Busy Grodzisk Wielkopolski

Busy z Grodziska do Holandii, Belgii i Niemiec


Oferujemy tanie przewozy busem z Grodziska dzięki czemu bezpiecznie i bez nadmiernich kosztów dostaniesz się do innych krajów. Z nami pojedziesz do Holandii, Niemiec i Belgii - to musi być firma Marcinbus. Jesteśmy liderem na rynku przejazdów do krajów Europy zachodniej. Grodzisk jest stałym punktem na naszej mapie, a każdego dnia nasze pojazdy wyruszają m.in. do Holandii, Belgii i Niemiec oraz wracają do miasta. Prowadzimy również transport małych przesyłek i dokumentów. Rzadko mamy możliwość przewozu większych paczek - przesyłki wyruszają w bagażniku wraz z walizkami naszych pasażerów. Flota naszych busów liczy blisko pięćdziesiąt pojazdów marki Renault Traffic. Większość z nich stanowią busy, które mają poniżej dwóch lat - nie oszczędzamy na bezpieczeństwie, dzięki czemu można spokojnie usiąść we fotelach.

Każdy bus jest systematycznie diagozowany celem wyeliminowania usterek, a kiedy nie spełnia on naszych wysoko postawionych standardów bezpieczeństwa, to jest wymieniany na nowego. Codziennie busy z Grodziska jadą w naszej firmie do Holandii, Belgii, Niemiec centralnych oraz w każdy poniedziałek i piątek docieramy na północ i południe tego kraju. Powroty do Grodziska z Holandii, Niemiec i Belgii odbywają się codziennie. W celu poprawy Państwa bezpieczeństwa kadrę naszych kierowców tworzą osoby o bogatym doświadczeniu za kółkiem. Posiadają oni komplet badań i uprawnień do wykonywania zawodu. Jeździmy pod drzwi - jest to sposób transportu osobowego, w którym pasażer wsiada do pojazdu przewoźnika w wyznaczonym przez siebie miejscu (może to być miejsce zamieszkania) oraz wieziony jest pod drugi dowolnie wybrany adres - system ten funkcjonuje w naszej firmie od początku jej istnienia. Możesz jechać i wrócić pod dowolnie wybrany adres w mieście.

Przewozy z Grodziska do Niemiec Holandii i Belgii.


Codziennie przewozy to gwarancja dotarcia przez Ciebie w wyznaczone miejsce w dogodnym dla Ciebie terminie. Z Grodziska wyjeżdżamy w godzinach porannych, a powroty busem do Grodziska rozpoczynają się od godziny 17 (start w Niderlandach). Powroty z landów rozpoczynają się około 19 przy granicy z Krajem Wiatraków lub około północy jeśli startujemy z północnych lub pólnocnych landów. Transport do naszego zachodniego sąsiada może być odrobinę tańszy. Do przeprowadzenia pełnej rezerwacji wystarczy Ci telefon lub odwiedzenie jednego z naszych oddziałów. Potrzebujemy od Ciebie kilku informacji: Twoja godność, nr telefonu do kontaktu, dokładne wskazanie adresu poczatkowego i końcowego Twojej podróży oraz datę kiedy przewóz ma być wykonany. W dzień poprzedzający Twój transport z lub do miejscowości Grodzisk poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy w dniu następnym. Wyślij SMS-a ze wskazanymi danymi lub zadzwoń do nas pod nr +48 721-446-711.

Busy do Holandii Grodzisk

W ramach naszej działalności obsługujemy nie tylko detalistów. Z naszej oferty korzystają również firmy oraz agencje pracy. Każdego dnia przewozimy ich pracowników pod wskazany adres. Dzięki nam możesz być pewny, że Twój pracownik terminwo trafi do miejscowości w której będzie miał świadczyć dla Ciebie pracę. Nie ryzykuj i postaw na sprawdzoną firmę. Marcinbusy to najlepsz korelacja ceny i jakości. Od ponad 10 lat służymy Wam naszą wiedzą opartą na doświadczeniu i pozytywnym nastawieniem do klienta. Jeślii szukasz zagranicznego przewozu osób, to koniecznie skorzystaj z naszej firmy! Zapraszamy.