BUSY DO BELGII POMORSKIE

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD + 48 721-446-711

Codziennie oferujemy naszym klientom komfort które zapewniają nasze busy do Belgii z pomorskiego oraz kursy w przeciwną stronę. Wyjazdy we wszystkie dni tygodnia z Polski umożliwiają możliwość swobodnego planowania podróży oraz dotarcie na czas kiedy musi stawić się w wybranym miejscu punktualnie. Do BE Polacy jeżdżą głównie w celach zarobkowych, ale jadą z nami także turyściu czy osoby jadące na koncerty tudzież wydarzenia muzyczne. Z pomorskiego udaje się również wiele wycieczek szkolnych, których celem są różne instytucje unijne i natowskie. Z naszych usług korzystają także klienci korporacyjni, wysyłąc z nami swoich pracowników.

busy do Belgii pomorskie

Wyjazdy w naszej firmie organizowane są niemal każdego dnia, dzięki czemu nasi klienci nie muszą dostosowywać się do naszego terminarza. Wolne robimy sobie 24-go grudnia i w Wielkanoc pozwalając upajać się naszym pracownikom rodzinną atmosferą świąt. Przejazdy do Belgii wykonywane są naszymi w pełni sprawnymi pojazdmi, a za ich kierownicami znajduje się zawsze jeden z naszych doświadczonych i miłych kierowców. W dniu wyjazdu kierowca busa na godzinę przed swoim planowanym przyjazdem poinformuje o tym Państwa SMS-em. Jeździmy pod adresy nam wskazane, co pozwala podróżującym zaoszczędzić tak cenny czas i pieniądze. Obsługujemy południowe i centralne regiony województwa (patrz poniższa mapka).

Odwiedziłeś z naszą firmą przewozową Belgię i nie wiesz co zabrać w formie prezentu dla swojej rodziny? Jeśli tak właśnie jest to zachęcamy do skorzystania z naszych rad, dzięki czemu prezent będzie trafiony. Belgowie znani są ze swoich czekoladowych wyrobów o charakterystycznym posmaku, zazwyczaj praliny są gustownie zapakowane dzięki czemu będą służyć jako znakomity podarunek na wiele okazji. Kraj ten słynie także z piwa, dzięki czemu smakosze tego napoju będą czuli się tu jak w raju. Dostępne sątu setki rodzajów piw, również w tych o niestandardowych pojemnościach 0,75 l. Dalej znajdujesz siętu, a chciałbyś nadać pakunek do kraju? Nic prostszego, gdyż z nami nadasz paczkę, dzięki czemu podarek dla najbliższych szybko trafi do wskazanych rąk.


Przewozy pomorskie BelgiaPrzewozy osobowe busem do Belgii z pomorskiego na europejskich trasach codziennie? Postaw na naszą ofertę, gdyż organizujemy je z pełną sumiennością od ponad dekady. W trasę ruszasmy rano (w czwartki również wieczorem), a przewozy powrotne organizujemy od godziny 16. Zakupiony bilet przejazdowy umożliwia transport w naszym luku bagażowym jednej dużej walizki/1 os. i małego bagażu podręcznego. Ilość ta pozwala zabrać wszystkie potrzebne rzeczy dzięki czemu nasi klienci nie muszą się ograniczać. Naszym nieodzownym atutem są krótkie trasy, które układamy dzięki bardzo dużej bazie klientów. Zapraszamy do rezerwacji - posiadamy przystępne ceny!

Zachęcamy wszystkich podróżników do odwiedzenia tego kraju i rozkoszowania się jej walorami turystycznymi. Tereny te rozwijały się już za czasów panowania cesarzy dzięki czemu dziś stanowią pomnik minionych epok. Nas zachwycił Het Gravenstenn oraz sukiennice w leper. Pierwsza budowla jest imponującym średniowiecznym zamczyskiem - dość upiornym, ale pozwalającym poczuć klimat dawnych lat. Sukiennice z kolei były jednym z największych obiektów handlowych w średniowieczu, a tutaj miały również swoją siędzibę miejskie władze. Zabytek ten ceniony jest na całym świecie, dzięki czemu od 1989 roku znajduje się on na liście UNESCO.  Jeśli chciałbyś zobaczyć te wszystkie obiekty koniecznie skorzystaj zatem zatem z naszej oferty.

busy pomorskie Belgia


Wracamy do PolskiCodziennie nasze pojazdy jadą do Belgii, ale także wykonujemy z kursy powrotne do naszego kraju. Powroty startują w okolicach godziny 15-16. Wszystko zależy od tego skąd musimy zabrać naszych pasażerów. Jak już pisaliśmy wcześniej wykonujemy ekspresowy transport przesyłek w obie strony. Szybko przetransportujemy Twoją przesyłkę do Polski, dzięki czemu zadowoli pozostających w naszym kraju członków rodziny. Wykonujemy również systematycznie transport niewielkich przesyłek (dokumenty, pakunki o wielkości pudełka do butów). Sporadycznie (o ile pozwalają nam, na to bagaże naszych pasażerów) wykonujemy również transport większych gabarytów, ale taką możliwość trzeba każdorazowo potwierdzić na naszej infolinii. Każdorazowo taką chęć należy zgłosić pracownikowi naszej infolii udzielając mu informacji o dokładnych rozmiarach przesyłki. Dodatkowo dokonujemy transferu pracowników w obie strony dla współpracujących z nami firm, dzięki czemu pracownicy trafiają cali i zdrowi na swoje stanowisko pracownicze.

busy z Belgii do Polski pomorskie


Najzwyczajniejsza podróż z nami może zamienić się w ekscytującą wyprawę, gdyż codziennie dbamy o pełne bezpieczeństwo przejazdów. Komfort jazdy poprawiają nasze kapitalnie wyposażone busy, sympatyczni kierowcy i infolinia czynna codziennie do późnych godzin wieczornych. Możesz zobaczyć chociażby film na DVD, dzięki czemu odpreżysz się w naszym fotelu przy ciekawym filmie. Sprawdź opinie o naszej firmie oraz dołącz do firmowego Facebooka (jest nas ponad 5 tys). Jedziesz do Belgii? Skorzystaj z rozwiązania sprawdzonego przez tysiące klientów jakim jest nasza firma!
Sprawdź ofertę dla wybranego powiatu