BUSY DO NIEMIEC

Busy do NiemiecSzukasz taniego busa do Niemiec? Organizujemy codziennie korzystne cenowo wyjazdy, dzięki którym pojedziesz na wycieczkę, do rodziny czy po prostu do pracy. Z nami udasz się w bezpieczne podróż do wszystkich landów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Przewozy z Polski do Niemiec z adresu pod adres dostępne są są codziennie na naszej stronie! Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię +48 721-446-711 aby zamówić przejazd. Zamów codziennie nasze tanie usługi! Rano we wszystkie dni tygodnia

W dniu wyjazdu jeden z naszych kierowców przyjedzie punktualnie pod wskazany adres. W naszej firmie wykonujemy przejazdy ze wskazanego adresu w Polsce codziennie rano jadąc pod wskazany adres w Niemczech. Oznacza to tyle że wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego miejsca i zabierzemy w wybrane miejsce w dowolnym landzie. Oczywiście dotyczy to obsługiwanego przez nas terenu. W trasę wypuszczamy auta poddane procesowi ozonowania, który usuwa do 99,9% drobnoustrojów. Ozonowanie jest procesem którym pozwala nam dbać o zdrowie naszych pasażerów, gdyż z tapicerki i wnętrza pojazdu usuwamy drobnoustroje. Od zawsze dbaliśmy o czystość naszych pojazdów, ale w okresie pandemii Covid uległa pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych! Na tej trasie jeździmy od ponad 10 lat, a więc śmiało można nazwać nas doświadczonym operatorem. Sprawdź czy mamy wolne miejsca!

flaga

W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy, dzięki którym bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotrą Państwo do celu podróży. Wyjazdy organizujemy codziennie od wielu lat, dzięki czemu wiemy jak obsługiwać naszych klientów na tej trasie. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

W ramach obsługi klienta korporacyjnego oferujemy pracowniczy wyjazdy oraz możliwość nadania paczek i dokumentów firmowych. Usługa ta pomaga w ekspresowym tempie przewieźć dokumenty pomiędzy filiami firmy jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną. Nadanie paczek jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu rozmiarów paczki z naszym konsultantem na naszej infolinii. Udostępniamy tą możliwość jeśli jesteśmy pewni, iż w aucie znajdzie się należyta ilość przestrzeni do wykonania bezpiecznego transportu paczki. W luku bagażowym wsadzany jest bagaż naszych pasażerów, a jego transport to dla nas priorytet. Każdy nasz bus do Niemiec wyrusza każdego dnia cyklicznie - każdego dnia rano! W zakładce "obszar obsługi" zobacz jakie terytorium obsługujem.


Przewozy do NiemiecSzukasz dobrej oferty na komfortowe busy, którymi sprawnie i bezpiecznie wyjedziesz do Niemiec z wybranego polskiego adresu? W naszej fimie zamówisz sprawny przewóz osób codziennie codziennie w najlepszych cenach. Wramach zakupionego przejazdu umożliwiamy bezpłatny zabranie ze sobą bagażu. Każdy nasz klient może zabrać ze sobą bagaż w walizce oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych pojazdów. Bardzo prosimy o podpisanie każdej walizki swoim imieniem i nazwiskiem w celu uniknięcia pomyłek i nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli masz problemy z dźwiganiem to poproś naszego kierowcę o wsadzenie Twojego bagażu do luku. Z pewnością każdy nasz kierowca ochoczo pomoże każdemu pasażerowi.


Obszar obsługi


obszar obsługi

W naszej obsłudze znajduje się teren pięciu województw wymienionych z boku. Na naszej stronie głównej znajdą Państwo dokładną mapkę obszaru jaki obsługujemy. Wyjazdy z tego obszaru wykonujemy niemal przez 365 dni w roku oferując stałe i regularne linie. Codziennie jeździmy do środkowych landów, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy wszystkie adresy.


