Amsterdam

Amsterdam jest stolicą Holandii. Nasze busy przywożą tu naszych rodaków codziennie. Nie ma co się dziwić. Amsterdam jednoznacznie kojarzy się z wolnością. Wielu z naszych rodaków pracuje tu w restauracjach, pubach, przy organizacji imprez czy w muzecach. Nasze busy zabiorą Cię z Polski do Amsterdamu codziennie. W Polsce obsługujemy takie woj. jak: Wielkopolska, woj. lubuskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. pomorskie czy woj. zachodniopomorskie. Szczegóły odnośnie obsługiwanego przez nas terytorium znajdziesz w zakładce mapa. Nasze busy odjeżdżają w Polsce m.in z takich miast jak Poznań, Sczecin, Bydgoszcz,  Piła, Gorzów Wielkopolski i Nakło nad Notecią oraz z wielu innych. Nasze busy marki Renault Traffic zabiorą Cię w bezpieczny przewóz osób do Amsterdamu. Wystarczy, że wybierzesz na swoim telefonie nr +48 721-446-711 i zarezerwujesz swój przejazd busem do Amsterdamu już dziś. My zapewnimy Ci kadrę najlepszych kierowców, ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu , przewóz od drzwi do drzwi oraz miłą atmosferę w czasie przewozu. Busy do Amsterdamu w najlepszej cenie na naszej stronie!

Busy z Poznania do Amsterdamu.

Z nami udasz się nie tylko w podróż busem z Amsterdamu do Polski, ale dojedziesz również w porzeciwną stronę. Wyjazdy z Polski organizowane są w godzinach wczesnoporannych. Popołudniu już jesteś w Holandii. Poznań jest jednym z wielu miast na naszej trasie. Również cały powiat poznański i okoliczne powiaty. W sumie w naszej obsłudze jest ponad 40 powiatów. Z każdego z nich dojedziesz naszymi busami do Amsterdamu. W chwili obecnej posiadamy ponad 40 w pełni sprawnych i bezpiecznych busów. Możesz również pojechać z nami z Gorzowa Wielkopolskiego czy Nakłą nad Notecią. W naszej obsłudze jest każde miasto, miasteczko czy wieś. Znajdź nas na Facebooku i bądź na bieżąco z wydarzeniami w naszej firmie. Umieszczamy tam również wiele ciekawych informacji odnośnie Holandii. Busy z Amsterdamu do Poznania? Wybór może być tylko jeden - postaw na firmę Marcinbus!

Trasa Bydgoszcz - Szczecin - Amsterdam

Do Amsterdamu jeźdżą nasze busy nie tylko z Wielkopolski. Oferujemy również busy do Holandii z zachodniopomorskiego czy busy do Amsterdamu z kujawsko-pomorskiego. Busy z Bydgoszczy do Amsterdamu odjeżdżają każdego dnia w godzinach porannych. W zależności od trasy, w Bydgoszczy będziemy między godziną 4, a 7. Stą udasz się z współpasażerami do stolicy Holandii. Busy do Amsterdamu z Zachodniopomorskiego najczęściej dotyczą miasta Szczecin. To ze Szczecina wiele osób udaje się do Amsterdamu w poszukiwanbiu pracy, rozrywki czy w celach turystycznych. Stolica Królestwa Niderlandów jest przepięknym miastem nazwanym "Wenecją Północy". Są tu liczne mosty i kanały, które stanowią wspaniałą całość. Muze przyciągają również olbrzymią rzeszę turystrów. Są tu muze, których nie sposób spotkać w Bydgoszczy, Sczecinie, Gorzowie Wielkopolskim czy w Nakle nad Notecią - tymiż muzeami są chociażby muzea seksu! Zapraszamy do Amsterdamu jak i do naszych pięknych polskich miast.