Busy do Belgii cena

OBSZAR.png

Szukasz korzystnych cen za przejazdy wykonywane z Polski do Belgii? Z nami pojedziesz komfortowymi busami. Średnie koszty w 2022 roku wynosiły około 300-350 zł za przejazd. Wszystkie nasze usługi są obarczone podatkiem VAT. W zamian za to uzyskujesz ubezpieczenie podróżne, dobrą obsługę posprzedażową i w razie awarii pojazdu szybką interwencję. Za przejazd możesz zapłacić online, przelewem bankowym lub w dniu podróży u kierowcy. Jeśli opłacisz podróż z Polski do Belgii w obie strony możesz liczyć na korzystny rabat. Przyjmujemy płatności w złotówkach i euro. Sprawdź nasz cennik na infolinii-> REZERWACJA +48 721-446-711

Każdy bus wyrusza w trasę czysty i pachnący i zabiera pasażerów jadąc pomiędzy adresami. Codziennie przewozy odbywają się w podobny sposób. Zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przede wszystkim stacje benzynowe, które umożliwiają zakup prowiantu i napojów. W tych miejscach istnieje także możliwość skorzystania z WC czy rozprostowania z kości. Jeśli potrzebujesz pomocy - to poproś o to naszego kierowcę.

Podróż z nami nie uszczupli Twojego budżetu domowego. Jadąc z nami, w cenę jest wliczony koszt transportu swojego bagażu. Wysoki limit bagażu obejmuje dwie średnie walizki i bagaż podręczny. W cenę Twojego biletu wliczony jest również satysfakcja z naszych usług, gdyż od ponad dekady realizujemy się każdego dnia podnosząc jakość naszych usług transportowych. Wszystkim wahającym się podróżnym polecamy dołączenie do grona naszych odbiorców na FB (jest nas blisko 5 tysięcy).


Oferta dla poszczególnych województw:
- BUSY POLSKA BELGIA
- BUSY BELGIA POLSKA