Busy do Niemiec codziennie
Z nami codziennie pojedziesz busem do Niemiec. Skorzystaj z naszych codziennych wyjazdów bezpośrednio pod dom, dzięki czemu już w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży. Nasze pojazdy startują z naszej bazy w której mamy nasze centrum dowodzenia wszechświatem. Prowadzimy tu biuro, centrum diagniostyczne pojazdów oraz prywatny warsztat samochodowy. Nasze pojazdy mają sprawne podzespoły, w tym pasy bezpieczeństwa co jest ważne w razie nieprzyjemnej sytuacji w drodze. Wszystkie z nich posiadają sprawne lampki i podzespoły byś mógł się poczuć bezpieczenie w trakcie pokonywania trasy. W naszych autach zamontowaliśmy także DVD, na którym w trakcie pokonywania trasy można obejrzeć film. Siedem dni w tygodniu staramy się by nasze przejazdy przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze.

przewozy do Niemiec

Jadąc z nami możesz ze sobą zabrać dużą ilość bagażu. W trakcie przejazdu zatrzymujemy się mimnimum dwa razy aby nasi klienci mogli rozprostować kości czy skorzystać z WC. W celu zatrzymania się w celach oddania moczu prosimy taką prośbę zgłosić kierowcy. Z pewnością zatrzymie się w trasie w dozwolonym do tego miejscu.

Nasze auta każdego dnia o poranku pokonują trasę do niemieckich landów, dzięki czemu oferujemy pełną elastyczność w doborze terminu wyjazdu. Całe terytorium naszego sąsiada znajduje się w naszej obsłudze w każdy poniedziałek i piątek. W związku ze stałym rozwojem naszej firmy uruchomiliśmy usługę wyjazdów wieczornych, dzięki której turyści już o świcie są na miejscu gotowi do zwiedzania. Skorzystaj z najlepszej oferty na przewóz do Niemiec i codziennie ciesz się tani usługami jakie oferujemy!


Busy Niemcy Polska z adresu pod adresW naszej firmie znajdziesz tanie busy do Niemiec z Polski z adresu pod adres codziennie jadące bez przesiadek pod wskazany adres. Jest to zdecydowanie najlepsza forma transportu. Każdy klient kończy swoją podróż pod dowolnie wskazanym adresem. Rezerwacje są codziennie dostępne na naszej infolinii. Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na ten rodzaj usługi, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. W ramach tej usługi dokonujemy zabieramy danego pasażera pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi adresami znajdującymi się na trasie naszych aut. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe środki lokomocji, które nie są darmowe, dzięki czemu minimalizujemy koszty.

flaga2

Jadąc do niemieckich landów poruszamy się z adresu pod adres, co znacznie skraca czas podróży, dzięki czemu przyspieszamy spotkanie z bliskimi osobami. System ten potocznie nazywamy „od domostwa do domostwa". Stał się on dominującym sposobem podróżowania w naszej branży. W ramach zakupionego ticketu udostępniamy Państwu możliwość przewozu do sześćdziesięciu kilogramów bagażu (luk bagażowy) i drobnego bagażu trzymanego na kolanach. Umożliwiamy tym samym zabranie wszystkiego co potrzebne, dzięki czemu zmieści się dodatkowa koszula lub sukienka na niespodziewaną randkę.

Rezerwacje dostępne są od rana do wieczora, dzięki czemu można wybrać dogodną godzinę kontaktu. Siedem dni w tygodniu pod naszym telefonem czekają fachowi konsultacji którzy udzielą niezbędnych informacji i przyjmą Państwa rezerwację. Poprosimy w trakcie rozmowy Państwa o podanie godności, daty wyjazdu oraz podanie adresu startu i meta Państwa podróży. Rezerwacji można dokonać również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Nasz kierowca i auto przyjedzie po Ciebie w umówionym dniu.


Ile kosztują nasze usługi?


Szukasz dobrej oferty na przewóz i chcesz pojechać do któregoś landu Federacji? Zastanawiasz się ile kosztują nasze usługi i jak długo pojedziesz? Chciałbyś zarezerować wyjazd, ale nie wiesz ile to kosztuje ? Każdego dnia pojedziesz tanio z terenuy pięciu województw w komfortowych warunkach. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację i wygodne fotele, dzięki którym można wyjść wypoczętym z nich. Cena obejmuje przejazd pod wskazany adres, transport bagażu oraz dobrą atmosferę w kameralnym gronie.

