BUSY DO NIEMIEC

Busy do Niemiec


bus z Polski do Niemiec


Szukasz taniego busa do Niemiec z Polski codziennie jadącego z adresu pod adres? Organizujemy każdego dnia korzystne cenowo wyjazdy, dzięki którym pojedziesz na wycieczkę, do rodziny czy po prostu do pracy. Z nami udasz się w bezpieczne podróż do wszystkich landów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Przewozy do Niemiec z Polski z adresu pod adres dostępne są są codziennie na naszej stronie! Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię +48 721-446-711 aby zamówić przejazd. Zamów codziennie nasze tanie usługi!

W dniu wyjazdu jeden z naszych kierowców przyjedzie punktualnie pod wskazany adres. W naszej firmie wykonujemy przejazdy z Polski do Niemiec codziennie rano małymi busami (do 8 pasażerów). Oznacza to tyle że wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego miejsca i zabierzemy w wybrane miejsce w dowolnym landzie. Oczywiście dotyczy to obsługiwanego przez nas terenu.

W trasę wypuszczamy auta poddane procesowi ozonowania, który usuwa do 99,9% drobnoustrojów. Ozonowanie jest procesem którym pozwala nam dbać o zdrowie naszych pasażerów, gdyż z tapicerki i wnętrza pojazdu usuwamy drobnoustroje. Od zawsze dbaliśmy o czystość naszych pojazdów, ale w okresie pandemii Covid uległa pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych! Na tej trasie jeździmy od ponad 10 lat, a więc śmiało można nazwać nas doświadczonym operatorem. Sprawdź czy mamy wolne miejsca - tani transport wykonujemy także w piątki, soboty i niedzielę! Pojedź z nami busem do Niemiec w znakomitej cenie!


Przewozy do Niemiec - transport bagażu busem do NiemiecBezpłatnie wykonamy przewóz Twojego bagażu! Szukasz dobrej oferty na komfortowe busy, którymi sprawnie i bezpiecznie wyjedziesz do Niemiec, z wybranego polskiego adresu? W naszej filmie zamówisz sprawny przewóz osób codziennie w najlepszych cenach. W ramach zakupionego przewozu umożliwiamy bezpłatny zabranie ze sobą bagażu. Każdy nasz klient może zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż - dwie walizki (do 20 kg każda) oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych pojazdów. Bardzo prosimy o podpisanie każdej walizki swoim imieniem i nazwiskiem, w celu uniknięcia pomyłek i nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli masz problemy z dźwiganiem to poproś naszego kierowcę o wsadzenie Twojego bagażu do luku. Z pewnością każdy nasz kierowca ochoczo pomoże każdemu pasażerowi.


Bus Niemcy Polska z adresu pod adres


W naszej firmie znajdziesz tanie busy z Polski do Niemiec z adresu pod adres, codziennie jadące bez przesiadek, pod wskazany adres. Jest to zdecydowanie najlepsza forma transportu. Każdy klient kończy swoją podróż pod dowolnie wskazanym adresem. Rezerwacje są codziennie dostępne na naszej infolinii. Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na ten rodzaj usługi, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. W ramach tej usługi dokonujemy zabieramy danego pasażera pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi adresami znajdującymi się na trasie naszych aut. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe środki lokomocji, które nie są darmowe, dzięki czemu minimalizujemy koszty.

busy Polska niemcy z adresu na adres

Jadąc do niemieckich landów poruszamy się z adresu pod adres, co znacznie skraca czas podróży. System ten potocznie nazywamy „od domostwa do domostwa". Stał się on dominującym sposobem podróżowania w naszej branży. W ramach zakupionego ticketu udostępniamy Państwu możliwość przewozu do sześćdziesięciu kilogramów bagażu (luk bagażowy) i drobnego bagażu trzymanego na kolanach. Umożliwiamy tym samym zabranie wszystkiego co potrzebne, dzięki czemu zmieści się dodatkowa koszula lub sukienka na niespodziewaną randkę.

Rezerwacje dostępne są od rana do wieczora, dzięki czemu można wybrać dogodną godzinę kontaktu. Siedem dni w tygodniu pod naszym telefonem czekają fachowi konsultacji którzy udzielą niezbędnych informacji i przyjmą Państwa rezerwację. Poprosimy w trakcie rozmowy Państwa o podanie godności, daty wyjazdu oraz podanie adresu startu i meta Państwa podróży. Rezerwacji można dokonać również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Nasz kierowca i auto przyjedzie po Ciebie w umówione miejsce.


