BUSY DO BELGII CENA - ILE KOSZTUJĄ - SPRAWDŹ CENNIK

OBSZAR.png

Zastanawiasz się ile kosztują przejazdy na trasie z Polski do Belgii? Sprawdź nasz cennik i aktualne ceny busów, a także przeczytaj poniższy tekst. Po jego lekturze zachęcamy do rezerwacji przewozu pod nr telefonu +48 721-446-711. Wybierając się w zagraniczną podróż każdy z nas szuka niskobudżetowego środka lokomocji do wskazanego miejsca. Wybrana przez nas forma transportu musi odznaczać się również wysokim poziomem bezpieczeństwa i dobrą organizacją transportu. My stawiamy na podróże z adresu na adres. Przejazdy bezpośrednie pozwalają podróżnym zaoszczędzić czas, dzięki czemu mogą go poświecić swoim bliskim.

Wyższość dziewięcioosobowego busa nad innymi formami lokomocji przejawia się również w samej organizacji przejazdów. Na pociąg czy na lotnisko należy wcześniej dojechać, a nasze pojazdy po prostu przyjadą po Państwa i zabiorą do Belgii. Wysiadając z samolotu czy z pociągu zazwyczaj należy skorzystać z dodatkowych środków lokomocji, a nasze Renault Trafic zawożą naszych klientów w wyznaczone miejsce. Dzięki eliminacji dodatkowych form transportu można zaoszczędzić pieniądze dzięki czemu można je przeznaczyć dla swojej rodziny.

Podróż z nami nie uszczupli Twojego budżetu domowego gdyż jadąc z nami, w cenę transportu masz wliczony koszt transportu swojego bagażu. Wysoki limit bagażu obejmuje dwie średnie walizki i bagaż podręczny. W cenę Twojego biletu wliczony jest również satysfakcja z naszych usług, gdyż od ponad dekady realizujemy się każdego dnia podnosząc jakość naszych usług transportowych. Wszystkim wahającym się podróżnym polecamy dołączenie do grona naszych odbiorców na FB (jest nas blisko 5 tysięcy). W 2022 roku orientacyjne koszty podróży z nami do Belgii wynosiły około 430 złotych. Przyjmujemy płatności przelewem, a także u kierowcy (w euro i złotówkach).ATRAKCJE BELGIIW samym centrum stolicy Belgii znajduje się muzeum Autoworld, które jest narodowym muzeum pojazdów. Mieści się ono w historycznym budynku, który wybudowano w 1880 r. na pamiątkę 50-tej rocznicy powstania Królestwa Belgii. W latach 1902 - 1936 r. w budynku odbywały się targi samochodów i motocykli, a od 1986 r. wystawiana jest kolekcja Ghislain Mahy. Ekspozycja obejmuje ponad 250 pojazdów: samochodów, ciężarówek i motocykli, dzięki czemu każdy fan motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie. Muzeum ma charakter muzeum ruchomego, ze zmiennymi ekspozycjami, dzięki czemu odwiedzając muzeum dwa razy poznajemy nowe jego eksponaty. Zapraszamy do odwiedzenia muzeum i dojazd do Belgii naszymi pojazdami -> REZERWACJA +48 721-446-711


Oferta dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P