wskazane drzwi, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Jest to znakomita alternatywa dla pozostałych form lokomocji, która pozwalam oszczędzić czas i pieniądze. Tanie wyjazdy z Polski do Stuttgartu codziennie zamówisz na naszej infolinii -> +48 721-446-711. Zapraszamy w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.

obszar obsługi

Zapraszamy do kontaktu rano, w południe i późnym wieczorem! Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących wiadomości na temat przejazdu. W ramach zakupionego biletu możesz bez dodatkowych opłat zabrać dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym, w związku z czym prosimy o ich podpisanie.


Przewozy do Stuttgartu z Polski cena


kawa12.jpg


Szukasz cennika na busy Polska-Stuttgart, a może interesuje Cię przewóz osób na trasie Stuttgart-Polska? Zastanawiasz się ile zapłacisz za podróż ze Stuttgartu do Polski? W naszej firmie znajdziesz komfortowe przejazdy w znakomitej korelacji z jakością. W 2023 roku średnie koszty wahały się w przedziale 400-450 złotych. W ramach poniesionej płatności możesz nieodpłatnie zabrać bagaż w ilości trzech sztuk na pasażera, W tym limicie zawierają się: dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Płatności przyjmujemy online, w dniu wyjazdu u kierowcy, a także tradycyjnym przelewem bankowym. Dla firm przygotowaliśmy korzystne rabaty, za dużą liczbę zleceń. Klienci indywidualni mogą uzyskać 10% rabatu za uiszczenie jednorazowo płatności za przejazd w obie strony. Stuttgart czeka na Ciebie!


Wybierz komfortowy bus do Stuttgartu z dużą ilością bagażu


Trasę powrotną pokonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty organizowane są od godziny 15-18 do porannych (w zależności od adresu). Im bliżej Polski, tym godzina powrotu jest późniejsza. Umożliwiamy transport bagażu podręcznego i dwóch średnich walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Każda z walizek może ważyć do 25 kg, przy standardowym bagażu.

W naszej firmie znajdziesz przejazdy komfortowymi busami. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdy sowicie wypoczywają. Nasze pojazdy mają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, gniazdko ładujące oraz światełka. Trasę umili również zamontowany w pojazdach sprzęt DVD.

Kursy z Polski w naszej firmie wykonywane są niezmiennie od kilkunastu lat z adresu na adres. W dniu wyjazdu kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach.

Co warto zwiedzić w mieście


Stuttgart jest dynamicznie rozwijającym się miastem w Niemczech, znane z przemysłu samochodowego (m.in. siedziba koncernów Daimler i Porsche), kultury oraz pięknych parków. Na początek polecamy zobaczyć Muzeum Mercedes-Benz. Poznasz tu historię samochodów i motoryzacji. Znajduje się tu pokaźna kolekcja pojazdów Mercedes-Benz, od najwcześniejszych modeli po najnowsze koncepty. Kolejnym muzeum związane z motoryzacją jest Muzeum Porsche, eksponujące fascynującą historię marki Porsche. Znajdziesz tu wiele klasycznych samochodów i eksponatów związanych z rozwojem tej prestiżowej marki.

Alte Staatsgalerie to Stara Pałacowa Galeria Sztuki. Jest to jedno z najważniejszych muzeów sztuki w Stuttgarcie, prezentujące kolekcję dzieł sztuki od średniowiecza po czasy współczesne. Chcesz to wszystko zobaczyć? Wybierz transport jaki organizujemy!