Busy z Niemiec

Powrót do kraju? Znajdziesz w naszej firmie busy z Niemiec do Polski w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota czy niedziela, w komfortowych warunkach. Nie jest ważne czy jest to podróż na wakacje, do rodziny czy do pracy. Przewóz osób z Niemiec do Polski rozpoczyna się od godziny 13-15 przy granicy z Niderlandami. Godzina odjazdu zależna jest od miejsca w jakim się znajdujesz, a im bliżej ojczyzny, tym nasz bus odjeżdża później. Zabierzemy Cię codziennie popołudniu - wieczorem od drzwi do drzwi - pod dom. Przyjedziemy po Ciebie pod wskazane miejsce i zabierzemy, tam gdzie tego potrzebujesz. Ta forma podróżowania pozwala unikać stresujących przesiadek, a także zaoszczędzić czas i pieniądze. Zarezerwuj przewozy z Niemiec do Polski na naszej infolinii czynnej 8-22 -> +48 721-446-711

Wybierając nasze usługi pojedziesz busem w podróż do rodziny, na wakacje czy do pracy. Jadąc z naszą firmą zyskujesz pewność niezmienności terminu, gdyż kursujemy siedem dni w tygodniu. Pokonujemy trasę pomiędzy domostwami wskazanymi przez klientów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu nie należy się bać wirusów. Poddajemy nasze pojazdy procesowi ozonowania, który usuwa do 100% drobnoustrojów. Wszystkie nasze auta posiadają sprawne podzespoły, czystą klimatyzację oraz przestronny luk bagażowy.


Tanie busy z Niemiec do Polski codziennie wieczorem - sprawnie, komfortowo, dobra cena

cena.jpg

Zastanawiasz się ile kosztują busiki dostępne w naszej firmie? Codziennie pojedziesz busem z Niemiec do Polski, który wieczorem zabiorze Cię we wskazane miejsce. Obsługujemy regularne trasy w komfortowych warunkach zabierając naszych klientów do celu.

Posiadamy niskie ceny, ale to nie nasz jedyny atut. Jesteśmy firmą, która działa zgodnie z prawem, dzięki czemu każdy kurs jest ubezpieczony. Wyprawy z nieznajomymi obarczone są dużym ryzykiem, gdyż nie ma się wiedzy o danej osobie i jej umiejętnościach. Szukając oferty podróży można trafić na firmy „krzak”, która obsługuje starymi pojazdami. Nieprzewidziane sytuacje skutkują olbrzymim stresem dla podróżnych, którzy muszą sami szukać rozwiązania sytuacji. Kwoty za przejazdy z Niemiec do polski w 2023 roku wahały się w przedziale 450-500 zł.


Przyjmujemy rozliczenie online, a także w dniu podróży u kierowcy. Rozliczamy się w euro i w złotówkach. Przy płatności z góry w obie strony udzielamy korzystnych rabatów.


Wyjazdy z Niemiec do Polski - podróże z darmowym bagażem u sprawdzonego przewoźnika


W ramach zakupionego biletu możesz pojechać z dużą ilością bagażu. Każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania bagażu rejestrowanego i bagażu podręcznego. W ramach bagażu rejestrowanego można zabrać ze sobą dwie walizki o wadze do 20 kg każda (przy standardowej zawartości bagażu). Bagaż ten umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Torby bagażu podręcznego każdy pasażer powinien mieć przy sobie. Każda sztuka bagażu musi posiadać przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcie pomyłek w trakcie jego wydawania. Wybierz najlepszy transport z Niemiec do Polski dostępne na rynku!


Rezerwacje krok po kroku


 1. Zobacz na mapce czy obsługujemy Twoje miasto,
 2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zamów swoją podróż lub napisz do nas ->
 3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (1 walizka maks 160 cm łącznie i 30 kg),
 4. Dzień przed podróżą poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
 5. W dniu podróży będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
 6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
 7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów. Nasz bus zabierze Cię wieczorem.
 8. Rezerwacje poprzez formularz


Nasza komfortowa flota


W podróży wyruszamy komfortowymi busami marki Renault Trafic. Ich znakiem rozpoznawczym jest wiśniowy kolor, choć czasem zdarzają się czerwone. Każdy pojazd przed wyjazdem jest starannie czyszczony i ozonowany. Wszystkie nasze auta posiadają wygodne fotele z regulowanym zagłówkiem, który umożliwi sen lub drzemkę. Dodatkowo wyposażone są one:

 • lokalizator GPS,
 • przednie gniazdko ładujące,
 • lampki doświetlające,
 • pasy bezpieczeństwa,
 • przestronne przestrzenie między fotelami.


Komfortowe powroty do Polski z Niemiec w MarcinbusieJako wieloletnia firma oferujemy busa z Niemiec do Polski door to door. Od narodzin naszej firmy stawialiśmy na tę formę lokomocji, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. Zabieramy naszymi autami pasażerów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich samym punktami na naszej mapie. Brak przestojów i zbędnych postojów znacznie skraca czas podróży, dzięki czemu przyspieszamy spotkanie z bliskimi osobami.

Trasy pokonywane pomiędzy domostwami stały się dominującym systemem podróżowania pomiędzy oboma krajami. W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy, dzięki którym bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotrą Państwo do celu. Nasza oferta ukierunkowana jest zarówno na klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Firmom oferujemy usługi dla ich pracowników, dzięki czemu jadą oni z punktu A do punktu B.