Busy do Stuttgartu

Busy do Stuttgartu


Szukasz sprawdzonego przewoźnika i taniego busa z Polski do Stuttgartu na wskazany adres? Wykonujemy przejazdy z pięciu województw (patrz zdjęcie). Z nami pojedziesz na wakacje, do pracy czy w odwiedziny do rodzin. Przewozy do Stuttgartu z Polski odbywają się z adresu na adres, w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy w naszej firmie organizujemy pod wskazane drzwi, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Jest to znakomita alternatywa dla pozostałych form lokomocji, która pozwalam oszczędzić czas i pieniądze. Tani transport do Stuttgartu codziennie w dobrej cenie zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711. Zapraszamy do kontaktu rano, w południe i późnym wieczorem!

W podróż w naszej firmie wyruszają tylko i wyłącznie sprawne busy, w związku z czym 99% przejazdów obywa się bez awarii. Codziennie dbamy aby zapewnić Państwu pełnię bezpieczeństwa przejazdu od drzwi do drzwi do drzwi. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdy sowicie wypoczywają. Nasze pojazdy mają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, gniazdko ładujące oraz światełka. Trasę umili również zamontowany w pojazdach sprzęt DVD. W ramach zakupionego biletu na bus do Stuttgartu możesz zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż -> więcej informacji dalej. Sprawdź czy mamy wolne miejsca i wykup codziennie bilet w na przejazdy door to door.
Bus Stuttgart Polska- codziennie tanie przewozy z adresu na adres


Jak już wspominaliśmy oferujemy tanie busy do Stuttgartu codziennie z adresu na adres, w każdy poniedziałek i piątek. W te dni oferujemy przewóz osób ze Stuttgartu do Polski od domu do domu. Powroty organizowane są od godziny 18 do porannych (w zależności od adresu). Im bliżej Polski, tym godzina powrotu do ojczyzny jest późniejsza. Umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Każda z walizek może ważyć do 30 kg, przy standardowym bagażu. Łączne wymiary walizki (długość, szerokość, głębokość) nie mogą przekraczać 160 cm.

Kursy w naszej firmie wykonywane są niezmiennie od kilkunastu lat door to door, co prawdopodobnie jest obecnie najwygodniejszą formą transportu międzynarodowego. W dniu wyjazdu kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stancje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z toalety i zakup jedzenia.


Co warto zwiedzić w mieście


Zachęcamy do wspólnej podróży do Stuttgartu. Jest to dynamiczne miasto w Niemczech, znane z przemysłu samochodowego (m.in. siedziba koncernów Daimler i Porsche), kultury oraz pięknych parków. Na początek polecamy zobaczyć Muzeum Mercedes-Benz. Poznasz tu historię samochodów i motoryzacji. Znajduje się tu pokaźna kolekcja pojazdów Mercedes-Benz, od najwcześniejszych modeli po najnowsze koncepty. Kolejnym muzeum związane z motoryzacją jest Muzeum Porsche, eksponujące fascynującą historię marki Porsche. Znajdziesz tu wiele klasycznych samochodów i eksponatów związanych z rozwojem tej prestiżowej marki.

Alte Staatsgalerie to Stara Pałacowa Galeria Sztuki. Jest to jedno z najważniejszych muzeów sztuki w Stuttgarcie, prezentujące kolekcję dzieł sztuki od średniowiecza po czasy współczesne. Chcesz to wszystko zobaczyć? Wybierz transport jaki organizujemy!