Busy Koszalin - Hamburg

Każdego dnia oferujemy tanie busy z Koszalina do Hamburga codziennie rano opuszczające naszą bazę czyste, dzięki czemu są gotowe do odbioru pasażerów. Przewozy organizujemy 9-osobowymi pojazdami, dzięki czemu podróż nie naraża pasażera na kontakt z dużą ilością osób. Jeździmy w systemie „door to door”, dzięki czemu podroż do Hamburga obywa się bez niechcianych, wymuszonych przesiadek. Oczywiście przewidujemy postoje, co umożliwia skorzystanie z toalety, rozprostowanie kości lub „puszczenie sobie dymka”. Zapraszamy do składania zamówień na naszej infolinii +48 721-446-711, co umożliwi zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty.

niemcy.jpg

W naszych busach ustaliliśmy wysokie limity przewożonego bagażu (2 sztuki / klient), dzięki czemu nie trzeba głowić się i troić co zabrać. Oferujemy darmowy przewóz bagażu do Hamburga w ramach zakupionego biletu, co z pewnością doceni każdy udający się w dłuższą podróż. W ramach naszej oferty przewozowej wykonujemy również transport paczek w obydwie strony, dzięki czemu paczki trafiają z prędkością błyskawicy do celu. Przesyłka nadana w Hamburgu dociera w 24h do adresata, podczas gdy przesyłka nadana u kuriera dotarłaby dopiero do centrum logistycznego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na busy do Hamburga z Koszalina, dzięki czemu tanio i bezpiecznie przedostaną się Pańśtwo do celu podróży.


Przewóz Koszalin - Hamburg

Nasza oferta na przewozy z Koszalina do Hamburga umożliwiają bezpieczne i sprawne dotarcie do pod dowolny adres w mieście, dzięki czemu można oddać się jego zwiedzaniu. Miasto to jednoznacznie nam i wielu innym kojarzy się z portem ponieważ robi on niesamowite wrażenie na zwiedzających. Ciekawym obiektem w mieście jest stary tunel pod rzeką Łabą, dzięki któremu można niejako przenieść się w czasie. Obiekt pochodzi z 1907 roku (od 1911 użytkowane) i stanowi prawdziwe architektoniczne dzieło, co sprawia że każdy odwiedzający to miasto powinien tu zawitać. Jeśli interesuje Cię wyjazd w celach turystycznych, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na tani przewóz osób busem z Koszalina do Hamburga.