BUSY DO BELGII CENA | ILE KOSZTUJĄ BUSY DO BELGII?

Zastanawiasz się ile kosztują busy do Belgii i jaka jest ich cena? Sprawdź nasz cennik i przeczytaj poniższy tekst, a po jego lekturze zachęcamy do rezerwacji busa pod nr telefonu +48 721-446-711. Wybierając się w zagraniczną podróż każdy z nas szuka niskobudżetowego środka lokomocji do wskazanego miejsca. Wybrana przez nas forma transportu musi odznaczać się również wysokim poziomem bezpieczeństwa i dobrą organizacją przejazdu. My zdecydowanie stawiamy na transport busami, gdyż jako jedyna forma transportu umożliwiają przejazdy z adresu na adres. Przejazdy bezpośrednie pozwalają podróżnym zaoszczędzić czas, dzięki czemu mogą go poświecić swoim bliskim.

Wyższość busów nad innymi formami transportu przejawia się również w samej organizacji przejazdów. Na pociąg czy na lotnisko należy wcześniej dojechać, a nasze pojazdy po prostu przyjadą po Państwa i zabiorą do Belgii. Wysiadając z samolotu czy z pociągu zazwyczaj należy skorzystać z dodatkowych środków lokomocji, a nasze Renault Traffic zawożą naszych Klientów w wyznaczone miejsce. Dzięki eliminacji dodatkowych form transportu można zaoszczędzić pieniądze dzięki czemu można je przeznaczyć dla swojej rodziny.

ile kosztują busy do Belgii

Podróż z nami nie uszczupli Twojego budżetu domowego gdyż jadąc do Belgii w cenę transportu masz wliczony koszt transportu swojego bagażu. Wysoki limit bagażu obejmuje dwie walizki (60 kg) i bagaż podręczny, dzięki czemu nie stracisz włosów zastanawiając się co ze sobą zabrać. W cenę Twojego biletu wliczony jest również satysfakcja z naszych usług, gdyż od ponad dekady realizujemy się każdego dnia podnosząc jakość naszych usług transportowych. Wszystkim wahającym się podróżnym polecamy dołączenie do grona naszych odbiorców na FB (jest nas blisko 5 tysięcy) i przekonanie się o tym że busy do Belgii dostępne są w najlepszej cenie w naszej firmie!BUSY DO BELGII CENNIK

busy do Belgii cena

W naszym cenniku znajdą Państwo ofertę na busy do Belgii oraz cenę wyrażoną w złotych i euro. Pozostawiamy naszym Klientom wybór dogodnej dla nich waluty płatności. Nasz cennik nie jest sztywny, a to ze względu na wiele czynników wpływających na aktualną cenę lokomocji do Belgii. Jednym z najważniejszych czynników w ostatnim czasie są restrykcje covidowe ograniczające ilość pasażerów mogących jechać jednym pojazdem. Jeśli możemy zabrać do ośmioosobowego busa mniejszą liczbę pasażerów, to niestety wpływa to na wzrost kosztów.

Nasza firma jako jeden z nielicznych przewoźników nie podwyższa cen w okresie świątecznym. Gwarancja dobrych cen w tym okresie to kwestia przyzwoitości oraz szacunku do zaufania jakim darzą nas Klienci. Wysokość opłat na przejazdy z i do Belgii jest identyczna, a aktualne koszty przejazdu należy ustalić telefonicznie na naszej infolinii. Dla Klientów opłacających przejazd w dwie strony oferujemy atrakcyjne rabaty, dzięki czemu środki te będzie można przeznaczyć na bliskich. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na busy do Belgii - niska cena oraz jakość i komfort na najwyższym poziomie!


ATRAKCJE BELGII


W samym centrum stolicy Belgii znajduje się muzeum Autoworld, które jest narodowym muzeum pojazdów. Mieści się ono w historycznym budynku, który wybudowano w 1880 r. na pamiątkę 50-tej rocznicy powstania Królestwa Belgii. W latach 1902 - 1936 r. w budynku odbywały się targi samochodów i motocykli, a od 1986 r. wystawiana jest kolekcja Ghislain Mahy. Ekspozycja obejmuje ponad 250 pojazdów: samochodów, ciężarówek i motocykli, dzięki czemu każdy fan motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie. Muzeum ma charakter muzeum ruchomego, ze zmiennymi ekspozycjami, dzięki czemu odwiedzając muzeum dwa razy poznajemy nowe jego eksponaty. Zapraszamy do odwiedzenia muzeum i dojazd do Belgii naszymi pojazdami -> REZERWACJA +48 721-446-711


Oferta dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P