Posiadamy niskie ceny, ale nie najniższe. Jesteśmy legalnie działającą firmą, dzięki czemu otrzymują nasi pasażerowie ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu. Przejazdy z przypadkowymi osobami często bywają niebezpieczne, gdyż nie wiemy z kim jedziemy i jakie są jego umiejętności. Są również firmy kogucik, obsługującą trasę zdezelowanymi pojazdami. W przypadku awarii takiego pojazdu są niejako jego pasażerowie zdani na samych siebie.

1

My oferujemy zawsze znakomity kontakt z naszą infolinią, dzięki czemu żadna awaria nie będzie straszna. W przypadku awarii auta wysyłamy pojazd zastępczy lub kontaktujemy się z naszymi kooperantami, dzięki czemu bez wielkiego opóźnienia klienci docierają do celu. Do Niemiec jeździmy już od ponad dekady, dzięki czemu można powiedzieć że zjedliśmy własne zęby w tym temacie. Każdego dnia, z adresu pod adres uczyliśmy się jak stworzyć bardziej komfortowe i przyjazne środowisko naszym pasażerom. Efektem tej pracy jest prężnie działająca firma posiadająca ponad 40 pojazdów Renault Traffic.

Tanie busy do Niemiec


Szukasz busów do Niemiec, tanich i komfortowych? Z nami w przystępnej cenie dotrzesz we wskazane miejsce w u naszewgo zachodniego sąsiada. Rzecz jasna jesteśmy legalnie działającą firmą, w związku z czym nie będziemy tansi od freelancierów, ale ceny mamy bardzo dobre. Przekonasz się o tym rezerwując swój wyjazd w naszej firmie. Podczas rozmowy z naszymi telekonsultantami udzielą oni Państwo wyczerpujących i pełnych informacji odnośnie podróży. Zobacz także propozyję miejsc, które warto naszym zdaniem odwiedzić w tym pięknym kraju. Zapraszamy do składania rezerwacji i czerpania radości do wojaży z naszą firmą. Zamów podróż w naszej firmie i przekonaj się jak bardzo są komfortowe.


POZNAJ ATRAKCJE TURYSTYCZNE TEGO KRAJU


Dzewięcioosobowe busiki to najwygodniejsza forma transportpomiędzy oboma krajami. Wszystkie osoby wybierające się naszymi pojazdami w podróż zachęcamy do odwiedzenia Baden Baden, dzięki czemu można poznać uroki tego miasta. My jeździmy do jako firma transportowa oraz jako kuracjusze do tutejszych uzdrowisk, gdyż to miasto z tego słynie. Już w XIX wieku miasto zostało okrzyknięte letnią stolicą Europy, dzięki olbrzymiej liczbie ściągających tu turystów.

W owym okresie miasto przeżywało swoje złote czasy, gdyż powstawały tu luksusowe hotele, kasyna i uzdrowiska. Urządzano tu również wyścigi konne, dzięki czemu miasto ściągało bogaczy zostawiających tu olbrzymie ilości pieniędzy. W tym miejscu po prostu wypadało bywać, dlatego na każdym rogu ulicy można było spotkać sławnych pisarzy i malarzy wraz z rodzinami. To wszystko możesz zobaczyć korzystając z naszej oferty.

1

Jesteśmy wciąż oszołomieni pięknem tego miasta, które zachwyca pięknymi krajobrazami i zabytkami. Codziennie nasze pojazdy zabierają tu licznych turystów, którym polecamy obejrzenie Hohenbaden Old Castle oraz Romische Badruinen.

Pierwszy obiekt to zapierające dech w piersi ruiny zamku wybudowane w XII wieku. Zamek umiejscowiono na wzgórzu a z jego murów rozciąga się niesamowita panorama na okolicę. W 1590 roku zamek objął wielki pożar, nigdy go nie odbudowana ale jego ruiny wciąż zachwycają. Drugi obiekt pozwoli uzmysłowić każdemu jak wyglądały uzdrowiska w czasach rzymskich. Obiekt zwiedzany jest z audioguidem, w którym rozbrzmiewają starożytnych filozofów. Łaźnie otwarte są przez niespełna dwie godziny dziennie, dlatego warto tu być trochę wcześniej. Chcesz zobaczyć miast? Skorzystaj z naszej oferty! Zachęcamy do składania rezerwacji na wyjazdy do Niemiec.

Sprawdź ofertę dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P