Busy do Flensburg


Busy do Flensburg


busy do Flensburg

Szukasz busa do Flensburga z Polski? Flensburg jest miastem w Niemczech. Z nami pojedziesz komfortowymi pojazdami marki Renault mieszczącymi 8 osób i kierowcę. Wyjazd w kameralnych warunkach poprawia komfort jazdy i bezpieczeństwo. Rezerwacje można składać codziennie telefonicznie na widoczny powyżej numer telefonu lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dzień na kontakt.

Przewozy do Flensburga z Polski pod wskazany adres organizujemy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Wyjazdy rano umożliwiają dotarcie do celu w tym samym dniu, co ma olbrzymie znaczenie dla osób podróżujących w celach turystycznych. Dla nas nie jest istotny cel Twojego wyjazdu, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie Tobie bezpieczeństwa podczas pokonywania trasy.

Z nami pojedziesz busem do Flensburga szybko, tanio i bezpiecznie. Organizacją przewozów pasażerskich zajmujemy się od ponad 10 lat, a w tym czasie grono naszych klientów stale się powiększało. W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu pasażerowi przysługuje możliwość przewieznia dużej ilości bagażu. Są to konkretnie dwie duże walizki umieszczane w lukach bagażowych naszych pojazdów oraz bagaż podręczny. Bagaż umieszczany w luku powinien być opisany imiennie by uniknąć ewentualnych pomyłek. Bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć umieszczony na kolanach.

Wykonamy dla Ciebie tani transport z lub do Polski z lub do Flensburga komfortowymi pojazdami na wskazany przez Ciebie adres. Jesteśmy liderem kształtowania dobrych cen, w stosunku do jakości oferowanych usług. Nasza firma otrzymała prestiżową nagrodę Orłów transportu dla najlepszych firm z branży. Otrzymaliśmy brązową statuetkę, która jest wynikiem uznania naszej firmy przewozowej. Jeśli zatem szukasz taniej i bezpiecznej alternetrywy dla przejazdów własnym autem to idealnie trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Marcinbus jadąc busem do Flensburg. Zapraszamy do składania rezerwacji. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych pojazdach.

Informacje o mieście


Flensburg jest miastem portowymna prawach powiatu w północnych Niemczech. W maju 1945 roku, po przejęciu urzędu Prezydenta przez Karla Dönitza, miasto tymczasowo gościło rząd Niemiec nazistowskich. Wielu naszych klientów pracuje w tym miejscu, i docierają do niego z udziałem naszej firmy przewozowej. Znajdują oni tutaj zatrudnienie w różnych dziedzinach gospodarki. Rozwinął się tu prężnie przemysł: spożywczy, maszynowy, papierniczy oraz stoczniowy. Na stałe w mieście zameldowanych jest 469 Polaków co stawia ich na trzecim miejscu zaraz po Turkach i Duńczykach.

Miasto podzielone jest na kilkanaście dzielnic, a wśród nich znajdują się: Śródmieście, Engelsb, Friesischer Berg, Fruerlund, Jürgensby czy Mürwik. W mieście znajduje się stacja kolejowa Flensburg Bahnhof. W mieście działa znana z rozgrywek męskich piłki ręcznej drużyna SG Flensburg-Handewitt. W mieście znajdują się m.in.: centrum mniejszości duńskiej w Niemczech czy ogólnoniemieckiego rejestru osób naruszających przepisy ruchu drogowego. Miasto słynie także z produkcji piwa Flensburger Pilsener. Swoją siedzibę ma tu takżeBeate Uhse AG, które jest pręznym europejskim przedsiębiorstwem z branży erotrycznej. Turyści bardzo często roboą sobie zdjęcie na tle posągu Lwa z Idstedt

Busy z Flensburga do Polski


busy Flensburg Polska

Każdego roku przybywa klientów jadących z nami do tego cudownego miasta jak i tych powracających do Polski. Z nami pojedziesz busem z Flensburga do Polski w okolicach północy w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy odbywają się na przełomie pierwszego i drugiego dnia tygodnia oraz piątego i szóstego. Dzięki kursom w godzinach nocnych w tym samym dniu znajdą się Państwo pod adresem wskazanym w naszej ojczyźnie. Jadąc pod wskazane drzwi oszczędzają Państwo na innych formach transportu, a także omijają niekorzystne warunki atmosferyczne jakie mogą wystąpić w dniu przejazdu. Ma to szczególne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym kiedy to atmosfera potrafi być kapryśna.

Podczas przewozu nasi kierowcy zatrzymują się w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscach. W szczególności są to stacje benzynowe na których można zakupić napoje i prowiant, zapalić papierosa czy skorzystać z WC. Zachęcamy do korzystania z postojów wszystkich naszych klientów, chociażby dla rozprostowania kości aby wyjść z busa świeżym i wypoczętym. Do Polski wracają przede wszystkich pracownicy flensburskich firm. Wzmożony ruch obserwujemy w okresie okołoświątecznym oraz po zakończeniu zbiorów. W celu zapewnienia sobie przejazdu busami z Flensburga w okresie okołoświątecznym zachęcamy do składania rezerwacji we wcześniejszym termnie. Już dziś zarezerwuj swój wyjazd w sprawdzonej i rzetelnej firmie jaką jesteśmy my! Do zobaczenia w naszych busach!