BUSY DO NIEMIEC


Tanie busy do Niemiec codziennie wyjeżdżają rano z naszej bazy czyste i pachnące. W trasę wypuszczamy busy poddane procesowi ozonowania, który usuwa do 100% drobnoustrojów, dzięki czemu każdy podróżny może być pewny naszego zaangażowania w ochronę jego zdrowia. Od zawsze prowadziliśmy restrykcyjną politykę dotyczącą czystości naszych busów, która w okresie pandemii Covid uległą pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych!

busy do niemiec codziennie rano.png

W trasę do Niemiec wypuszczamy tylko w pełni sprawne busy, dzięki którym bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotrą Państwo do celu. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta korporacyjnego oferujemy transport pracowników z punktu A do punktu B oaz transport paczek i dokumentów firmowych. Usługa ta pomaga w ekspresowym tempie przewieźć dokumenty pomiędzy filiami firmy jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną. Transport paczek z i do Niemiec jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu rozmiarów paczki z naszym konsultantem na naszej infolinii. Udostępniamy tą możliwość jeśli jesteśmy pewni, iż w busie znajdzie się należyta ilość przestrzeni do wykonania bezpiecznego transportu paczki. W luku bagażowym transportowy jest bagaż naszych pasażerów, a jego transport to dla nas priorytet.

BUSY DO NIEMIEC CODZIENNIE

Busy do Niemiec codziennie wyjeżdżają rano z naszego Złotowa. Prowadzimy tu biuro, posiadamy naszą bazę oraz prywatny warsztat samochodowy. W naszym warsztacie busy poddawane są cyklicznym kontrolom i diagnostyce. Zatrudniliśmy młodego i niezwykle zdolnego mechanika który każdego dnia doraźnie naprawia nasze pojazdy, dzięki czemu gwarantujemy klientom bezpieczeństwo w trasie. Codziennie nasza uwaga jest skupiona na na maksymalnym zwiększeniu bezpieczeństw podróżnych.

Utworzyliśmy filary bezpieczeństwa w naszej firmie, aby móc chronić naszych klientów. Pierwszy filar to sprawne busy, a drugim filarem są nasi kierowcy. Zatrudniamy tylko i wyłącznie kierowców objeżdżonych po europejskich trasach, gdyż doświadczony kierowca poradzi sobie nawet w sytuacjach kryzysowych. Posiadamy również trzeci sprawny filar, którym jest infolinia czynna codziennie od rana do wieczora, dzięki czemu klienci są z nami w stałym kontakcie.

Busy do Niemiec codziennie rano pokonują trasę z naszego kraju do centralnych Niemiec, dzięki czemu oferujemy pełną elastyczność w doborze terminu wyjazdu. Całe terytorium Niemiec znajduje się w naszej obsłudze w każdy poniedziałek i piątek. W związku ze stałym rozwojem naszej firmy uruchomiliśmy usługę „busy do Niemiec wieczorem”, dzięki której turyści już rano są na miejscu gotowi do zwiedzania. Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku i ciesz się tani busami do Niemiec w najlepszej ofercie na rynku.

BUSY DO NIEMIEC CODZIENNIE.jpg

OBSZAR OBDŁUGI CODZIENNIE

mapa.jpg

OBSZAR OBSŁUGI I i V DZIEŃ TYGODNIA

BUSY DO NIEMIEC OD DRZWI DO DRZWI

BUSY DO NIEMIEC OD DRZWI DO DRZWI

Prowadzimy transport busami do Niemiec jadąc od drzwi do drzwi. Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na ten rodzaj usługi, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. W ramach tej usługi dokonujemy transportu danego pasażera pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi adresami znajdującymi się na trasie naszych busów. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe środki transportu, które nie są darmowe, dzięki czemu minimalizujemy koszty.

Brak przesiadek i zbędnych postojów znacznie skraca czas podróży, dzięki czemu przyspieszamy spotkanie z bliskimi osobami. System te potocznie nazywa się „door to door” i stał się dominującym systemem transportu osób busami z naszego kraju do Niemiec. W ramach zakupionego biletu udostępniamy Państwu możliwość przewozu do sześćdziesięciu kilogramów bagażu (luk bagażowy) i drobnego bagażu trzymanego na kolanach. Umożliwiamy tym samym zabranie wszystkiego co potrzebne, dzięki czemu zmieści się dodatkowa koszula lub sukienka na niespodziewaną randkę.

Umożliwiamy codziennie sposobność rezerwacji od rana do wieczora, dzięki czemu można wybrać dogodną godzinę kontaktu. Codziennie pod naszym telefonem czekają fachowi konsultacji którzy udzielą niezbędnych informacji i przyjmą Państwa rezerwację. Poprosimy w trakcie rozmowy Państwa o podanie godności, daty wyjazdu oraz podanie adresu startu i meta Państwa podróży. Rezerwacji można dokonać również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Busy do Niemiec od drzwi do drzwi w najlepszej ofercie na naszej stronie!

