Paczka do Holandii

Chcesz wysłać paczkę do Holandii busem? Jesteśmy zatem do Twoich usług. W naszej firmie nadasz paczkę w rozmiarze S i M. Oferujemy pewne i niezawodne usługi związane z przewozem paczek z Polski do Holandii oraz w przeciwną stronę. Cechuje nas profesjonalizm i szybki czas dostarczenia pakunku we wskazane miejsce. Paczkę zabierzemy jadąc z adresu pod adres, zatem nie musisz się nigdzie ruszać. Cena za usługę zaczyna się od 200 zł. Korzystając z naszej firmy zyskują Państwo pewno, iż paczka trafi do Holandii w ekspresowym tempie od momentu jej nadania (do 24h).

Obsługujemy teren pięciu województw, a dokładny obszar naszej obsługi znajdziesz tutaj. Co wyróżnia naszą usługę od innych? Przede wszystkim nadania w naszej firmie nie przechodzą przez centra logistycznie, a w momencie odbioru paczki przez naszego kierowcę jedzie ona bezpośrednio do Holandii. Oznacza to, że w ciągu najbliższych kilkunastu godzin trafi ona cała do adresata przesyłki.


Przewóz paczek Polska Holandia - sprawdzona firma


paczka do Holandii


Zastanawiasz się jak wygląda przewóz paczek do Holandii? Wysłanie pakunków w naszej firmie jest bardzo proste. W celu ustalenia ceny za nadanie prosimy o wysłanie formularza (przycisk przekierowujący do formularza znajduje się w górnej części strony). Mogę też państwo zamówić nasze usługi kontaktując się z naszą infolinią. Wysyłając zapytanie ofertowe prosimy o określenie rozmiarów przesyłki, sugerowanej daty odbioru, przybliżonej wagi oraz adresów. Adresami jest miejsce nadania paczki przez nadawcę oraz adres docelowy do którego paczka ma trafić. Nadanie paczek obydwa się w naszej firmie z ominięciem pośredników, a nadając ją nie trzeba ruszać się od siebie z domu.

Każdy pakunek nadany w naszej firmie powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. Nie ponosimy odpowiedzialności za źle zabezpieczone paczki. W naszej firmie nie przewozimy roślin, zwierząt czy materiałów łatwopalnych. Wszelkie materiały, kruche i te które łatwo stłuc powinny mieć odpowiednie oznaczenie na paczce. Firma Marcinbus to sprawdzony przewoźnik paczek na trasie Polska Holandia.


Wieloletnie doświadczenie w transporcie paczek od drzwi do drzwi - ile idzie paczka do Holandii


Nasza firma przewozami pakunków zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasze busy zabierają paczki o małych i średnich wymiarach. Sporadycznie są to większe gabaryty, a każdorazowo możliwość nadania jakiejkolwiek przesyłki należy ustalać z naszym biurem obsługi klienta. W każdym razie zapewniamy o fachowości naszych usług. Posiadamy wielu stałych klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klienci firmowi bardzo często korzystają z naszych usług kiedy chcą nadać ważne dokumenty, które w ekspresowym tempie mają trafić do innej filii lub dla ważnego dla nich klienta.

Równie często zabieramy naszymi busami paczki przeznaczone dla rodzin zamieszkujących w Niderlandach. Wzmożony ruch nasza firma przeżywa w okresie świąt bożonarodzeniowych, kiedy to z udziałem naszej firmy rodziny wymieniają się świątecznymi prezentami. Dzięki ekspresowemu czasu przewozu paczek trafia ona znacznie szybciej do odbiorcy, niż w przypadku firm kurierskich. Zastanawiasz się ile idzie paczka do Holandii? Większość nadanych w naszej firmie pakunków w ciągu najbliższych kilkunastu godzin trafia pod wskazany holenderski adres. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!