Busy z Polski do Niemiec codziennieZ nami codziennie pojedziesz busem do Niemiec. Skorzystaj z naszych codziennych wyjazdów bezpośrednio pod dom, dzięki czemu już w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży. Nasze pojazdy startują z naszej bazy w której mamy nasze centrum dowodzenia wszechświatem. Prowadzimy tu biuro, centrum diagnostyczne pojazdów oraz prywatny warsztat samochodowy. Nasze pojazdy mają sprawne podzespoły, w tym pasy bezpieczeństwa co jest ważne w razie nieprzyjemnej sytuacji w drodze. Wszystkie z nich posiadają sprawne lampki i podzespoły byś mógł się poczuć bezpiecznie w trakcie pokonywania trasy.

przewozy do Niemiec

W naszych autach zamontowaliśmy także DVD, na którym w trakcie pokonywania trasy można obejrzeć film. Siedem dni w tygodniu staramy się by nasze przejazdy przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze. W trakcie przejazdu zatrzymujemy się minimum dwa razy, aby nasi klienci mogli rozprostować kości czy skorzystać z WC. W celu zatrzymania się w celach oddania moczu prosimy taką prośbę zgłosić kierowcy. Z pewnością zatrzyma się w trasie w dozwolonym do tego miejscu. Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy z Polski do Niemiec i codziennie ciesz się naszymi usługami jakie oferujemy!


Tanie busy do Niemiec - sprawdź ile kosztują


Szukasz dobrej oferty na przewóz i chcesz pojechać z Polski do któregoś landu Federacji? Zastanawiasz się ile kosztują nasze busy do Niemiec i jak długo pojedziesz? Chciałbyś zarezerwować wyjazd, ale nie wiesz ile to kosztuje ? Każdego dnia pojedziesz tanio z terenu pięciu województw w komfortowych warunkach. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację i wygodne fotele, dzięki którym można wyjść wypoczętym z nich. Cena obejmuje przejazd pod wskazany adres, transport bagażu oraz dobrą atmosferę w kameralnym gronie.

Posiadamy niskie ceny, ale nie najniższe. Jesteśmy legalnie działającą firmą, dzięki czemu otrzymują nasi pasażerowie ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu. Przejazdy z przypadkowymi osobami często bywają niebezpieczne, gdyż nie wiemy z kim jedziemy i jakie są jego umiejętności. Są również firmy kogucik, obsługującą trasę zdezelowanymi pojazdami. W przypadku awarii takiego pojazdu są niejako jego pasażerowie zdani na samych siebie.

ile kosztują busy do Niemiec

My oferujemy zawsze znakomity kontakt z naszą infolinią, dzięki czemu żadna awaria nie będzie straszna. W przypadku awarii auta wysyłamy pojazd zastępczy lub kontaktujemy się z naszymi kooperantami, dzięki czemu bez wielkiego opóźnienia klienci docierają do celu. Do Niemiec jeździmy już od ponad dekady, dzięki czemu można powiedzieć że zjedliśmy własne zęby w tym temacie. Każdego dnia, z adresu pod adres uczyliśmy się jak stworzyć bardziej komfortowe i przyjazne środowisko naszym pasażerom. Efektem tej pracy jest prężnie działająca firma posiadająca ponad 40 pojazdów Renault Traffic. Dobry bus do Niemiec to Marcinbus!


PRZEWOZY Z POLSKI DO NIEMIEC - POZNAJ ATRAKCJE TURYSTYCZNE


Dziewięcioosobowe busiki to najwygodniejsza forma transport pomiędzy oboma krajami. Wszystkie osoby wybierające się naszymi pojazdami w podróż zachęcamy do odwiedzenia Baden Baden, dzięki czemu można poznać uroki tego miasta. My jeździmy do jako firma transportowa oraz jako kuracjusze do tutejszych uzdrowisk, gdyż to miasto z tego słynie. Już w XIX wieku miasto zostało okrzyknięte letnią stolicą Europy, dzięki olbrzymiej liczbie ściągających tu turystów.

W owym okresie miasto przeżywało swoje złote czasy, gdyż powstawały tu luksusowe hotele, kasyna i uzdrowiska. Urządzano tu również wyścigi konne, dzięki czemu miasto ściągało bogaczy zostawiających tu olbrzymie ilości pieniędzy. W tym miejscu po prostu wypadało bywać, dlatego na każdym rogu ulicy można było spotkać sławnych pisarzy i malarzy wraz z rodzinami. To wszystko możesz zobaczyć korzystając z naszej oferty przewozowej.

Sprawdź ofertę dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P