> > > Murowana-goslina

Murowana Goślina

Busy do Holandii z Murowana Goślina. Jeździmy również do Niemiec i Belgii

Oferujemy tanie busy do Holandii, Belgii i Niemiec z miasta Murowana Goślina. Nasze busy jeźdżą każdego dnia zabierając Cię ze wskazanego adresu i zawożą pod drugi wskazany adres. Nasze pojazdy są nowe, czyste i w pełni komfortowe. Twoje bezpieceństwo i komfort jest dla nas priorytetem. Rezerwacji busów można dokonać poprzez formularz kontaktowy lub dzwoniąc/wysyłając SMS pod numer telefonu +48 721-446-711

O firmie Marcinbus

Od dłuższego czasu specjalizujemy się licencjonowanym transporcie osób do krajów UE, zdobyte praktyką doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia wykonując przejazdy z Murowanej Gośliny do krajów Zachodu. Klienci cenią nas za niezawodne pojady, doświadczonych kierowców, miłą obsługę oraz codziennie wyjazdy. Nasze busy jeźdżą w systemie „door to door”. Jadąc z nami możesz liczyć na profesjonalną i miłą obsługę podczas przyjmowania zlecenia transportu osób lub paczek.

Trochę o mieście

Historia miasta sięga XIV wieku. Dziś jest to ponaddziesięciotysięczna miejscowość która słynie z pięknych rajobrazów, wspaniałych zabytków oraz wielkich tradycji sportowych.