Busy do Aarhus

bus Aarhus Polska: Wielkopolska, Poznań lubuskie zachodniopomorskie szczecin pomorskie kujawsko pomorskie Bydgoszcz


Szukasz taniego busa z Polski do Aarhus? Jest to miasto w Danii do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Organizujemy sprawne przewozy z Polski do Aarhus na adres. Wyjazdy pod drzwi zmniejszają nie tylko koszty, ale także skracają czas pokonywania trasy. Jedziemy rano, a powroty z Aarhus do Polski organizujemy wieczorem. Z nami możesz zabrać w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny, co umożliwi zabranie wszystkiego co ważne. Tani transport i przewóz osób do Aarhus codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> Rezerwacje: +48 721-446-711.

Jest to miasto do którego docieramy systematycznie, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są sprawne, zawsze czyste i bogato wyposażone. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Będziesz nim i Ty? Wybierz się z nami busem do Aarhus z Wielkopolski (w tym z Poznania), z zachodniopomorskiego (w tym ze Szczecina), z kujawsko-pomorskiego (w tym z Bydgoszczy) z lubuskiego czy z pomorskiego. Żaden autobus czy autokar, tylko Marcinbus!Informacje turystyczne


Aarhus to drugie co do wielkości miasto w Danii i oferuje wiele atrakcji turystycznych, ciekawych miejsc i działań do zrobienia. Den Gamle By (Stare Miasto). Jest to swego rodzaju muzeum plenerowe, które przeniesie Cię w czasie do historycznych okresów Danii. Można w tym miejscu zwiedzać kolorowe ulice, domy i sklepy reprezentujące różne epoki.

Muzeum ARoS jest uznanym muzeum sztuki, w którym można zobaczyć różnorodne kolekcje dzieł sztuki, w tym prace duńskich i międzynarodowych artystów. Najsłynniejszym dziełem w tutejszych zbiorach jest "Your Rainbow Panorama", które oferuje piękne widoki na miasto. Moesgård Museum: To muzeum archeologiczne i etnograficzne, które prezentuje historię i kulturę Danii i innych części świata. Możesz zobaczyć wiele interesujących eksponatów, w tym mumie i rekonstrukcje historycznych wsi. Chcesz to wszystko zobaczyć? Przyjedź tu razem z nami!