Busy do Niemiec od drzwi do drzwi

busy do Niemiec od drzwi do drzwi


Szukasz oferty na komfortowe busy? Skorzystaj zatem z naszej oferty na busa do Niemiec jadącdego o poranku od drzwi do drzwi. Do kraju wracamy póżnym popołudniem lub wieczorem. Oczywiście im bliżej naszego kraju, tym późniejsza godzina odbioru. Każdego dnia docieramy do środkowych Niemiec, a północ i południe tego kraju obsługujemy w poniedziałki i piątki. Dokładny obszar naszej obsługi znajdziesz TUTAJ.

System od drzwi do drzwi został opatentowany przez Anglosasów i polega na transporcie pasażerów pomiędzy dwoma miejscami konkretnie przez nich wskazanymi. Siedem dni w tygodniu oferujemy naszym klientom busy jadące pomiędzy dwoma domostwami, dzięki czemu ich podróż mija szybko i bez zbędnych postojów czy przesiadek. Przejazdy do Niemiec od drzwi do drzwi mają olbrzmie znaczenie w okresie jesiennym i zimowym, kiedy to pogoda lubi zaskakiwać nieprzychylnością. Wykluczenie konieczności przesiadania się skraca czas transportu. Doceni to zapewne każdu klient który jest umówiony na spotkanie lub ma mało czasu na zwiedzanie kraju. Kursy busami w tej formie do Niemiec są zdecydowanie najpopularniejszą formą przemieszczania się pomiędzy Polską, a Niemcami.

Taka forma lokomocji sprzyja spokojnemu snu pasażerów. Kierowcy obsługujący dane połączenie budzą pasażerów z osobna po dotarciu do wskazanego miejsca. Dzięki możliwości zaznania snu lub ucięcia sobie drzemki nasi pasażerowie wychodzą z pojazdu wypoczęci! Kolejnym czynnikiem przemawiającym za tą formą transportu jest możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Oszczędności generowane są gdyż nie trzeba opłacać innych busów czy autokarów. Po prostu jadąc z naszą firmą przewozową nie musisz opłacać biletu autokarowego czy nawet na autobus dostając się do wybranego miasta. Zabierzemy Cię w miejsce które nam wskazałeś jako destynacja docelowa i pod którym się zamierzasz się zatrzymać. Jadący z nami pasażerowie z Polski do Niemiec zatrzymują się przeważnie w kwaterach wynajętych przez ich pracodawców. Osoby których staż pracy w Niemczech jest dłuższy, często wynajmują mieszkania lub są ich właścicielami. Jeśli szukasz dobrej oferty na wyjazdowej to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Oczywiście o ile obsługujemy adres pod którym mieszkasz. Busy do Niemiec w najlepszej ofercie są dostępne na naszej stronie.


Przewozy do Niemiec od drzwi do drzwi


Zabierzemy Ciebie busami z dowolnego miejsca w Polsce lub Niemczech i wykonamy przewóz od drzwi do drzwi we wskazane miejsce. Przewozy jakim trudnimy się od ponad dziesięciu lat jest naszym sposobem na życie i zarobek. Fakt ten sprawia że podchodzimy do naszych pasażerów i ich bezpieczeństwa bardzo serio. Do Niemiec jedziemy codziennie rano, co umożliwia dotarcie do celu w tym samym dniu. Nasze busy wyruszają z naszej bazy zawsze czyste i pachnące, co umożliwia nam przyjęcie pasażerów na ich pokład. Posiadamy tu prywatny warsztat samochodowy, w którym przygotowujemy nasze pojazdy przed każdą nową trasą. Doskonale zdajemy sobie jak ważne jest bezpieczeństwo w trasie, dzięki czemu pieczołowicie sprawdzamy stan techniczny naszych pojazdów. Kiedy ulegają one amortyzacji, bez mrugnięcia okiem zamieniamy je na nowe.

busy od drzwi do drzwi Niemcy Polska

Nasze pojazdy mają wszystkie sprawne podzespoły, aby zapewnić naszym pasażerom sprawny i bezpieczny transport. Wszystkie nasze auta posiadają sprawną klimatyzację, która jest szczególnie istotna zimą i latem. W razie niebezpiecznej sytuacji w traksie porzemieszczania się z Polski do wybranego niemieckiego landu posiadają one także sprawne pasy bezpieczeństwa. Sprawne pasy doskonale amortyzują wszelkie wstrząsy. Wszystkie nasze auta posiadają sprawne lampki, mają uzupełniony płyn hamulcowy byś mógł się poczuć bezpieczenie w trakcie przejazdu. W naszych autach zamontowaliśmy także profesjonalny sprzęt audiowizualny aby umilić Tobie podróż od drzwi do drzwi na trasie Niemcy - Polska. Codziennie staramy się by nasze przejazdy przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze.


Bagaż


W ramach zakupionego przejazdu wszystkim naszym pasażerom przysługuje możliwość zabrania w podróż bagażu. Do naszych busów możesz zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu, w tym bagaż podręczny i rejestrowany (dwie sztuki). Bagaż rejestrowany umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów i powinien być opisany imienną plakietką. Plakietka ma na celu uniknięcie wszelkich możliwych pomyłek jakie mogą wystąpić w trakcie wydawania bagażu. Bagaż podręczny - jak jego nazwa wskazuje, powinien znajdować się pod ręką właściciela. W tym bagażu pasażerem powinien mieć portfel i dokumenty, aby mieć je po prosto na oku.


Rezerwacje


Codziennie na naszej infolinii przyjmujemy rezerwacje na przewozy do Niemiec. Rezerwacje w naszej firmie przyjmowane są na trzy sposoby. Wybierz ten, który najbardziej Tobie pasuje! Najpopularniejszym sposobem rezerwacji jest nasza infolinia dostępna pod numerem telefonu +48 721-446-711. Na naszej infolinii pracują osoby, które udzielą Ci pełnych informacji odnośnie wyjazdu. Po zakończeniu rozmowy z naszym konsultantem zostaną poproszeni Państwo o wysłanie SMS-a z wymaganymi danymi: godność pasażera, data przejazdu, telefon kontaktowy, adres początkowy oraz destynacja podróży. Można także wysłać do nas po prostu SMS-a, co pozwala zaoszczędzić czas! Pamiętaj, że każda rezerwacja musi zostać przez nas potwierdzona. Jeśli nie dostali Państwo informacji zwrotnej o rezerwacji podróży, to znaczy że nie dostaliśmy SMS-a!

Drugim sposobem do sprawnego kontaktu z naszymi klientami jest formularz rezerwacyjny na naszej stronie -> TUTAJ. Można także wysłać wiadomość e-mail z wymaganymi danymi na nasz adres: rezerwacje.marcinbus@gmail.com. Zachęcamy naszych pasażerów do skorzystania z trzeciego sposobu złożenia rezerwacji jakim jest odwiedzenie naszej siedzimy. Tu wypijemy wspólnie kawę czy wodę i przyjmiemy sprawnie rezerwację. Z miłą chęcią poznamy Państwa osobiście! Informacje o adresie biura znajdują się na dole strony.