BUSY DO NIEMIEC

Busy do NiemiecSzukasz busa do Niemiec z Polski? Organizujemy codziennie wyjazdy dzięki którym pojedziesz na wycieczkę, do rodziny czy po prostu do pracy. Z nami udasz się w bezpiecznę podróż do wszystkich landów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. W naszej firmie przewozy do Niemiec z Polski wykonujemy z adresu pod adres. Oznacza to tyle że zabierzemy Cię z dowolnego miejsca i zabierzemy w wybrane miejsce. W trasę wypuszczamy auta poddane procesowi ozonowania, który usuwa do 99,9% drobnoustrojów. Ozonowanie jest procesem którym pozwala nam dbać o zdrowie naszych pasażerów, gdyż z tapicerki i wnętrza pojazdu usuwamy drobnoustroje. Od zawsze dbaliśmy o czystość naszych pojazdów, ale w okresie pandemii Covid uległa pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych! Skorzystaj z naszej oferty transportowej na trasie z Polski do Niemiec!

busy do Niemiec

W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne busy, dzięki którym bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotrą Państwo do celu z adresu pod adres. Wyjazdy busem do Niemiec organizujemy codziennie od wielu lat, dzięki czemu wiemy jak obsługiwać naszych klientów na tej trasie. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta korporacyjnego oferujemy transport pracowników z Polski do Niemiec oaz transport paczek i dokumentów firmowych. Usługa ta pomaga w ekspresowym tempie przewieźć dokumenty pomiędzy filiami firmy jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną. Nadanie paczek jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu rozmiarów paczki z naszym konsultantem na naszej infolinii. Udostępniamy tą możliwość jeśli jesteśmy pewni, iż w busie znajdzie się należyta ilość przestrzeni do wykonania bezpiecznego transportu paczki. W luku bagażowym wsadzany jest bagaż naszych pasażerów, a jego transport to dla nas priorytet. Wyjazdy busów do Niemiec w naszej firmie odbywają się cyklicznie - każdego dnia rano! . W zakładce "obszar obsługi" zobacz jakie terytorium obsługujem.

W ramach zakupionego biletu przewozowego umożliwiamy bezpłatny transport bagażu. Każdy nasz klient może zabrać ze sobą bagaż w walizce oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych pojazdów. Jeśli masz problemy z dźwiganiem to poproś naszego kierowcę o wsadzenie Twojego bagażu do luku. Każdy nasz bus do Niemiec wyrusza zaopatrzony w narzędzia do doraźnej naprawy. W razie ewentualnej usterki mamy wszystko co potrzebne by go naprawić. jeśli to nie pomoże szybko podstawiamy nowy pojazd - mamy ich ponad 40! Zachęcamy do rezerwacji przezjazdu w naszej firmie!


Przewozy do Niemiec


Przewóż osób to dziedzina którą zajmujemy się od wielu lat. Busy do Niemiec z Polski startują z samego rana, dzięki czemu już w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży. Nasze pojazdy startują z naszej bazy w której mamy nasze centrum dowodzenia wszechświatem. Prowadzimy tu biuro, centrum diagniostyczne pojazdów oraz prywatny warsztat samochodowy. Nasze pojazdy mają sprawne podzespoły, w tym pasy bezpieczeństwa co jest ważne w razie nieprzyjemnej sytuacji w drodze. Wszystkie z nich posiadają sprawne lampki i podzespoły byś mógł się poczuć bezpieczenie w trakcie pokonywania trasy. W naszych autach zamontowaliśmy także DVD, na którym w trakcie przewozu można obejrzeć film. Codziennie staramy się by nasze przewozy przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze.

przewozy do Niemiec

Jadąc do Niemiec możesz ze sobą zabrać dużą ilość bagażu. W trakcie przejazdu zatrzymujemy się mimnimum dwa razy aby nasi klienci mogli rozprostować kości czy skorzystać z WC. W celu zatrzymania się w celach oddania moczu prosimy taką prośbę zgłosić kierowcy. Z pewnością zatrzymie się w trasie w dozwolonym do tego miejscu.

