Krzyż Wielkopolski

Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Krzyż Wielkopolski

Marcinbus to codzienne wyjazdy busami na trasie Krzyż Wielkopolski - Niemcy - Holandia - Belgia i w drugą stronę. Rezerwacja pod numerem telefonu +48 721-446-711. Jeśli busy to tylko my!

Krzyż Wkpl. to stosunkowo duże miasto liczące 6222 mieszkańców. Nazwa miasta wywodzi się od niemieckiego słowa oznaczającego oznaczony w nazwie symbol katolicki. Miasto powstało jako osada kolejowa. Do 1991 roku miasto nie nazywane było "Krosno". To właśnie w tym roku dodano przymiotnik do nazwy miasta. Pierwsi osadnicy mieszkali tu już w 8-9 w p.n.e. o czym świadczą wydobyte z ziemi narzędzia.

Czemu jeździmy za granicę

Jeśli liczy się dla Ciebie wygoda i szybki czas wyjazdu, to najlepiej postawić na sprawdzone spółki przewozowe. Każdy z nas wyjeźdżając za granicę szyka komfortu i bezpieczeństwa w najlepszych cenach. Obojętnie czy jest to wyjazd do pracy, na wczasy albo w odwiedziny u rodziny. Firma Marcinbus to wszystko Ci zapewni! Od lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Pasażerów. Codzienne wyjazdy, transport w systemie "door to door", to tylko jedne z naszych przymiotów. Zachód Europy to kluczowy kierunek naszych usług. Jeśli mieszkasz w Krzyżu Wielkopolskim i szukasz sprawdzonego przewoźnika to idealnie trafiłeś! Z nami zaoszczędziś swój czas i ciężko zarobione Euro.
Busy do Holandii? Sprawdź ofertę firmy Marcinbus! U nas przewóz osób i transport paczek w najlepszych cenach na rynku!

krzyż-wielkopolski-150x144.png