BUSY DO NIEMIEC CENA

Ile kosztują busy do Niemiec? Jaka jest cena na transportu do DE? Codziennie oferujemy tanie busy do Niemiec które w komfortowych warunkach transportują naszych klientów do celu. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację i wygodne fotele, dzięki którym można wyjść wypoczętym z naszych busów. Cena obejmuje transport od drzwi do drzwi, transport bagażu oraz dobrą atmosferę w kameralnym gronie.

Posiadamy niskie ceny, ale nie najniższe. Jesteśmy legalnie działającą firmą, dzięki czemu otrzymują nasi pasażerowie ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu. Przejazdy z przypadkowymi osobami często bywają niebezpieczne, gdyż nie wiemy z kim jedziemy i jakie są jego umiejętności. Są również firmy kogucik, obsługującą trasę do Niemiec zdezelowanymi pojazdami. W przypadku awarii takiego busa są niejako jego pasażerowie zdani na samych siebie.

BUSY DO NIEMIEC CENA

My oferujemy zawsze znakomity kontakt z naszą infolinią, dzięki czemu żadna awaria nie będzie straszna. W przypadku awarii busa wysyłamy pojazd zastępczy lub kontaktujemy się z naszymi kooperantami, dzięki czemu bez wielkiego opóźnienia klienci docierają do celu. Do Niemiec jeździmy już od ponad dekady, dzięki czemu można powiedzieć że zjedliśmy własne zęby w tym temacie. Każdego dnia, dzień po dniu, od drzwi do drzwi uczyliśmy się jak stworzyć bardziej komfortowe i przyjazne środowisko naszym pasażerom. Efektem tej pracy jest prężnie działająca firma posiadająca ponad 40 pojazdów Renault Traffic.


BUSY DO NIEMIEC BEZ PZRESIADEK - PUNKTUALNIE, SZYBKO, KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE DO CELU

tanie busy do niemiec.jpg

Zachęcamy do rezerwacji busów jasdących do Niemiec bez przesiadek, co jest ważne zwłaszcza w zimne i deszczowe dni! Nasze busy do Niemiec codziennie rano i wieczorem punktualnie odbierają naszych klientów ze wskazanego adresu, dzięki czemu nie są narażeni na niekorzystne warunku pogodowe. Nie ma nic gorszego od oczekiwania na swój przejazd w deszczu lub na mrozie, dzięki czemu stawiamy się zawsze punktualnie w umówionym miejscu. Układamy krótkie trasy, co umożliwi szybsze dotarcie do celu.

Punktualność ma również olbrzymie znaczenie dla naszych klientów korporacyjnych dla których transportujemy ich pracowników do Niemiec lub w przeciwna stronę. Ma to szczególne znaczenie w kwestii utrzymania procesów produkcyjnych. Jesteśmy z siebie dumni, gdyż w chwili obecnej współpracują z nami liczne agencje pracy, dzięki czemu jesteśmy w ich oczach pewną firmą. Korzystając z naszych usług mają pewność, że pracownik na czas trafi do wskazanej lokalizacji za naszą zachodnią granicą. Busy do Niemiec w najlepszej ofercie są dostępne na naszej stronie – zachęcamy do rezerwacji.


ATRAKCJE TURYSTYCZNE NIEMIEC

Wszystkie osoby wybierające się naszymi busami do Niemiec zachęcamy do odwiedzenia Baden Baden, dzięki czemu można poznać uroki tego miasta. My jeździmy do Baden Baden jako firma transportowa oraz jako kuracjusze do tutejszych uzdrowisk, gdyż to miasto z tego słynie. Już w XIX wieku miasto zostało okrzyknięte letnią stolicą Europy, dzięki olbrzymiej liczbie ściągających tu turystów.

W owym okresie miasto przeżywało swoje złote czasy, gdyż powstawały tu luksusowe hotele, kasyna i uzdrowiska. Urządzano tu również wyścigi konne, dzięki czemu miasto ściągało bogaczy zostawiających tu olbrzymie ilości pieniędzy. W tym miejscu po prostu wypadało bywać, dlatego na każdym rogu ulicy można było spotkać sławnych pisarzy i malarzy wraz z rodzinami.

ILE KOSZTUJĄ BUSY DO NIEMIEC.jpg

Jesteśmy wciąż oszołomieni pięknem tego miasta, które zachwyca pięknymi krajobrazami i zabytkami. Codziennie nasze busy jadąc do Niemiec zabierają tu licznych turystów, którym polecamy obejrzenie Hohenbaden Old Castle oraz Romische Badruinen.

Pierwszy obiekt to zapierające dech w piersi ruiny zamku wybudowane w XII wieku. Zamek umiejscowiono na wzgórzu a z jego murów rozciąga się niesamowita panorama na okolicę. W 1590 roku zamek objął wielki pożar, nigdy go nie odbudowana ale jego ruiny wciąż zachwycają. Drugi obiekt pozwoli uzmysłowić każdemu jak wyglądały uzdrowiska w czasach rzymskich. Obiekt zwiedzany jest z audioguidem , w który,m rozbrzmiewają starożytnych filozofów. Łaźnie otwarte są przez niespełna dwie godziny dziennie, dlatego warto tu być trochę wcześniej. Chcesz zobaczyć Baden Baden? Skorzystaj z naszej oferty na tanie busy do Niemiec!

Sprawdź ofertę dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P