Nasze busy codziennie rano pokonują trasę z naszego kraju do centralnych landów, dzięki czemu oferujemy pełną elastyczność w doborze terminu wyjazdu. Całe terytorium naszego sąsiada znajduje się w naszej obsłudze w każdy poniedziałek i piątek. W związku ze stałym rozwojem naszej firmy uruchomiliśmy usługę przewozów wieczornych, dzięki której turyści już rano są na miejscu gotowi do zwiedzania. Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku i ciesz się tani usługami jakie oferujemy! Pamiętaj że przejazd z Polski do Niemiec jest ubezpieczony!


Bus Polska Niemcy z adresu pod adresWyjazdy busem z Polski do Niemiec są codziennie dostępnę na naszej infolinii. Prowadzimy transport jadąc z adresu pod adres. Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na ten rodzaj usługi, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. W ramach tej usługi dokonujemy zabieramy danego pasażera pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi adresami znajdującymi się na trasie naszych busów. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe środki lokomocji, które nie są darmowe, dzięki czemu minimalizujemy koszty.

bus polska niemcy z adresu pod adres

Wykonując przwozy do Niemiec jeździmy z adresu pod adres co znacznie skraca czas podróży, dzięki czemu przyspieszamy spotkanie z bliskimi osobami. System ten potocznie nazywamy „door to door”. Stał się on dominującym sposobem podróżowania w naszej branży. W ramach zakupionego biletu udostępniamy Państwu możliwość przewozu do sześćdziesięciu kilogramów bagażu (luk bagażowy) i drobnego bagażu trzymanego na kolanach. Umożliwiamy tym samym zabranie wszystkiego co potrzebne, dzięki czemu zmieści się dodatkowa koszula lub sukienka na niespodziewaną randkę.

Umożliwiamy codziennie sposobność rezerwacji od rana do wieczora, dzięki czemu można wybrać dogodną godzinę kontaktu. Codziennie pod naszym telefonem czekają fachowi konsultacji którzy udzielą niezbędnych informacji i przyjmą Państwa rezerwację. Poprosimy w trakcie rozmowy Państwa o podanie godności, daty wyjazdu oraz podanie adresu startu i meta Państwa podróży. Rezerwacji można dokonać również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Nasz bus przyjedzie po Ciebie w umówionym dniu.


BUSY DO NIEMIEC CENA


Zastaniasz się ile kosztują busy do Niemiec? Chciałbyś zarezerować busa do Niemiec, ale nie wiesz ile to kosztuje ? Codziennie oferujemy tanie wyjazdy z Polski do Niemiec które w komfortowych warunkach. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację i wygodne fotele, dzięki którym można wyjść wypoczętym z nich. Cena obejmuje przejazd do Niemiec z adresu na adres, transport bagażu oraz dobrą atmosferę w kameralnym gronie.

Posiadamy niskie ceny, ale nie najniższe. Jesteśmy legalnie działającą firmą, dzięki czemu otrzymują nasi pasażerowie ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu. Przejazdy z przypadkowymi osobami często bywają niebezpieczne, gdyż nie wiemy z kim jedziemy i jakie są jego umiejętności. Są również firmy kogucik, obsługującą trasę zdezelowanymi pojazdami. W przypadku awarii takiego pojazdu są niejako jego pasażerowie zdani na samych siebie.

ile kosztują busy do Niemiec

My oferujemy zawsze znakomity kontakt z naszą infolinią, dzięki czemu żadna awaria nie będzie straszna. W przypadku awarii busa wysyłamy pojazd zastępczy lub kontaktujemy się z naszymi kooperantami, dzięki czemu bez wielkiego opóźnienia klienci docierają do celu. Do tego kraju jeździmy już od ponad dekady, dzięki czemu można powiedzieć że zjedliśmy własne zęby w tym temacie. Każdego dnia, z adresu pod adres uczyliśmy się jak stworzyć bardziej komfortowe i przyjazne środowisko naszym pasażerom. Efektem tej pracy jest prężnie działająca firma posiadająca ponad 40 pojazdów Renault Traffic.


