Grodzisk Wielkopolski

Najlepsze busy na rynku, sprawdzony przewóz osób z Grodziska Wielkopolskiego do Holandii, Niemiec i Belgii - to musi być firma Marcinbus. Jesteśmy liderem na rynku osobowego transportu z Polski na Zachód Europy. Grodzisk Wielkopolski jest stałym punktem na naszej mapie. Każdego dnia nasze busy wyruszają m.in. do Holandii oraz wracają do miasta. Prowadzimy również transport małych przesyłek i dokumentów. Rzadko mamy możliwość przewozu większych paczek - przesyłki wyruszają w bagażniku wraz z walizkami naszych pasażerów. Flota naszych busów liczy blisko pięćdziesiąt pojazdów marki Renault Traffic. Większość z nich stanowią busy, które mają poniżej dwóch lat - nie oszczędzamy na bezpieczeństwie (każdy bus jest systematycznie diagozowany celem wyeliminowania usterek, a kiedy nie spełnia on naszych wysoko postawionych standardów bezpieczeństwa, to jest wymieniany na nowe). W celu poprawy Państwa bezpieczeństwa kadrę naszych kierowców tworzą osoby o bogatym doświadczeniu za kółkiem. Posiadają oni komplet badań i uprawnień do wykonywania zawodu. "Door to door" jest to sposób transportu osobowego, w którym pasażer wsiada do pojazdu przewoźnika w wyznaczonym przez siebie miejscu (może to być miejsce zamieszkania) oraz wieziony jest pod drugi dowolnie wybrany adres - system ten funkcjonuje w naszej firmie od początku jej istnienia. Możesz jechać i wrócić pod dowolnie wybrany adres w mieście Grodzisk.

Kiedy jeżdzimy, jak zarezerwować przejazd oraz koszty transportu z Grodziska

Marcinbus wyrusza do takich krajów jak: Holandia , Niemcy i Belgia każdego dnia. Codziennie wyjazdy to gwarancja dotarcia przez Ciebie w wyznaczone miejsce w dogodnym dla Ciebie terminie. Z Polski wyjeżdżamy w godzinach porannych, a powroty rozpoczynają się od godziny 17 (start w Niderlandach). Oplata za przejazd do Kraju Wiatraków wynosi około 65 euro lub 270 zł. Transport do naszego zachodniego sąsiada może być odrobinę tańszy. Rezerwacja w naszej firmie są niesamowite proste. Do przeprowadzenia pełnej rezerwacji wystarczy Ci telefon lub odwiedzenie jednego z naszych oddziałów. Potrzebujemy od Ciebie kilku informacji: Twoja godność, nr telefonu do kontaktu, dokładne wskazanie adresu poczatkowego i końcowego Twojej podróży oraz datę kiedy przewóz ma być wykonany. W dzień poprzedzający Twój transport busem z lub do miejscowości Grodzisk Mazowiecki poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy w dniu następnym. Wyślij SMS-a ze wskazanymi danymi lub zadzwoń do nas pod nr +48 721-446-711.

W ramach naszej działalności obsługujemy nie tylko detalistów. Z naszej oferty korzystają również firmy oraz agencje pracy. Każdego dnia przewozimy ich pracowników pod wskazany adres. Dzięki nam możesz być pewny, że Twój pracownik terminwo trafi do miejscowości w której będzie miał świadczyć dla Ciebie pracę. Nie ryzykuj i postaw na sprawdzoną firmę. Marcinbusy to najlepsze busy do Holaanii i Niemiec na rynku! Od ponad 10 lat służymy Wam naszą wiedzą opartą na doświadczeniu i pozytywnym nastawieniem do Klienta. Zapraszamy.