Paczka do Holandii

Wysyłka paczek do Holandii


wysyłka paczek do Holandii

Chcesz wysłać paczkę do Holandii z Polski? Cena za usługę zaczyna się od 200 zł. Korzystając z naszej firmy zyskują Państwo pewno, iż paczka trafi do Holandii w ekspresowym tempie od momentu jej nadania (do 24h). Znakomicie nasza firma poza usługami związanymi z transportem osób świadczy także usługi związane z możliwością wysłania pakunków do Holandii. Odbiór paczek odbywa się ze wskazanego adresu pod wskazany adres. Nigdzie nie musisz się zatem ruszać, gdyż nasz kierowca przyjedzie po Twoje nadanie pod wskazany adres. Obsługujemy teren pięciu województw, a dokładny obszar naszej obsługi znajdziesz tutaj. Co wyróżnia naszą usługę od innych? Przede wszystkim nadania w naszej firmie nie przechodzą przez centra logistycznie, a w momencie odbioru paczki przez naszego kierowcę jedzie ona bezpośrednio do Holandii. Oznacza to, że w ciągu najbliższych kilkunastu godzin trafi ona cała do adresata przesyłki.

W standardzie przewozimy paczki o wymiarach nie przekraczających 50x50x50cm. Sporadycznie można nadać w naszej firmie większe pakunki. Nasze auta zabierają jadących z nami klientów, a możliwość nadania paczki do Holandii jest naszą usługą komplementarną. Priorytetem są dla nas nasi klienci i ich bagaż, ale w każdym kursie zabieramy kilka pakunków. Wszystkie nadane przedmioty są w pełni bezpieczne i trafią one bardzo szybko z Polski do Holandii. Nadając kartony z produktami w naszej firmie adresat przesyłki będzie znacznie szybciej jej zawartością, niż w przypadku nadania jej u tradycyjnego kuriera.


Przewóz paczek do Holandii


paczka do Holandii


Zastanawiasz się jak wygląda przewóz paczek do Holandii z Polski? Wysłanie pakunków w naszej firmie jest bardzo proste. W celu ustalenia szczegółów wysyłki prosimy o ustalenie szczegółów z naszym biurem obsługi klienta. W celu ustalenia ceny za nadanie prosimy o wysłanie formularza (przycisk przekierowujący do formularza znajduje się w górnej części strony). Mogę też państwo zamówić nasze usługi kontaktując się z naszą infolinią. Wysyłając zapytanie ofertowe prosimy o określenie rozmiarów przesyłki, sugerowanej daty odbioru, przybliżonej wagi oraz adresów. Adresami jest miejsce nadania paczki pzrez nadawcę oraz adres docelowy do którego paczka ma trafić. Nadanie paczek do Holandii obdywa się w naszej firmie z ominięciem pośredników, a nadając ją nie trzeba ruszać się od siebe z domu.

Każdy pakunek nadany w naszej firmie powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. Nie ponosimy odpowiedzialności za źle zabezpieczone paczki. W naszej firmie nie przewozimy roślin, zwierząt czy materiałów łatwopalnych. Wszelkie materiały, kruche i te które łatwo stłuc powinny mieć odpowiednie oznaczenie na paczce. Firma Marcinbus to sprawdzony przewoźnik paczek na trasie Polska - Holandia.Paczka do Holandii busem


Nasza firma przewozami pakunków busami do Holandii zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasze busy zabierają paczki o małych i średnich wymiarach. Sporadycznie są to większe gabaryty, a każdoroazowo możliwość nadania jakiejkolwiek przesyłki należy ustalać z naszym biurem obsługi klienta. W każdym razie zapewniamy o fachowaścii naszych usług. Posiadamy wielu stałych klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klienci firmowi bardzo często korzystają z naszych usług kiedy chcą nadać ważne dokumenty, które w ekspresowym tempie mają trafić do innej filii lub dla ważnego dla nich klienta.

Równie często zabieramy naszymi busami do Holandii paczki przeznaczone dla rodzin zamieszkujących w Niderlandach. Wzmożony ruch nasza firma przeżywa w okresie świąt bożonarodzeniowych, kiedy to z udziałem naszej firmy rodziny wymieniają się świątecznymi prezentami. Dzięki ekspresowemu czasu przewozu paczek trafia ona znacznie szybciej do odbiorcy, niż w przypadku firm kurierskich. Zastanawiasz się ile idzie paczka do Holandii? Większość nadanych w naszej firmie pakunków w ciągu najbliższych kilkunastu godzin trafia pod wskazany holenderski adres. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!