PUNKTUALNIE, SZYBKO, KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE DO CELUZachęcamy do rezerwacji przewozów do Niemiec. Z nami pojedziesz bez przesiadek, co jest ważne zwłaszcza w zimne i deszczowe dni! Nasze auta codziennie rano i wieczorem punktualnie odbierają naszych klientów ze wskazanego adresu, dzięki czemu nie są narażeni na niekorzystne warunku pogodowe. Nie ma nic gorszego od oczekiwania na swój przejazd w deszczu lub na mrozie, dzięki czemu stawiamy się zawsze punktualnie w umówionym miejscu. Układamy krótkie trasy, co umożliwi szybsze dotarcie do celu na trasie z Polski do Niemiec.


Punktualność ma również olbrzymie znaczenie dla naszych klientów korporacyjnych dla których transportujemy ich pracowników do Niemiec. Ma to szczególne znaczenie w kwestii utrzymania procesów produkcyjnych. Jesteśmy z siebie dumni, gdyż w chwili obecnej współpracują z nami liczne agencje pracy, dzięki czemu jesteśmy w ich oczach pewną firmą. Korzystając z naszych usług mają pewność, że pracownik na czas trafi do wskazanej lokalizacji za naszą zachodnią granicą. Zabierzemy Cię z dowolnego adresu w Polsce i zabierzemy pod dowolny adres w Niemczech.


ATRAKCJE TURYSTYCZNE NIEMIEC


Wszystkie osoby wybierające się naszymi pojazdami w podróż zachęcamy do odwiedzenia niemieckich Baden Baden, dzięki czemu można poznać uroki tego miasta. My jeździmy do jako firma transportowa oraz jako kuracjusze do tutejszych uzdrowisk, gdyż to miasto z tego słynie. Już w XIX wieku miasto zostało okrzyknięte letnią stolicą Europy, dzięki olbrzymiej liczbie ściągających tu turystów.

W owym okresie miasto przeżywało swoje złote czasy, gdyż powstawały tu luksusowe hotele, kasyna i uzdrowiska. Urządzano tu również wyścigi konne, dzięki czemu miasto ściągało bogaczy zostawiających tu olbrzymie ilości pieniędzy. W tym miejscu po prostu wypadało bywać, dlatego na każdym rogu ulicy można było spotkać sławnych pisarzy i malarzy wraz z rodzinami. To wszystko możesz zobaczyć korzystając z naszej oferty.

bus do Niemiec

Jesteśmy wciąż oszołomieni pięknem tego miasta, które zachwyca pięknymi krajobrazami i zabytkami. Codziennie nasze busy zabierają tu licznych turystów, którym polecamy obejrzenie Hohenbaden Old Castle oraz Romische Badruinen.

Pierwszy obiekt to zapierające dech w piersi ruiny zamku wybudowane w XII wieku. Zamek umiejscowiono na wzgórzu a z jego murów rozciąga się niesamowita panorama na okolicę. W 1590 roku zamek objął wielki pożar, nigdy go nie odbudowana ale jego ruiny wciąż zachwycają. Drugi obiekt pozwoli uzmysłowić każdemu jak wyglądały uzdrowiska w czasach rzymskich. Obiekt zwiedzany jest z audioguidem, w którym rozbrzmiewają starożytnych filozofów. Łaźnie otwarte są przez niespełna dwie godziny dziennie, dlatego warto tu być trochę wcześniej. Chcesz zobaczyć miast? Skorzystaj z naszej oferty! Zachęcamy do składania rezerwacji na przejazdy busem z Polski do Niemiec w naszej firmie!

Sprawdź ofertę dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P